Twójrobot
Kursy robotyki

Od 10 lat przeżywamy fascynującą przygodę z nauczaniem programowania robotów, zarażając tą pasją naszych podopiecznych. Kiedy dostrzegliśmy pierwsze efekty i uśmiech dzieci, wiedzieliśmy już, że nasze działania będą pasmem sukcesów i radości przez długie lata.

Najlepsze metody nauczania

Chcemy, aby realizacja naszej misji była efektywna i radosna, dlatego wciąż udoskonalamy nasz program. Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy. Nasze inicjatywy udowadniają, że efektywna nauka poprzez zabawę jest możliwa!

Z pasją uczymy dzieci programowania robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie i nieograniczone możliwości świata nauk. Podczas kursów wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne: LEGO, RoboKids, RoboRobo oraz platformę edukacyjną Minecraft.

Szkoląc codziennie kilkanaście tysięcy kursantów na pierwszym miejscu stawiamy ich uśmiech. Kiedy widzimy w ich oczach budzącą się pasję i radość wiemy, że nasza misja ma sens. Mierzymy wysoko, dlatego tak jak Steve Jobs wierzymy, że jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich jest robienie czegoś, co się kocha.

Nasze inicjatywy

Inspiracja Japonią

Zawody Sumo Robotów - doskonała zabawa i rywalizacja to najlepszy sposób na przyswojenie wiedzy o programowaniu.

Razem edukujemy najmłodszych

Wspólnie z popularnym portalem edukacyjnym SQULA uczymy i bawimy!

Zbudujmy razem święta

Wraz z kursantami z Ełku zbudowaliśmy aranżację świąteczną z klocków LEGO, a następnie wspólnie uczyliśmy się programowania.

Mikołajki z programowaniem!

Rywalizacja podczas konkursu mikołajkowego w Kaliszu. Doskonała zabawa i efektywna nauka!

Mądre głowki do robota!

Przy współpracy z marką Optima edukowaliśmy najmłodszych w zakresie optymalnego żywienia i pobudzaliśmy ich kreatywność w konkursie na najlepszego robota.

Zdrowie nietrudne KUPIEC

Mieliśmy przyjemność brać udział w projekcie KUPCA, gdzie uczyliśmy dzieci i nauczycieli jak programować się na zdrowe jedzenie.

Dlaczego TwójRobot?

Uczmy się
od najmłodszych

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki!

Twój Robot Liderem Przedsiębiorczości

Nasza działalność została doceniona podczas plebiscytu Poznański Lider Przedsiębiorczości! Dzięki takim nagrodom wiemy, że połączenie nauki z doskonałą zabawą jest możliwe.

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.

Twój Robot
w Głosie Wielkopolski

Lokalna prasa pochwaliła nasze dokonania w rozwoju biznesu i działaniach edukacyjnych.

Innpoland.pl o naszym
modelu biznesowym

Popularny portal docenił model biznesowy Twój Robot oparty na franczyzie i jego ogromne możliwości.

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.

Nasz model biznesowy szansą dla młodych przedsiębiorców

Media doceniają nasz model biznesowy i możliwości rozwoju, jakie daje młodym przedsiębiorcom!

Nasze pomysły
inspiracją dla innych!

Twój Robot zaprezentowany podczas panelu dyskusyjnego „Franczyza pomysłem na biznes”, podczas VII edycji Polish Businesswoman Congress.

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!

Co nasi klienci sądzą o Twójrobot.pl?

Cieszymy się, że Pola chodzi na takie zajęcia pozalekcyjne. Nie mamy z mężem pojęcia o programowaniu, ale skoro jest po nich tak radosna i zafascynowana nauką to kibicujemy jej całym sercem.

zdjęcie klientów

Halina, Antoni

Dziadkowie

Partnerzy