Urodziny dziecka w świecie robotów

Co zrobić by urodziny dziecka były interesujące? Gdzie najlepiej zorganizować imprezę? Czy robotyka i wspólne programowanie mogą uświetnić zabawę? Zobacz, jak to robimy w naszych placówkach i przekonaj się, że warto do nich przyjść. Zapraszamy do lektury tego poradnika!
Czytaj więcej

Zawody robotów w Polsce

Jak wyglądają zawody robotów SUMO? Czy w 2020 odbędzie się polska edycja zmagań pasjonatów robotyki? Czy można nauczyć się programowania oraz konstruowania robotów na zajęciach online? To jedne z najczęściej zadawanych pytań, które otrzymujemy na skrzynkę pocztową.
Czytaj więcej

Rozwój kompetencji cyfrowych – XXI wiek

Jak duże znaczenie w edukacji współczesnych dzieci ma rozwój kompetencji cyfrowych? Czy warto zapisać syna lub córkę na kurs robotyki? Do czego przydaje się programowanie? Przeczytaj nasze rozważania dotyczące przyszłości tzw. pokolenia internetowego.
Czytaj więcej

Bezpieczne kursy robotyki w małych grupach!

W jaki sposób organizowane są zajęcia w Twój Robot w roku szkolnym 2020/21?Czy kurs robotyki jest dobrą alternatywą dla uczniów w sytuacji, gdyby szkoła została zamknięta? Na te pytania odpowiadamy w niniejszym wpisie. Chcemy również pokazać rodzicom, że bezpieczeństwo ich pociech jest najważniejsze
Czytaj więcej

Ostatnia szansa na półkolonie z robotyką i Minecraft!

Jeśli jesteś rodzicem znudzonego nastolatka, który nie wie, czym zająć się w ciągu dnia, to mamy coś specjalnie dla niego. Radość w jego oczach zauważysz już po pierwszym dniu, w którym odkryje czystą pasję do programowania. Zastanawiasz się jak to możliwe?
Czytaj więcej

Krótka historia robotyki

Czy wiesz, że korzenie robotyki sięgają starożytnej Grecji? Chcesz poznać prawa robotów i dowiedzieć się kto je stworzył? Interesujesz się budowaniem i programowaniem inteligentnych maszyn? Jeśli tak, to ten artykuł powstał właśnie z myślą o Tobie! Zapraszamy do naszego wehikułu czasu!
Czytaj więcej

Spędź wakacje z Minecraft

Czy możliwe jest pogodzenie nauki z pasją pociechy w wieku szkolnym? Czy wakacje z komputerem mogą być dobrym kompromisem między pragnieniami dzieci i rodziców? Sprawdź, co oferujemy na półkoloniach w Twój Robot. Przeczytaj, w jaki sposób uczymy robotyki oraz programowania z Minecraftem.
Czytaj więcej

Półkolonie w Warszawie z robotami

Szukasz pomysłu na drugi miesiąc wakacji w Warszawie? Zastanawiasz się, które półkolonie letnie dla dzieci są bezpieczne? Jakie zajęcia i zabawy cieszą się największą popularnością wśród uczniów w różnym wieku? Zapoznaj się z ofertą, którą przygotowaliśmy w Twój Robot.
Czytaj więcej

Wakacje? Czas na półkolonie z Twojrobot!

Gdzie zapisać dziecko na półkolonie letnie? Czy nastolatek może ciekawie spędzić lato w mieście? Zobacz jakie atrakcje dla dzieci przygotowaliśmy w Twój Robot na wakacje 2020. Sprawdź, jak zapewniamy bezpieczeństwo podopiecznym w trakcie zajęć z robotyki. Gwarantujemy świetną zabawę!
Czytaj więcej

Codzienna zabawa z kursami online!

Czy model zajęć online z robotyki przyjął się w Twój Robot? Jakie mamy spostrzeżenia na temat warsztatów przez internet? Dlaczego zdaniem naszych słuchaczy warto wybrać kurs programowania dla dzieci? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w poniższym wpisie. Przeczytaj jakie zalety mają!
Czytaj więcej