Twójrobot
Kursy robotyki i programowania

Od 2006 roku, kiedy Bożydar Milewski założył firmę TwojRobot.pl, przeżywamy fascynującą przygodę z nauczaniem programowania z wykorzystaniem robotów, zarażając tą pasją naszych podopiecznych. Kiedy dostrzegliśmy pierwsze efekty i uśmiech dzieci, wiedzieliśmy już, że nasze działania będą pasmem sukcesów i radości przez długie lata.

Misja firmy robotyka i programowanie

Chcemy, aby realizacja naszej misji była efektywna i radosna, dlatego wciąż udoskonalamy nasz program. Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy. Nasze inicjatywy udowadniają, że efektywna nauka poprzez zabawę jest możliwa!

Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie i nieograniczone możliwości świata nauk. Podczas kursów wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne: LEGO Boost, Ev3, Inventor, Arduino i platformę edukacyjną Minecraft.
Szkoląc codziennie kilkanaście tysięcy kursantów na pierwszym miejscu stawiamy ich uśmiech. Kiedy widzimy w ich oczach budzącą się pasję i radość wiemy, że nasza misja ma sens. Mierzymy wysoko, dlatego tak jak Steve Jobs wierzymy, że jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich jest robienie czegoś, co się kocha.

Nasze inicjatywy

Inspiracja Japonią

Zawody Sumo Robotów - doskonała zabawa i rywalizacja to najlepszy sposób na przyswojenie wiedzy o programowaniu.

Razem edukujemy najmłodszych

Wspólnie z popularnym portalem edukacyjnym SQULA uczymy i bawimy!

Zbudujmy razem święta

Wraz z kursantami z Ełku zbudowaliśmy aranżację świąteczną z klocków LEGO, a następnie wspólnie uczyliśmy się programowania.

Mikołajki z programowaniem!

Rywalizacja podczas konkursu mikołajkowego w Kaliszu. Doskonała zabawa i efektywna nauka!

Mądre głowki do robota!

Przy współpracy z marką Optima edukowaliśmy najmłodszych w zakresie optymalnego żywienia i pobudzaliśmy ich kreatywność w konkursie na najlepszego robota.

Zdrowie nietrudne KUPIEC

Mieliśmy przyjemność brać udział w projekcie KUPCA, gdzie uczyliśmy dzieci i nauczycieli jak programować się na zdrowe jedzenie.

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Co nasi klienci sądzą o Twójrobot.pl?

Partnerzy