BLOG

Konkurs: Wygraj półkolonie TwojRobot.pl

Tego jeszcze u nas nie było! To pierwszy taki konkurs, gdzie można wygrać Półkolonie na cyfrowym wypasie dla dzieci 8-14 lat i dla młodych odkrywców dla dzieci 5-10 lat! Opis naszych półkolonii znajduje się TUTAJ. Półkolonie organizujemy w około 80 miastach w Polsce i listę tych miast również można
Czytaj więcej

Półkolonie dla dzieci pytania i odpowiedzi!

Planujesz wakacje lub ferie dla swojego dziecka? Półkolonie to ciekawa forma spędzenia czasu Twojego dziecka i najlepiej wybrać taką, która jest zgodna z zainteresowaniami Twojego dziecka. Jednak to nie wszystko, zobacz jeszcze inne zagadnienia, które pomogą przy decyzji, jaką półkolonie wybrać.
Czytaj więcej

Półkolonie dla dzieci- ferie zimowe na wesoło i na wypasie! 2024!

Półkolonie zimowe to forma wypoczynku w mieście, które trwają zazwyczaj przez pięć dni w tygodniu i zajmują kilka godzin dziennie. Są idealnym rozwiązaniem dla rodziców pracujących! To nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu, ale także szansa na odkrycie nowych pasji!
Czytaj więcej

Półkolonie letnie dla dzieci 2023- czemu warto?

Półkolonie dla dzieci to rodzaj wypoczynku w mieście, tzw. Lato w mieście! Jest to zazwyczaj forma 5-dniowa i trwa po kilka godzin dziennie, zazwyczaj organizowana jest w czasie pracy rodzica. Więc to świetny sposób na spędzenie ciekawie czasu! Zobacz naszą ofertę i dlaczego warto!
Czytaj więcej

Kursy programowania i robotyki dla dzieci 2022/2023

Kury programowania i robotyki dla dzieci! Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a przy tym i decyzje związane z edukacją pozalekcyjną dzieci! Na które warsztaty warto zapisać dziecko? Polecamy kursy programowania i robotyki- dlaczego warto? Zobacz jakie kluczowe umiejętności zyska Twoje dziecko!
Czytaj więcej

Startujemy półkolonie 2022 z robotami w województwach: mazowieckim, łódzkim oraz świętokrzyskim!

Kolejne wakacje z TwójRobot.pl. Znajdziesz nas w woj. mazowieckim: Garwolin, Gostynin, Grójec, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Płock, Prażmów (Uwieliny), Sochaczew, Wyszków, Żyrardów, łódzkim: , Kutno, Łowicz, Skierniewice i w woj. świętokrzyskim: Ostrowiec świętokrzyski i Starachowice!
Czytaj więcej

Półkolonie letnie z robotami w nowych miastach! STARTUJEMY!

Już po raz kolejny TwójRobot.pl organizuje letnie półkolonie dla dzieci! Będziemy w takich miastach jak: Piotrków Trybunalski, Sulejów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Brzeziny, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Łask, Wieluń, Końskie, Konin, Koło, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Rawa Mazowiecka.
Czytaj więcej

Startujemy półkolonie z robotami w województwach: lubuskie, wielkopolskie i lubelskie!

Można nas będzie spotkać w wakacje na półkoloniach dla dzieci w miastach: Nowa Sól, Zielona Góra, Lubsko, Gubin, Śrem, Świebodzin, Żagań, Międzyrzecz, Sulechów, Nowy Tomyśl, Jarocin, Kościan, Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Szamotuły, Zamość, Chełm, Tarnowo Podgórne, Krasnystaw.
Czytaj więcej

Wyjątkowe urodziny dla dzieci z robotami lub minecraftem

Chcesz zorganizować dla swojego dziecka wyjątkowe urodziny? Zastanawiasz się, co zrobić aby wszyscy dobrze się bawili? Postaw na coś nowego! Impreza urodzinowa z robotami czy minecraftem to niezapomniana zabawa dla wszystkich dzieci!
Czytaj więcej

Startujemy półkolonie z robotami w województwach: podkarpackie i małopolskie!

W 2022 w związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania na nowe miasta! Można nas będzie spotkać w wakacje na półkoloniach dla dzieci w miastach: Dębica, Gorlice, Jarosław, Krosno, Mielec, Nowy Sącz, Oświęcim, Przemyśl, Rzeszów, Sanok, Tarnów i Wadowice.
Czytaj więcej