Sprawdź ofertę w swoim mieście

Wybierz miasto

Zajęcia z programowania
online i stacjonarnie
z robotami lub minecraft

Kształtuj Przyszłość Twojego Dziecka z Nauką Programowania już Dziś! Odkryj, dlaczego programowanie dla dzieci to klucz do sukcesu w cyfrowym świecie!

💡 Dlaczego Warto Inwestować w Edukację Twojego Dziecka?
✅Rozwój logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.
✅Przygotowanie do cyfrowej przyszłości.
✅Stymulacja kreatywności i rozwój innowacyjnego myślenia.
✅Kształtowanie umiejętności zespołowych.

Nasza Oferta Kursów:
🚀Programowanie z robotami LEGO: Buduj, programuj!
🚀Świat Minecraft Education: Twórz, eksploruj!

Zainwestuj w Przyszłość Twojego Dziecka!

Sprawdź ofertę w swoim mieście

Wybierz miasto

Kursy dostępne w Twoim mieście

Kursy programowania z robotami

Kursy stacjonarne i online dla dzieci 6-12

Twoje dziecko interesuje się nowymi technologiami? Lubi także budować z klocków? Chcesz, aby spróbowało rozwijać umiejętności programistyczne? Zależy Ci na tym, aby znało podstawy programowania? To jest to kurs absolutnie dla Twojego dziecka!

Rozwijamy podczas niego przede wszystkim umiejętności programistyczne, ale poprzez najciekawszy sposób. W formie dobrej zabawy! Do uczenia języka scratch czy już bardziej zaawansowanego pythona, używamy najnowszych robotów LEGO- wynalazca robotów. W taki właśnie sposób Twoje dziecko w łatwy i przystępny sposób może nauczyć się pisać swoje pierwsze programy lub nawet stworzyć grę komputerową!

Każde zajęcia to nowy robot, którego szybko budujemy, a później resztę czasu przeznaczamy na naukę programowania i wykonywanie misji oraz zadań z robotem! Sprawdź ofertę:

 

4 grupy wiekowe kursów
Wybierz
aby poznać szczegóły!

Kursy programowania z Minecraftem

6-12 lat

Minecraft jest legendarną grą, którą znają prawie wszyscy! Tworzenie elementów świata w Minecrafcie przez programowanie przez dziecko rozwija samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów. Intuicyjna nauka logicznego myślenia przez zabawę. Dziecko tworząc budowle tworzy własne narzędzie do zabawy. Skuteczna i przyjemna nauka bez wychodzenia z domu. Podczas kursu podstawowego zapoznanie z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania (pętle, warunki, zmienne).

 

2 grupy wiekowe
Wybierz
aby poznać szczegóły!

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »

Czym różnią się kursy robotyki od kursów programowania z robotami?

Kursy robotyki to zajęcia, na których skupiamy się zarówno na budowaniu robotów, jak i na programowaniu. Dzieci bawią się i uczą zarówno umiejętności takich, jak wyobraźnia przestrzenna, koncentracja, podstaw robotyki, ale także podstaw programowania. Podczas tych kursów więcej się bawimy i polecamy je dzieciom, które zaczynają przygodę z robotyką i programowaniem.

Kursy programowania z robotami natomiast skupiają się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności programistycznych. Dzieci także budują roboty, ale na budowanie przewidziany jest minimalny czas, a większość zajęć poświęcona jest na zadania związane z programowaniem gotowych konstrukcji. Dzieci młodsze uczą się języka blokowego- Scratch, a dzieci starsze już znanego języka Python, który daje możliwości tworzenia gier i aplikacji.


Co wyróżnia kursy twojrobot.pl?

Na rynku polskim działamy już ponad 10 lat, szkoląc dzieci w kilkudziesięciu miastach w Polsce. W tym czasie przetestowaliśmy ogrom naszych programów i koncepcji, tworząc kursy które maksymalnie angażują dzieci, dają im dobrą zabawę, a co ważne- przy tym uczą kluczowych umiejętności i kompetencji cyfrowych.

Nasze zajęcia twojrobot.pl przygotowywane są przez sztab ludzi- pedagogów, inżynierów oraz osób doświadczonych w tworzeniu zajęć dla dzieci. Dodatkowo wykorzystujemy najlepsze zestawy do robotyki, stworzone przez znaną każdemu firmę LEGO.

Oprócz starannie przygotowanego programu i selekcji najlepszych konstrukcji, przykładamy także dużą wagę do szkoleń trenerów, którzy później szkolą uczestników.

Współpracujemy także z takimi instytucjami, jak Politechnika Warszawska- gdzie wspólnie organizujemy zawody sumo robotów dla dzieci, czy ze squlą, która tworzy cyfrową dodatkową edukację dla dzieci. Ponadto nasi uczestnicy biorą udział w różnych zawodach i turniejach robotów organizowanych w całej Polsce i możemy poszczycić się kursantami, którzy konkurują nawet ze studentami kierunków inżynierskich! 😊

Metodyka

Wszystkie nasze kursy z robotyki, jak i kursy z programowania i inne tworzone są i prowadzone, wykorzystując innowacyjne metody edukacyjne. Każde zajęcia są dla dzieci dobrą zabawą, podczas której nabywają kluczowych umiejętności XXI wieku. W taki sposób dzieci najefektywniej przyswajają wiedzę, angażują się i czerpią radość z edukacji.

Ponadto kluczowym elementem jest nauka na podstawie obserwacji i poprzez próbowanie. Uczestnicy uczą się programowania i rozwiązują zadania poprzez dokonywanie wielu prób i wyciąganie z nich wniosków. Edukacja poprzez eksperymentowanie jest uznawana jako jedna z efektywniejszych.

Każde zajęcia twojrobot.pl to osobny projekt do realizacji po to, aby dzieci uczyły się projektowego podejścia i cały czas czuły wysoką motywację do zajęć i edukacji. Przy każdym projekcie dochodzimy do rozwiązania zadań poprzez burzę mózgów. Staramy się, aby dzieci były otwarte i odważnie dzieliły się swoimi pomysłami i rozwiązaniami, a jak wiemy każdy z nich na swój sposób jest dobry!

Część zajęć związana z budowaniem natomiast ma na celu polepszenie koncentracji dzieci i budowanie w nich wytrwałości i cierpliwości. Dodatkowo pracujemy w zespołach dwuosobowych więc uczestnicy uczą się pracy zespołowej. Natomiast samo w sobie budowanie i wykorzystywanie instrukcji sprzyja umiejętnościom manualnym i wyobraźni przestrzennej.

Tak przygotowane kursy są w całokształcie nie tylko rozwojem umiejętności związanych z programowaniem, ale rozwojem także innych kompetencji, które w dzisiejszych czasach naszym zdaniem są niezbędne do najlepszej edukacji naszych dzieci. Dlatego zapraszamy na kursy twojrobot.pl, abyśmy wspólnie rozwijali dzieci w najlepszym możliwym kierunku!