Spędź wakacje z Minecraft

Czy możliwe jest pogodzenie nauki z pasją pociechy w wieku szkolnym? Czy wakacje z komputerem mogą być dobrym kompromisem między pragnieniami dzieci i rodziców? Sprawdź, co oferujemy na półkoloniach w Twój Robot. Przeczytaj, w jaki sposób uczymy robotyki oraz programowania z Minecraftem.
Czytaj więcej

Półkolonie w Warszawie z robotami

Szukasz pomysłu na drugi miesiąc wakacji w Warszawie? Zastanawiasz się, które półkolonie letnie dla dzieci są bezpieczne? Jakie zajęcia i zabawy cieszą się największą popularnością wśród uczniów w różnym wieku? Zapoznaj się z ofertą, którą przygotowaliśmy w Twój Robot.
Czytaj więcej

Wakacje? Czas na półkolonie z Twojrobot!

Gdzie zapisać dziecko na półkolonie letnie? Czy nastolatek może ciekawie spędzić lato w mieście? Zobacz jakie atrakcje dla dzieci przygotowaliśmy w Twój Robot na wakacje 2020. Sprawdź, jak zapewniamy bezpieczeństwo podopiecznym w trakcie zajęć z robotyki. Gwarantujemy świetną zabawę!
Czytaj więcej

Codzienna zabawa z kursami online!

Czy model zajęć online z robotyki przyjął się w Twój Robot? Jakie mamy spostrzeżenia na temat warsztatów przez internet? Dlaczego zdaniem naszych słuchaczy warto wybrać kurs programowania dla dzieci? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w poniższym wpisie. Przeczytaj jakie zalety mają!
Czytaj więcej

Instruktor robotyki – jak wygląda jego praca?

Czy warto zostać instruktorem robotyki? Jak wygląda praca na zajęciach pozaszkolnych z dziećmi? Kto powinien spróbować swoich sił i jakie umiejętności będą przydatne w tym zawodzie? Na te pytania odpowiadamy w poniższym wpisie. Jeśli czujesz, że może to być praca dla Ciebie, przeczytaj!
Czytaj więcej

Nauka programowania dla dzieci – krok po kroku

W jaki sposób mądrze i dojrzale wesprzeć rozwój swojego dziecka? Jednym z kierunków, który wybiera wielu rodziców, są zajęcia dodatkowe, dzięki którym ich pociechy zdobywają nową wiedzę. Sporą popularnością cieszą się kursy programowania, w tym również przez internet.
Czytaj więcej

Robotyka w domu dla Twojego dziecka

Jak zachęcić dziecko do zgłębiania zasad rządzących robotyką? Czy programowanie pomaga w nauce? Chcesz zainspirować syna lub córkę do budowania robotów z LEGO? Zachęcamy do wspólnej zabawy w bez wychodzenia z domu! Zobacz, jak inspirujące są kursy robotyki online na platformie RoboDoHome!
Czytaj więcej

Kurs programowania dla dzieci w domu

Jak pomóc dziecku kreatywnie spędzić czas w domu? Czy może ono uczyć się bez wychodzenia z mieszkania? Jak wygląda profesjonalny kurs programowania dla dzieci online? Przeczytaj nasz wpis na temat możliwości, jakie oferuje zdalna nauka informatyki.
Czytaj więcej

Robot przyjacielem dziecka – z czego go zbudować?

Cofnij się do czasów, gdy miałeś 9-10 lat i przypomnij sobie, co najbardziej rozbudzało Twoją wyobraźnię? Nie ważne czy masz dzisiaj 50, czy 30 lat z pewnością przypomnisz sobie pierwsze próby budowania robotów. Cyberświat magnetyzował swoimi możliwościami, które teraz stały się realne.
Czytaj więcej

Jak będzie rozwijać się robotyka?

Jaka przyszłość zawodowa czeka Twoje dzieci? Czy robotyka to dobry kierunek rozwoju wiedzy i umiejętności dzisiejszych 10-latków? Jak wesprzeć małych inżynierów, którzy teraz pasjonują się klockami LEGO? Właśnie na te pytania będziemy szukali odpowiedzi w poniższym wpisie. Zainteresowany? Przeczytaj
Czytaj więcej