Na jakie zajęcia pozalekcyjne warto zapisać dziecko w 2021 roku?

Interesują Cię zajęcia pozalekcyjne dla dzieci? Sprawdź ofertę kursów programowania i warsztatów z robotyki dla uczniów! Zapisz dziecko już dziś!
Czytaj więcej

W jakim wieku można rozpocząć przygodę z programowaniem robotów?

Zastanawiasz się, czy Twój przedszkolak polubi zajęcia z robotyki? Twoja nastolatka chciałaby rozpocząć naukę programowania? Sprawdź, jaki wiek jest odpowiedni do nauki i zapisz swoje dzieci na zajęcia pozalekcyjne.
Czytaj więcej

Zajęcia dla dzieci – programowanie i robotyka. Czy warto?

Nowy rok szkolny za moment się rozpoczyna, a razem z nim wiele decyzji dla rodziców do podjęcia. Zastanawiamy się, jakie wyposażenie nasze dziecko potrzebuje, ale także czy posyłać i jakie wybrać zajęcia dla dzieci. Wszyscy doskonale widzimy, jak świat wokół nas się zmienia.
Czytaj więcej

5 umiejętności, oprócz programowania, które Twoje dziecko rozwinie na zajęciach z TwojRobot.pl

Jakie umiejętności Twoje dziecko rozwinie na zajęciach programowania? Stawiamy na pracę w grupach, logiczne myślenie, zdolność do koncentracji, a także umiejętności miękkie czy rozwiązywania problemów. Sprawdź, dlaczego warto zapisać pociechę na zajęcia pozalekcyjne z robotyki.
Czytaj więcej

Programowanie dla dzieci – czemu ważne jest uczenie języków programowania dla dzieci?

Współczesny świat jest zdominowany przez nowoczesne technologie i trudno nie zauważyć postępującej cyfryzacji. Nic więc dziwnego, że pojawiają się zmiany w edukacji dzieci – już od najmłodszych lat prowadzone są zajęcia z programowania i robotyki!
Czytaj więcej

Robotyka dla dzieci – zestawy LEGO Boost, Ev3 i Inventor

Zastanawiasz się, jak rozbudzić kreatywność u dzieci? Twoja pociecha uwielbia klocki Lego i chcesz przekształcić jej pasję w coś produktywnego? Rozwiązaniem jest robotyka!
Czytaj więcej

Minecraft dla dzieci – czy to tylko gra?

O grze Minecraft słyszał niemal każdy – to tytuł szczególnie uwielbiany przez dzieci. Rozgrywka polega na eksplorowaniu otoczenia, pozyskiwaniu surowców i poznawaniu nowych światów, przy jednoczesnym dbaniu o przetrwanie postaci. Walka z przeciwnikami i budowanie swojego świata to główny cel gry!
Czytaj więcej

Jakich języków programowania uczyć dzieci?

Nieustanny rozwój technologii i stale postępująca cyfryzacja skutkują wdrażaniem zmian w programie nauczania dzieci. Edukacja musi podążać za postępem, aby kolejne pokolenia potrafiły się odnaleźć w świecie zdominowanym przez komputery i elektronikę.
Czytaj więcej

Półkolonie robotyka i programowanie nowe terminy i miasta

Półkolonie w roku 2021, to bezpieczne rozwiązanie. Ponadto to czas spędzony w grupie dzieci, pełen wspólnych wyzwań i działań. Dlatego też możesz nas spotkać w nowych miastach: Zielona Góra, Tomaszów Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki, Wronki, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Nowa Sól!
Czytaj więcej

Jak zaplanować wakacje 2021 dla dziecka?

Szukasz pomysłu na zorganizowanie atrakcyjnych wakacji dla swojego dziecka? Chcesz, aby – poza rekreacją – były one również wartościowe z punktu widzenia edukacji? Świetnym rozwiązaniem są półkolonie, podczas których odbywają się warsztaty z robotyki i programowania!
Czytaj więcej