BLOG

Półkolonie letnie dla dzieci 2023- czemu warto?

Półkolonie dla dzieci to rodzaj wypoczynku w mieście, tzw. Lato w mieście! Jest to zazwyczaj forma 5-dniowa i trwa po kilka godzin dziennie, zazwyczaj organizowana jest w czasie pracy rodzica. Więc to świetny sposób na spędzenie ciekawie czasu! Zobacz naszą ofertę i dlaczego warto!
Czytaj więcej

Kursy programowania i robotyki dla dzieci 2022/2023

Kury programowania i robotyki dla dzieci! Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a przy tym i decyzje związane z edukacją pozalekcyjną dzieci! Na które warsztaty warto zapisać dziecko? Polecamy kursy programowania i robotyki- dlaczego warto? Zobacz jakie kluczowe umiejętności zyska Twoje dziecko!
Czytaj więcej

Startujemy półkolonie 2022 z robotami w województwach: mazowieckim, łódzkim oraz świętokrzyskim!

Kolejne wakacje z TwójRobot.pl. Znajdziesz nas w woj. mazowieckim: Garwolin, Gostynin, Grójec, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Płock, Prażmów (Uwieliny), Sochaczew, Wyszków, Żyrardów, łódzkim: , Kutno, Łowicz, Skierniewice i w woj. świętokrzyskim: Ostrowiec świętokrzyski i Starachowice!
Czytaj więcej

Półkolonie letnie z robotami w nowych miastach! STARTUJEMY!

Już po raz kolejny TwójRobot.pl organizuje letnie półkolonie dla dzieci! Będziemy w takich miastach jak: Piotrków Trybunalski, Sulejów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Brzeziny, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Łask, Wieluń, Końskie, Konin, Koło, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Rawa Mazowiecka.
Czytaj więcej

Startujemy półkolonie z robotami w województwach: lubuskie, wielkopolskie i lubelskie!

Można nas będzie spotkać w wakacje na półkoloniach dla dzieci w miastach: Nowa Sól, Zielona Góra, Lubsko, Gubin, Śrem, Świebodzin, Żagań, Międzyrzecz, Sulechów, Nowy Tomyśl, Jarocin, Kościan, Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Szamotuły, Zamość, Chełm, Tarnowo Podgórne, Krasnystaw.
Czytaj więcej

Wyjątkowe urodziny dla dzieci z robotami lub minecraftem

Chcesz zorganizować dla swojego dziecka wyjątkowe urodziny? Zastanawiasz się, co zrobić aby wszyscy dobrze się bawili? Postaw na coś nowego! Impreza urodzinowa z robotami czy minecraftem to niezapomniana zabawa dla wszystkich dzieci!
Czytaj więcej

Startujemy półkolonie z robotami w województwach: podkarpackie i małopolskie!

W 2022 w związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania na nowe miasta! Można nas będzie spotkać w wakacje na półkoloniach dla dzieci w miastach: Dębica, Gorlice, Jarosław, Krosno, Mielec, Nowy Sącz, Oświęcim, Przemyśl, Rzeszów, Sanok, Tarnów i Wadowice.
Czytaj więcej

Jak zorganizować dziecku czas w wakacje, gdy zostaje w mieście? Postaw na półkolonie!

Kwiecień to już powoli czas, kiedy planujemy urlopy i plany wakacyjne. Każdy z nas urlop ma ograniczony, a wakacje trwają 2 miesiące. Jak w tym okresie zadbać o nasze dzieci i zapewnić im fajny, ciekawy czas? Postaw na półkolonie dla dzieci- kreatywnie spędzony czas w mieście!
Czytaj więcej

Robotyka LEGO i programowanie dla dzieci- czy to tylko zabawa czy nauka?

Mamy na to świetny przykład, że robotyka to nie tylko nauka umiejętności programowania, ale także myślenia jak inżynier, rozwój kreatywności i umiejętność pracy w zespole, bo doskonale wiemy, że wielkie projekty tworzy się w zespołach!
Czytaj więcej

Zajęcia z robotyki czy programowanie? Które zajęcia bardziej rozwiną Twoje dziecko?

Co Twoje dziecko wyniesie z naszych kursów robotyki lub programowania? Które zajęcia będą dla niego lepsze? Czym kierować się przy wyborze? Poznaj odpowiedzi i zapisz pociechę na kurs idealnie dopasowany do jej potrzeb i zainteresowań!
Czytaj więcej