PÓŁKOLONIE

Nudne półkolonie w mieście?

Nigdy! Kursy Twój Robot zapewnią kursy robotyki dla dzieci, a jednocześnie doskonałą zabawę podczas wakacji i ferii zimowych.

Z pomocą Minecraft, klocków LEGO i pełnych entuzjazmu instruktorów, zarazimy pasją do nauk ścisłych dzieci w każdym wieku. Półkolonie zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez 5 dni w tygodniu. Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów!

Dowiedz się więcej

KURSY ROBOTYKI
MISJA ROBODO

Nauka robotyki jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Nasze kursy uczą logicznego myślenia i programowania poprzez wspólną realizację projektów naukowych z wykorzystaniem LEGO i RoboKids.

Nasze kursy objęte są specjalną Misją RoboDO, dzięki której dzieci mogą angażować się poprzez grywalizację z rówieśnikami i zbierać punkty. Otrzymują również podręczniki do efektywnej nauki. Program kursu dostosowujemy do poziomu dzieci, aby nauka była jak najbardziej efektywna i przyjemna, a dzieci zachwycone jej rezultatami! Zobacz naszą wspólną Misję na Marsa!

Dowiedz się więcej

KURSY POZALEKCYJNE PROGRAMOWANIE

Przygodę z programowaniem czas zacząć!

Chcesz, aby Twoje dziecko poznało fascynujący świat programowania, nauczyło się tworzyć gry komputerowe i pokochało nauki ścisłe, doskonale się przy tym bawiąc?

Sprawdźcie wspólnie kursy pozalekcyjne dla grupy wiekowej 8+, podczas których wprowadzamy kursantów w zaawansowane tajniki programowania, odkrywając przed nimi nowe możliwości. Dziecko nie spędza czasu grając w gry komputerowe, ale uczy się je programować od podstaw!

Dowiedz się więcej

URODZINY

Twoje dziecko jest znudzone tradycyjnymi imprezami urodzinowymi?

Nie macie pomysłu na kreatywne spędzenie tego dnia? Wyjdźcie poza schemat i próbujcie czegoś nowego! Organizujemy kreatywne urodziny dla najmłodszych, nadając im interesującą oprawę tematyczną (Minecraft, Angry Birds) i zarażając dzieci pasją do programowania!

Dowiedz się więcej

EVENTY

Sprawiamy, że każdy event to fascynująca przygoda!

Organizujemy eventy z wykorzystaniem nowych technologii, robotyki i programowania, podczas których dzieci na specjalnych stanowiskach edukacyjnych mogą odkryć nowe pasje i świetnie spędzić czas. Mecz rozegrany własnoręcznie zaprogramowanym robotem to tylko jeden z pomysłów, które możemy zaproponować!

Dowiedz się więcej