Zawody
Sumo

Zawody robotów
na Politechnice Warszawskiej

Zawody sumo robotów to wspaniała podróż w świat nowych technologii dla dzieci i ich rodziców!

Podczas ekscytującego eventu, uczestnicy mogą zaprezentować swoje umiejętności, sprawdzić je podczas rywalizacji, a także zainspirować dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z robotyką i programowaniem. To doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych!

Zawody SUMO
Zobacz sam

Dla
uczestników

Zawody SUMO
Robotów

Zawody SUMO to niezapomniane przeżycie dla każdego z uczestników. W dwuosobowych zespołach dzieci konstruują roboty zawodników SUMO, korzystając ze zdobytej podczas kursów wiedzy.

Podczas eliminacji wybierane są najlepsze zespoły, które triumfują w wielkim finale! Zawody to świetna zabawa, emocje i zdrowa rywalizacja!

Zapisz się

Konkurs
Freestyle

Kreatywne przeżycie dla całej rodziny! Dzieci z rówieśnikami lub członkami rodziny opracowują pomysł na robota użytkowego, którego tworzą na podstawie zdobytej wiedzy o programowaniu.

Podczas finału konkursu prezentowane są dzieła poszczególnych zespołów i wybierany zwycięzca. Konkurs jest wspaniałą okazją do obudzenia w dzieciach kreatywności, ducha rywalizacji i wspaniałej zabawy!

Zapisz się

Dla
zwiedzających

Te wyjątkowe wydarzenia to także doskonała okazja do zarażenia pasją kolejnych kursantów!

Jeśli Twoje dziecko nie rozpoczęło jeszcze przygody z programowaniem, wspólnie odkryjcie nowe technologie podczas naszych eventów. Organizujemy wspaniałe warsztaty, pokazy robotyki, druku 3D, technologii VR i wiele innych wydarzeń, podczas których odkryjecie nowe pasje!

 

Partnerzy