Atrakcje z robotami w Twoim mieście

Roboty dla dzieci czekają w Kaliszu, Łowiczu i innych miastach

Od wielu lat nasze placówki zajmują się organizowaniem warsztatów dla uczniów i przedszkolaków. Skupiamy się na edukacji związanej z robotyką z elementami programowania dla dzieci. Czyli uczymy jak budować roboty.

Naszą misję realizujemy poprzez:

Wszystkie te atrakcje dostępne są w większości polskich miast, w tym m.in. w:

W Twój Robot wspieramy rozwój każdego podopiecznego poprzez naukę połączoną z zabawą. Dzięki tej metodzie nawet pięciolatek może rozpocząć swoją przygodę z RoboKids. Z pomocą tych zestawów najmłodsi budują pojazdy oraz zwierzaki, które następnie wprawiają w ruch. W tym celu samodzielnie układają program za pomocą tzw. puzzli w specjalnym edytorze.

Półkolonia w Twój Robot – Warszawa

W czasie ferii zimowych i wakacji letnich warto poszukać atrakcji dla maluchów, dzięki którym mile spędzą wolny czas. Na organizowanych przez nasze placówki półkoloniach np. w Warszawie czekają zajęcia dla dzieci:

  • młodszych i starszych,
  • w niedużych grupach,
  • z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny.

Zapewniamy także smaczne jedzenie przygotowywane przez sprawdzony punkt gastronomiczny. Gwarantujemy świeże, zdrowe i zbilansowane posiłki. Dla uczestników półkolonii organizujemy liczne atrakcje, takie jak:

Turnusy trwają pięć dni i dostępne są w wybranych miastach na terenie całej Polski. Półkolonie dedykowane są dla dzieci od 5 do 15 lat.

Wyzwalamy pozytywne emocje – nauka programowania dla dzieci

Jak myślisz, co sprawia, że Twój syn lub córka podskakują z radości? Z naukowego punktu widzenia to sprawka hormonu szczęścia, czyli endorfiny. Można ją wyzwolić, jedząc czekoladę lub budując samodzielnie robota, który działa! Dla najmłodszych to powód do zadowolenia, który można porównać chyba tylko z dostaniem nowego zestawu klocków. Nauka programowania dla dzieci oraz robotyka pozwalają uwierzyć we własne siły. Dodatkowo rozwijają takie umiejętności jak:

  • kreatywność,
  • analityczne i logiczne myślenie,
  • korzystanie z materiałów źródłowych,
  • wytrwałość w dążeniu do celu.

Na warsztatach w Twój Robot młodzież pracuje z zestawami LEGO Mindstorms EV3 i NXT. Mogą również programować gry oraz uczyć się kodowania w języku C. Jego znajomość przydaje się zwłaszcza uczniom ósmej klasy.

Jak zapisać dziecko na wybraną atrakcję na Twojrobot.pl?

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych atrakcji, zapraszamy do zapisania na nią pociechy za pomocą formularza online. Możesz również zadzwonić do dowolnej placówki w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Pamiętaj, że nauka programowania dla dzieci dostępna jest także online – bez wychodzenia z domu.