Półkolonie robotyka i programowanie nowe terminy i miasta

Półkolonie w roku 2021, to bezpieczne rozwiązanie. Ponadto to czas spędzony w grupie dzieci, pełen wspólnych wyzwań i działań. Dlatego też możesz nas spotkać w nowych miastach: Zielona Góra, Tomaszów Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki, Wronki, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Nowa Sól!
Czytaj więcej

Jak zaplanować wakacje 2021 dla dziecka?

Szukasz pomysłu na zorganizowanie atrakcyjnych wakacji dla swojego dziecka? Chcesz, aby – poza rekreacją – były one również wartościowe z punktu widzenia edukacji? Świetnym rozwiązaniem są półkolonie, podczas których odbywają się warsztaty z robotyki i programowania!
Czytaj więcej

Dlaczego warto rozbudować szkołę językową o franczyzę robotyki?

Chcąc rozbudować ofertę swojej szkoły językowej o inne atrakcyjne zajęcia dla dzieci, warto rozważyć kursy robotyki. Wydarzenia ostatnich miesięcy wyraźnie pokazały, jak ważne jest otwarcie się na różne kierunki kształcenia, które – w zależności od sytuacji na rynku – wpiszą się w aktualne trendy.
Czytaj więcej

Co zaplanować dla dziecka na wakacje? Półkolonie 2021!

Wakacje coraz bliżej. Wszyscy myślimy jak zaplanować naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się co po roku spędzonym w domu będzie najlepsze . Dobrze wiemy, że dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy. Zobacz czym są półkolonie 2021 TwojRobot z robotyką, LEGO i minecraftem
Czytaj więcej

Półkolonie z Twój Robot – natura i edukacja w jednym!

Czy robotyka może wspierać działania na rzecz ochrony przyrody? Jak nauka i zabawa w wakacje zmienia podejście dzieci do środowiska? Gdzie organizowane są półkolonie dla ciekawych świata smyków? Odpowiedzi poszukaj w tym wpisie. Przeczytaj go i zastanów się nad ideą warsztatów letnich!
Czytaj więcej

Dlaczego warto wysłać dziecko na półkolonie?

Jak zespołowa zabawa i nauka wpływają na rozwój dziecka? Czy półkolonie to dobry pomysł na wakacje? W tym wpisie opowiadamy, jak wygląda taka forma wypoczynku dla uczniów i dlaczego warto z niej skorzystać. Wskazujemy również, jakie atrakcje czekają na małych robotyków.
Czytaj więcej

5 ciekawostek o LEGO, których możesz nie znać!

Zabawki te podbiły serca milionów dzieci i dorosłych na świecie. Od ponad 60 lat są dostępne w sprzedaży, która z roku na rok rośnie. Czy już wiesz, o co chodzi? - Tak, o klocki LEGO! To o nich rozważamy w tym wpisie. Jeśli chcesz poznać kilka fascynujących historii o LEGO, zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej

5 kroków, by zostać mistrzem programowania

Czy Twoje dziecko właśnie zadeklarowało, że chce zostać programistą? Radość, duma i chęć działania zaczynają Cię rozpierać? Zastanawiasz się, od czego zacząć? Na początek zachęcamy Cię do przeczytania naszego poradnika.
Czytaj więcej

Nauka i zabawa z LEGO!

Dzieci uwielbiają klocki LEGO – niezależnie od wieku i płci, z radością angażują się w tworzenie własnych konstrukcji i zabawę nimi. Istnieje sposób, aby tę pasję przekształcić w coś więcej, korzystnie wpłynąć na rozwój malucha i zaszczepić w nim miłość do programowania.
Czytaj więcej

Roboty do programowania dla dzieci

Szukasz pomysłu na zajęcia dodatkowe dla dzieci? Zastanawiasz się, jak zorganizować czas swojej pociechy, aby – poza zabiciem nudy – przekazać jej wartościowe umiejętności i wesprzeć rozwój? Doskonałym rozwiązaniem są roboty do programowania dla dzieci!
Czytaj więcej