Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kamienna Góra

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Kamienna Góra Twój Robot.pl

Chcąc zaszczepiać w najmłodszych pasję do programowania, stworzyliśmy Twój Robot Kamienna Góra. Realizowane przez nas kursy i zajęcia z robotyki dla dzieci polegają na przekazywaniu wiedzy za pomocą kreatywnej oraz fantastycznej zabawy. Nasze warsztaty dla początkujących są dedykowane już dla maluchów od piątego roku życia. Uczymy nie tylko konstruować roboty, ale także pracować w zespole, logicznie myśleć i radzić sobie ze stresem.

Twoj Robot


+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Wierząc w edukację poprzez zabawę, która rozpala pasję, prowadzimy kreatywne zajęcia z robotyki dla dzieci w Kamiennej Górze. Każdego dnia szkolimy dziesiątki kursantów, w niebanalny sposób pokazując im, jak działają roboty do programowania, w jaki sposób nawiązać kontakt z komputerem, a także, jakie możliwości niesie ze sobą robotyka XXI wieku. W trakcie warsztatów wykorzystujemy najlepsze metody nauczania i najnowocześniejsze zestawy edukacyjne, do których należą między innymi znane na całym świecie klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT.

Proponowane przez nas programowanie dla dzieci to przede wszystkim doskonała okazja do rewelacyjnej zabawy. Podczas lekcji najmłodsi mogą krok po kroku przekonać się, jak wygląda budowanie robota, jego uruchomienie i wprawienie w ruch. Poprzez nasze zajęcia i atrakcje nie tylko zarażamy pasją do robotyki, ale także rozwijamy kompetencje z zakresu nauk ścisłych, takich jak informatyka, elektronika oraz matematyka. Twój Robot Kamienna Góra to również ferie zimowe, półkolonie i urodziny dla dzieci, w których trakcie uczestnicy mogą na żywo zobaczyć, jak wygląda robot do programowania i posiąść wiedzę teoretyczną z zakresu podstaw robotyki.

Średnia ocena: 4.31 (86.2%)
Na podstawie: 33 ocen