Sprawdź ofertę w swoim mieście

Wybierz miasto

Półkolonie i warsztaty dla dzieci
z robotami, LEGO i minecraftem

Wakacje 2023? Tylko na wypasie!
Robotyka, programowanie, Minecraft i SPORT!

Poszukujesz atrakcji, które pozwolą Twojemu dziecku na udane wakacje 2023? Postaw na kreatywne półkolonie lub warsztaty w 2023 w Twoim mieście!

W tym roku absolutna nowość i szał!
Dwa przewodnie tematy półkolonii:

Wakacje w mieście dla małych odkrywców 5-10 lat! Codziennie coś nowego! Eksperymenty, zajęcia sportowe i artystyczne oraz roboty!

Wakacje w mieście na cyfrowym wypasie 8-14 lat! Roboty, Minecraft, LEGO, programowanie!

Nasza bogata oferta półkolonii 2023 i warsztatów z robotyki dostępna jest w ponad 80 miastach! Zobacz czy organizujemy półkolonie lub warsztaty w Twoim mieście!

Nasze półkolonie i warsztaty w 2023 mają moc atrakcji! Codziennie odbywają się warsztaty z programowania robotów, zajęcia kreatywne LEGO- tworzymy LEGO Minecraft WORLD. Ponadto zabawy z Minecraft, kurs z programowania i dla starszej grupy Wielki Turniej Minecrafta pomiędzy miastami!

Półkolonie z nami to także codzienne zabawy sportowe! Oferujemy bezpieczne warunki sanitarne i małe grupy rówieśników do 15 osób! Dbamy o bezpieczeństwo!

Półkolonie
Zobacz sam

Kursy dostępne w Twoim mieście

Podczas półkolonii...

W ramach półkolonii oferujemy wyżywienie: obiad i słodka przekąska, a także dostęp do owoców i wody.

Moc atrakcji podzielona na kilka bloków tematycznych, m.in.: warsztaty z Minecrafta, LEGO, robotyki Ev3 i Boost, eksperymenty, kodowanie, programowanie gier komputerowych i pokazy naukowe, warsztaty Tik-Tokowe – wszystko to pod okiem doświadczonych, uwielbianych przez dzieci animatorów. Zabierzemy Twoje dziecko w fascynujący świat programowania w trakcie jednodniowego lub pięciodniowego turnusu. Każdy dzień półkolonii to nowe wyzwania, emocje i mnóstwo świetnej zabawy! Półkolonie z robotami dostępne są dla dzieci w wieku 5-14 lat!

Przy zapisie pobieramy tylko zaliczkę w wysokości 250zł, a pozostała kwota płatna jest tuż przed półkoloniami. Jeżeli zapisujesz się na poszczególne dni to wtedy płacisz 200-250zł za każdy dzień.

Nie pozwólmy na nudę w wakacje! 🙂

Podstawowe
informacje
Półkolonie dla 2 grup wiekowych (w przypadku niezebrania się 2 grup będzie 1 łączona)
5 warsztatów z robotyki i programowania
Kompetentna kadra instruktorów
2-3 warsztaty Minecraft
Pełne bezpieczeństwo sanitarne i dezynfekcja
warsztaty graficzne i filmowe
Codziennie obiad + słodka przekąska i owoce
warsztaty programowania
Praca w zespołach 2-osobowych
5 warsztatów sportowo-animacyjnych
Dyplomy dla każdego uczestnika
warsztaty w stylu Tik-Tok
Zajęcia w godzinach 9-16 (można przyprowadzać od 7:45 i odbierać do 16:45)
Warsztaty kreatywne LEGO LEGO Minecraft World
Komputery/ tablety
Roboty dopasowane do umiejętności dzieci

Każdy dzień to nowe misje do realizacji.

Średnia ocena: 4.76 (95.2%)
Na podstawie: 78 ocen

Sprawdź plan tygodnia

Wakacje w mieście
dla małych odkrywców!
Codziennie coś nowego! Eksperymenty, zajęcia sportowei artystyczne oraz roboty!
Dzieci 5-10 lat
Wakacje w mieście
na cyfrowym wypasie!
Roboty, minecraft, LEGO,
programowanie!
Dzieci 8-14 lat
Wakacje w mieście
dla małych odkrywców!
Dzieci 5-10 lat
Codziennie coś nowego! Eksperymenty, zajęcia sportowei artystyczne oraz roboty!

Kliknij i pobierz plan:

Wakacje w mieście
na cyfrowym wypasie!
Dzieci 8-14 lat
Roboty, minecraft, LEGO, programowanie!

Kliknij i pobierz plan:

Bloki tematyczne

ROBOTYKA

Programowanie robotów LEGO. To najprzyjemniejsza i najłatwiejsza forma nauki programowania! Warsztaty opierają się na zasadzie: nauka poprzez zabawę! Codziennie dzieci budują i programują nowego robota, tym samym ucząc się logicznego myślenia i programowania. Warsztaty robotyki to za każdym razem nowa misja do realizacji!

ROBO MISSION

Robo Mission - ostatniego dnia na warsztatach z robotyki realizujemy dla dzieci znane na całym świecie zawody WRO, a dokładniej jedną konkurencję robo mission. Dzieci będą w zespołach otrzymywać ciekawe zadanie na macie, a następnie wykorzystując wiedzę z pozostałych dni będą wymyślać strategie oraz program, jak zdobyć najwięcej punktór na macie!

PROGRAMOWANIE MINECRAFT EDUCATION EDITION

To zajęcia dla starszej grupy wiekowej, podczas których dzieci będą programować z wykorzystaniem EDUKACYJNEJ platformy Minecraft! To połączenie uwielbianego przez dzieci świata Minecraft i programowania!

ZABAWA W ŚWIECIE MINECRAFT

To zajęcia z wykorzystaniem gry Minecraft, gdzie dzieci uczą się pracy zespołowej i kreatywności! Wspólnie w grupie, dzieci dzielą się rolami i tworzą część wspólnego świata w Minecraft. Następnie w trakcie zabawy ich zadaniem jest sprawdzanie efektów, naprawianie, rozmowa i wyciąganie wniosków do kolejnego etapu. To świetne zajęcia, gdzie dzieci uczą się na czym polega praca zespołowa.

CZARODZIEJSKI ŚWIAT

Eksperymenty i warsztaty kreatywne - to zajęcia totalnie czarodziejskie! Dzieci mają przygotowane proste eksperymenty do realizacji, podczas których zagłębią się w świat magii, ale i nauki!

LEGO MINECRAFT WORLD

To zajęcia w świecie LEGO! Razem z uczestnikami stworzymy wielki świat Minecrafta z klocków LEGO! Każdy uczestnik będzie miał swoją część świata do zbudowania i na koniec połączymy to w jedną wielką planszę! A na koniec zrobimy pamiątkowe zdjęcia i animacje poklatkową!

Kursy dostępne w Twoim mieście

Co nasi klienci sądzą o Twójrobot.pl?

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »

Czym różnią się kursy robotyki od kursów programowania z robotami?

Kursy robotyki to zajęcia, na których skupiamy się zarówno na budowaniu robotów, jak i na programowaniu. Dzieci bawią się i uczą zarówno umiejętności takich, jak wyobraźnia przestrzenna, koncentracja, podstaw robotyki, ale także podstaw programowania. Podczas tych kursów więcej się bawimy i polecamy je dzieciom, które zaczynają przygodę z robotyką i programowaniem.

Kursy programowania z robotami natomiast skupiają się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności programistycznych. Dzieci także budują roboty, ale na budowanie przewidziany jest minimalny czas, a większość zajęć poświęcona jest na zadania związane z programowaniem gotowych konstrukcji. Dzieci młodsze uczą się języka blokowego- Scratch, a dzieci starsze już znanego języka Python, który daje możliwości tworzenia gier i aplikacji.


Co wyróżnia kursy twojrobot.pl?

Na rynku polskim działamy już ponad 10 lat, szkoląc dzieci w kilkudziesięciu miastach w Polsce. W tym czasie przetestowaliśmy ogrom naszych programów i koncepcji, tworząc kursy które maksymalnie angażują dzieci, dają im dobrą zabawę, a co ważne- przy tym uczą kluczowych umiejętności i kompetencji cyfrowych.

Nasze zajęcia twojrobot.pl przygotowywane są przez sztab ludzi- pedagogów, inżynierów oraz osób doświadczonych w tworzeniu zajęć dla dzieci. Dodatkowo wykorzystujemy najlepsze zestawy do robotyki, stworzone przez znaną każdemu firmę LEGO.

Oprócz starannie przygotowanego programu i selekcji najlepszych konstrukcji, przykładamy także dużą wagę do szkoleń trenerów, którzy później szkolą uczestników.

Współpracujemy także z takimi instytucjami, jak Politechnika Warszawska- gdzie wspólnie organizujemy zawody sumo robotów dla dzieci, czy ze squlą, która tworzy cyfrową dodatkową edukację dla dzieci. Ponadto nasi uczestnicy biorą udział w różnych zawodach i turniejach robotów organizowanych w całej Polsce i możemy poszczycić się kursantami, którzy konkurują nawet ze studentami kierunków inżynierskich! 😊

Metodyka

Wszystkie nasze kursy z robotyki, jak i kursy z programowania i inne tworzone są i prowadzone, wykorzystując innowacyjne metody edukacyjne. Każde zajęcia są dla dzieci dobrą zabawą, podczas której nabywają kluczowych umiejętności XXI wieku. W taki sposób dzieci najefektywniej przyswajają wiedzę, angażują się i czerpią radość z edukacji.

Ponadto kluczowym elementem jest nauka na podstawie obserwacji i poprzez próbowanie. Uczestnicy uczą się programowania i rozwiązują zadania poprzez dokonywanie wielu prób i wyciąganie z nich wniosków. Edukacja poprzez eksperymentowanie jest uznawana jako jedna z efektywniejszych.

Każde zajęcia twojrobot.pl to osobny projekt do realizacji po to, aby dzieci uczyły się projektowego podejścia i cały czas czuły wysoką motywację do zajęć i edukacji. Przy każdym projekcie dochodzimy do rozwiązania zadań poprzez burzę mózgów. Staramy się, aby dzieci były otwarte i odważnie dzieliły się swoimi pomysłami i rozwiązaniami, a jak wiemy każdy z nich na swój sposób jest dobry!

Część zajęć związana z budowaniem natomiast ma na celu polepszenie koncentracji dzieci i budowanie w nich wytrwałości i cierpliwości. Dodatkowo pracujemy w zespołach dwuosobowych więc uczestnicy uczą się pracy zespołowej. Natomiast samo w sobie budowanie i wykorzystywanie instrukcji sprzyja umiejętnościom manualnym i wyobraźni przestrzennej.

Tak przygotowane kursy są w całokształcie nie tylko rozwojem umiejętności związanych z programowaniem, ale rozwojem także innych kompetencji, które w dzisiejszych czasach naszym zdaniem są niezbędne do najlepszej edukacji naszych dzieci. Dlatego zapraszamy na kursy twojrobot.pl, abyśmy wspólnie rozwijali dzieci w najlepszym możliwym kierunku!