Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Szczecin

„Uważam , że najlepszą inwestycją w rozwój Naszych Dzieci jest nauka programowania i kodowania poprzez zabawę. Dlatego wraz z żoną , jako rodzice 9-letniej córki stworzyliśmy w Szczecinie takie miejsce, gdzie nauka,zabawa i rozwój osobisty Naszych Milusińskich zawierają się w haśle zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe to tylko Kursy Robotyki“

Artur, tata Zuzi

Telefon do opiekuna:

885-509-501

Infokorade sp. z o. o.

Spółka Infokorade sp. z o. o. powstała po to, aby poprzez swoją działalność bawić i uczyć dzieci. Uważamy, że zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe jako kursy robotyki to inwestycja w przyszłość Naszych dzieci. Jesteśmy przekonani, że Nasi młodzi inżynierowi robotyki w trakcie kursów nabędą umiejętności logicznego myślenia, pracy w zespole, rozwiną swoją wyobraźnię i osobowość. Założyciele firmy Infokorade sp. z o. o. to osoby z ogromnym poczuciem humoru i właściwym podejściem do dzieci. Naszym celem jest pokazanie społeczności szczecińskiej, iż składanie z klocków robotów oraz nauka logicznego myślenia, czy też programowania i kodowania, idą w jednej parze. Zapraszamy do kontaktu z Naszą placówką.

Twoj Robot

70-234 Szczecin
ul. Potulicka 33a/1u

+48 885-509-501
szczecin@twojrobot.pl

Naszym mottem jest hasło "Kursy robotyki są od tego aby uczyć się i bawić się na całego".

Jako TwojRobot.pl Szczecin podjęliśmy się realizacji w praktyce naszego motta. W naszej placówce zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe z robotyki to połączenie niczym nieograniczonej fantazji i wyobraźni dzieci z nauką i zabawą. TwojRobot.pl Szczecin organizuje w swojej placówce w Szczecinie
ul. Potulicka 33a/1u kursy robotyki dla dzieci już od 5 roku życia. Prowadzimy również małe eventy oraz edukacyjne urodziny.

Jesteśmy przekonani, że TwójRobot.pl Szczecin jako profesjonalna marka edukacyjna na mapie Szczecina przyczyni się do dynamicznego rozwoju wśród dzieci i młodzieży Naszego miasta, nauki programowania , kodowania, logicznego myślenia i robotyki. Możecie Nas spotkać zarówno w naszej placowce w Szczecinie ul. Potulicka 33a/1u jak i również w szkołach i przedszkolach, gdzie prowadzimy zajęcia i warsztaty z robotyki dla grup zorganizowanych. Najlepsi uczestnicy naszych kursów, każdego roku mogą brać udział w zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

8.2020

Zajęcia w GOKSIR Przecław!

Zapraszamy na zajęcia z robotyki i programowania, które będą prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury,Sportu i Rekreacji w Przecławiu! Poniżej wykaz dni zajęć! Zapraszamy!

czytaj dalej

8.2020

TwojRobot.pl Szczecin w Gryfinie

Mamy już kolejny grafik zajęć. Tym razem w Gryfinie ul.Krasińskiego 82U/25. Nowe kursy i nowe pomysły na cały rok szkolny. Zapisy już ruszyły. tel. 885 509 501 ZAPRASZAMY!

czytaj dalej

12.2020

FERIE Z ROBOTAMI W SZCZECINIE !

FERIE FERIE FERIE Startujemy z zapisami na warsztaty z robotyki i programowania w Szczecinie ! Jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych projektów i kursów ! Dla każdego coś ciekawego i mądrego!

czytaj dalej