Sprawdź ofertę w swoim mieście

Wybierz miasto

Półkolonie i warsztaty dla dzieci
z robotami i minecraftem

Ferie lub wakacje? Tylko na wypasie!
Robotyka, programowanie, Minecraft i SPORT!

Poszukujesz atrakcji, które pozwolą Twojemu dziecku na udane wakacje 2024? Postaw na kreatywne półkolonie lub warsztaty w 2024 w Twoim mieście!

W tym roku PROGRAMY 2.0 więc będzie szał!
Dwa przewodnie tematy półkolonii:

Półkolonie dla małych odkrywców 5-10 lat 2.0! Codziennie coś nowego! Eksperymenty, animacje, sport i roboty!

Półkolonie cyfrowy wypas 8-14 lat 2.0! Roboty, Minecraft, klocki, programowanie!

Nasza bogata oferta półkolonii i warsztatów z robotyki dostępna jest w ponad 100 miastach! Zobacz czy organizujemy półkolonie lub warsztaty w Twoim mieście!

Nasze półkolonie i warsztaty mają moc atrakcji! Codziennie odbywają się warsztaty z programowania robotów, zajęcia kreatywne- tworzymy konstrukcje z klocków LEGO Minecraft WORLD. Ponadto zabawy z Minecraft, kurs z programowania i dla starszej grupy Wielki Turniej Minecrafta pomiędzy miastami!

Półkolonie z nami to także codzienne zabawy sportowe! Oferujemy bezpieczne warunki sanitarne i małe grupy rówieśników do 15 osób! Dbamy o bezpieczeństwo!

Półkolonie
Zobacz sam

Kursy dostępne w Twoim mieście

Podczas półkolonii...

W ramach półkolonii oferujemy wyżywienie: 2 śniadanie: owoc, obiad: drugie danie i słodka przekąska, a także woda przez cały dzień.

Podczas półkolonii przewidziane są różne bloki tematyczne (na dole zobacz plan wybranej półkolonii), m.in.: warsztaty z Minecrafta, klocków LEGO, robotyki, eksperymenty, kodowanie, programowanie i pokazy naukowe, warsztaty filmowe – wszystko pod okiem młodych, doświadczonych, uwielbianych przez dzieci animatorów. Zabierzemy Twoje dziecko w fascynujący świat nauki w formie zabawy, a to wszystko w trakcie 1 tygodnia. Każdy dzień półkolonii to nowe wyzwania, emocje i mnóstwo świetnej zabawy! Półkolonie dostępne są dla dzieci w wieku 5-14 lat!

Przy zapisie pobieramy tylko zaliczkę w wysokości 250zł, a pozostała kwota płatna jest przed półkoloniami. Dodatkowo mamy akcje POLECENIA!- jeżeli polecisz nas komuś to za każdą zapisaną osobę otrzymujesz 30zł rabatu! Zgarnij rabat nawet 210zł!

Nie pozwólmy na nudę podczas wakacji i ferii! 🙂

LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy
powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej
działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności

Podstawowe
informacje
Odświeżone programy- NOWOŚCI!
Nadzór kuratorium i sanepidu
Półkolonie dla 2 grup wiekowych (łączona, gdy nie zbiorą się 2)
Zajęcia w godzinach 9-16 (świetlica 7:45-17:00)
Młoda, kompetentna kadra instruktorów
Fotorelacja po półkoloniach
Wyżywienie: 2 śniadanie: owoc, obiad: drugie danie i słodka przekąska: wafelek
Praca w zespołach 2-3 osobowych
Dyplomy dla każdego uczestnika
Grupy 10-15 osobowe: 1 wychowawca
Warsztaty Minecraft Education
Warsztaty z robotyki i programowania
Dla chłopców i dziewczynek
Półkolonie dla dzieci 5-15 lat
Zaliczka 250zł w ciągu 4 dni
Akcja polecenia! 30zł rabatu przy poleceniach
Warsztaty graficzne i animacja poklatkowa
Warsztaty programowania
5 warsztatów sportowo-animacyjnych
Warsztaty kompetencji miękkich
Warsztaty kreatywne klocki
Komputery/ tablety
Roboty dopasowane do umiejętności dzieci
Tworzymy własnego mikrorobota do domu
16 lat doświadczenia i tysiące klientów
Pełne bezpieczeństwo sanitarne

Każdy dzień to nowe misje do realizacji.

Średnia ocena: 4.76 (95.2%)
Na podstawie: 78 ocen

Sprawdź plan tygodnia

Wakacje w mieście
na cyfrowym wypasie
Dzieci 8-14 lat
Wakacje w mieście
dla małych odkrywców
Dzieci 5-10 lat
Wakacje w mieście
na cyfrowym wypasie
Dzieci 5-10 lat

Kliknij i pobierz plan:

Wakacje w mieście
dla małych odkrywców
Dzieci 8-14 lat

Kliknij i pobierz plan:

Bloki tematyczne

ROBOTYKA

Programowanie robotów LEGO. To najprzyjemniejsza i najłatwiejsza forma nauki programowania! Warsztaty opierają się na zasadzie: nauka poprzez zabawę! Codziennie dzieci budują i programują nowego robota, tym samym ucząc się logicznego myślenia i programowania. Warsztaty robotyki to za każdym razem nowa misja do realizacji!

ROBO MISSION

Robo Mission - ostatniego dnia na warsztatach z robotyki realizujemy dla dzieci znane na całym świecie zawody WRO, a dokładniej jedną konkurencję robo mission. Dzieci będą w zespołach otrzymywać ciekawe zadanie na macie, a następnie wykorzystując wiedzę z pozostałych dni będą wymyślać strategie oraz program, jak zdobyć najwięcej punktór na macie!

PROGRAMOWANIE MINECRAFT EDUCATION EDITION

To zajęcia dla starszej grupy wiekowej, podczas których dzieci będą programować z wykorzystaniem EDUKACYJNEJ platformy Minecraft! To połączenie uwielbianego przez dzieci świata Minecraft i programowania!

ZABAWA W ŚWIECIE MINECRAFT

To zajęcia z wykorzystaniem gry Minecraft, gdzie dzieci uczą się pracy zespołowej i kreatywności! Wspólnie w grupie, dzieci dzielą się rolami i tworzą część wspólnego świata w Minecraft. Następnie w trakcie zabawy ich zadaniem jest sprawdzanie efektów, naprawianie, rozmowa i wyciąganie wniosków do kolejnego etapu. To świetne zajęcia, gdzie dzieci uczą się na czym polega praca zespołowa.

CZARODZIEJSKI ŚWIAT

Eksperymenty i warsztaty kreatywne - to zajęcia totalnie czarodziejskie! Dzieci mają przygotowane proste eksperymenty do realizacji, podczas których zagłębią się w świat magii, ale i nauki!

LEGO MINECRAFT WORLD

To zajęcia w świecie LEGO! Razem z uczestnikami stworzymy wielki świat Minecrafta z klocków LEGO! Każdy uczestnik będzie miał swoją część świata do zbudowania i na koniec połączymy to w jedną wielką planszę! A na koniec zrobimy pamiątkowe zdjęcia i animacje poklatkową!

Kursy dostępne w Twoim mieście

Co nasi klienci sądzą o Twójrobot.pl?

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »

Czym różnią się półkolonie młodzi odkrywcy i cyfrowy wypas?

Półkolonie dla młodych odkrywców to półkolonie dla dzieci 5-10 lat. Celem półkolonii jest pokazanie różnorodnych zajęć od cyfrowych tych, które są naszą domeną po zajęcia kreatywne, artystyczne, a nawet chemiczne. Codziennie odbywają się różne zajęcia, podczas których dzieci mogą odkryć swoje pasje lub po prostu dobrze się bawić 🙂 To dobre miejsce, aby dziecko sprawdziło, czy zainteresuje się robotyką, programowaniem, a może eksperymentowaniem czy tworzeniem filmików. Polecamy dla dzieci, które mają różnorodne zainteresowania lub jeszcze nie wiedzą, co jest ich pasją 🙂

Półkolonie na cyfrowym wypasie to półkolonie skupione już na nowych technologiach i przewidziane dla dzieci 8-14 lat. Podczas tych półkolonii codziennie budujemy jeden projekt robota, który jest programowany w scratch lub python. Także codziennie programujemy z Minecraft Education- znowu w scratch lub python. Poza tym odbywa się turniej gry w minecraft oraz kilka warsztatów dodatkowych w tym ważne dotyczące cyberbezpieczeństwa w sieci. Ta półkolonia przewidziana jest już dla dzieci, które interesują się komputerami, nowymi technologiami, robotami czy klockami LEGO.  Polecamy dla dzieci, które mają już skonkretyzowane zainteresowania i chcą nauczyć się właśnie programowania czy zagłębić w tajniki nowych technologii.


Program półkolonii

Proponujemy dwa tematy półkolonii: młodzi odkrywcy dla dzieci 5-10 lat i cyfrowy wypas dla dzieci 8-14 lat. Oba programy są wypełnione ciekawymi warsztatami i atrakcjami- w tym warsztaty robotyki, programowanie z Minecraft, eksperymenty, zajęcia animacyjne i sportowe, zajęcia filmowe i artystyczne. Dokładny plan i rozpiska znajduje się powyżej

Instruktorzy

Stawiamy na młodą kadrę z doświadczeniem, która ma pasję do nauczania dzieci, ale także dobrze zna cyfrowy świat i tym samym jest w stanie przekazać i zarazić tą pasją dzieci. Kadra jest przeszkolona z naszych programów zajęć + każda osoba ma kwalifikacje zgodne z wymogami Kuratorium Oświaty.

Wyżywienie

Podczas półkolonii dzieci mają zapewniony ciepły posiłek o godzinie 12:00-12:30 dostarczany przez firmę cateringową w formie drugiego dania. Dania, które są zamawiane są standardowymi posiłkami, które najczęściej jedzą dzieci, np. pierś z kurczaka panierowana z ziemniakami i surówkami czy naleśniki, czy pierogi. Jest możliwość zamówienia posiłków dla alergików czy osób, które mają różne nietolerancje.

Dodatkowo w ciągu dnia dostępne są sezonowe owoce, np. jabłka i banany + woda niegazowana. Natomiast polecamy dziecku spakować kanapkę, jeżeli rano nie zdążą zjeść śniadania lub mogą mieć problem ze zjedzeniem obiadu.

Inne- ważne

  • Akcja POLECENIA- jeżeli ktoś zapisze się z Twojego polecenia to i Ty i dana osoba otrzymujecie po 30zł rabatu. Jeżeli polecisz nas kilku osobom to za każdą zapisaną osobę dostajesz extra 30zł rabatu.
  • Potwierdzeniem zapisu jest wpłata zaliczki w wysokości 250zł w ciągu 4 dni od zapisu. Pozostała kwota na 2 tygodnie przed półkoloniami.
  • Dzieci podczas półkolonii są ubezpieczone.
  • Nie zachęcamy do zabierania własnych zabawek, urządzeń itd.
  • Przed półkoloniami prosimy o podanie wszystkich ważnych aspektów, które mogą być ważne na półkoloniach i mogą być wskazówkami dla instruktorów.
  • Prosimy o zabranie butów oraz koszulki na zmianę.
  • Ostatniego dnia prosimy o zabranie koszulki białej do warsztatów, gdzie będziemy tworzyć pamiątkową koszulkę.
  • Z półkolonii można zrezygnować na 16 dni przed i zwracana wtedy jest zaliczka. Natomiast w przypadku rezygnacji po tych 16 dniach wtedy zaliczka nie jest zwracana, ale jeżeli nieobecność będzie wynikiem choroby to otrzymują Państwo voucher.
  • Przed półkoloniami należy dostarczyć dla nas umowę, kartę kwalifikacyjną, regulamin i inne dokumenty, które są wysyłane mailem.
  • Na każdym turnusie liczba dzieci wynosi 10-15 osób i jest pod opieką 1 instruktora. Jeżeli grupa liczy więcej niż 15 osób to wtedy opiekę sprawuję 2 opiekunów.

Co wyróżnia nasze półkolonie?

Na rynku polskim działamy już ponad 15 lat, szkoląc dzieci w kilkudziesięciu miastach w Polsce. W tym czasie przetestowaliśmy ogrom naszych programów i koncepcji, tworząc kursy i półkolonie, które maksymalnie angażują dzieci, dają im dobrą zabawę, a co ważne- przy tym uczą kluczowych umiejętności i kompetencji cyfrowych.

Nasze półkolonie twojrobot.pl przygotowywane są przez sztab ludzi- pedagogów, inżynierów i osoby doświadczone w tworzeniu zajęć dla dzieci. Dodatkowo wykorzystujemy najlepsze zestawy i narzędzia edukacyjne.

Oprócz starannie przygotowanego programu półkolonii i selekcji najlepszych warsztatów, przykładamy także dużą wagę do szkoleń trenerów, którzy później prowadzą półkolonie. Stawiamy na młodą kadrę, która jest pełna pasji i bardzo dobrze zaznajomiona z cyfrowym światem

Współpracujemy także z takimi instytucjami, jak Politechnika Warszawska- gdzie wspólnie organizujemy zawody sumo robotów dla dzieci. Ponadto nasi uczestnicy biorą udział w różnych zawodach i turniejach robotów organizowanych w całej Polsce i możemy poszczycić się kursantami, którzy konkurują nawet ze studentami kierunków inżynierskich!

Metodyka

Nasze półkolonie stworzone są tak, aby dzieci w ramach lata czy zimy w mieście mogli spędzić fajnie i ciekawie czas! Stawiamy na półkolonie, które odbywają się na miejscu i cechują się różnorodnymi i ciekawymi zajęciami. Półkolonie odbywają się w jednym miejscu, zazwyczaj na terenie szkoły i pobliskich boiskach czy parkach.

Stawiamy sobie za cel, aby półkolonie pokazywały dzieciom cyfrowy świat w sposób bezpieczny, ciekawy, efektywny i pokazujący edukację. Stąd na każdych półkoloniach oferujemy warsztaty robotyki czy programowania w Minecraft- w zależności od tematu półkolonii jest tych warsztatów więcej lub mniej.

Każde zajęcia twojrobot.pl to osobny projekt do realizacji po to, aby dzieci uczyły się projektowego podejścia i cały czas czuły wysoką motywację do zajęć i edukacji. Przy każdym projekcie dochodzimy do rozwiązania zadań poprzez burzę mózgów. Staramy się, aby dzieci były otwarte i odważnie dzieliły się swoimi pomysłami i rozwiązaniami, a jak wiemy każdy z nich na swój sposób jest dobry!

Na naszych półkoloniach staramy się, aby dzieci pracowały w zespołach i w ten sposób nabywały umiejętności pracy w grupie, która jest kluczowa do wszelakich projektów w przyszłości. Ponadto stawiamy na metodę nauki poprzez obserwacje i popełnianie błędów. Na zajęciach nie dążymy do perfekcji, ale do jak największej ilości prób- dzięki czemu dzieci szybko wyciągają wnioski i uczą się konsekwencji, wytrwałości o obserwacji. Edukacja poprzez eksperymentowanie jest uznawana jako jedna z efektywniejszych.