BLOG

Na co zwrócić uwagę wybierając półkolonie dla dziecka?

Twoje dziecko czekają ferie zimowe spędzane w mieście? Nie muszą być nudne! Jeżeli zastanawiasz się nad receptą na udany wypoczynek dla pociechy, sprawdź nasz artykuł. Zdradzamy w nim, co cechuje dobre półkolonie dla dziecka. 
Czytaj więcej

Jak dziecko rozwija zdolność koncentracji podczas zajęć z robotyki?

Umiejętność skupienia uwagi jest ważna dla dzieci. Przy niskiej koncentracji mogą pojawić się trudności w nauce. Jak ćwiczyć z dzieckiem koncentrację? Jakie zadania i zajęcia wzmocnią spostrzegawczość pociechy? Tego dowiesz się z naszego artykułu. 
Czytaj więcej

Jak budować współpracę pomiędzy dziećmi na zajęciach z programowania i robotyki?

Umiejętność współpracy w grupie jest niezwykle ważna w codziennym funkcjonowaniu człowieka. Warto rozwijać ją od najmłodszych lat. Sprawdź, jak warsztaty z robotyki i zajęcia programowania dla dzieci mogą w tym pomóc!
Czytaj więcej

Ferie zimowe w domu? Postaw na kreatywne półkolonie z Twojrobot.pl!

Poszukując pomysłu na zorganizowanie dzieciom czasu wolnego w ferie, zwróć uwagę na ofertę półkolonii. To starannie zaplanowane warsztaty z robotyki i programowania, podczas których uczestnicy uczą się kodować i świetnie się bawią.
Czytaj więcej

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki dla dzieci w województwie łódzkim – sprawdź naszą ofertę

Poszukujesz zajęć pozalekcyjnych dla dzieci? Zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha kreatywnie spędzała wolny czas? Kurs programowania i robotyki to strzał w dziesiątkę! Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.
Czytaj więcej

Python – prosty sposób na naukę programowania dla dzieci

Szukasz zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka? Poznaj język programowania Python – to prosty sposób na wprowadzenie najmłodszych w świat kodowania. Sprawdź, dlaczego warto i zachwyć się możliwościami, jakie daje kurs robotyki.
Czytaj więcej

Co to jest Scratch i dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia z programowania?

Szukasz kursu programowania idealnego dla dzieci? Sprawdź możliwości, jakie daje Scratch! Poznaj nowoczesną platformę i przetestuj jej funkcjonalność!
Czytaj więcej

Na jakie zajęcia pozalekcyjne warto zapisać dziecko w 2021 roku?

Interesują Cię zajęcia pozalekcyjne dla dzieci? Sprawdź ofertę kursów programowania i warsztatów z robotyki dla uczniów! Zapisz dziecko już dziś!
Czytaj więcej

W jakim wieku można rozpocząć przygodę z programowaniem robotów?

Zastanawiasz się, czy Twój przedszkolak polubi zajęcia z robotyki? Twoja nastolatka chciałaby rozpocząć naukę programowania? Sprawdź, jaki wiek jest odpowiedni do nauki i zapisz swoje dzieci na zajęcia pozalekcyjne.
Czytaj więcej

Zajęcia dla dzieci – programowanie i robotyka. Czy warto?

Nowy rok szkolny za moment się rozpoczyna, a razem z nim wiele decyzji dla rodziców do podjęcia. Zastanawiamy się, jakie wyposażenie nasze dziecko potrzebuje, ale także czy posyłać i jakie wybrać zajęcia dla dzieci. Wszyscy doskonale widzimy, jak świat wokół nas się zmienia.
Czytaj więcej