Twój robot
Kamienna Góra

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

507-610-580

Kamienna Góra Twój Robot.pl

Janiszów 24a
58-400 Kamienna Góra

+48 507-610-580
kamiennagora@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy chcą stworzyć najlepsze miejsce do edukacji dla Państwa dzieci! Jako Twój Robot organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Aktualności

3.2019

Mini Kursy

Serdecznie zapraszamy na mini kursy Robotyki! Zajęcia odbywać się będą od kwietnia do czerwca 2019 r. Każdy kurs to 6  spotkań pełnych wrażeń! Sprawdź sam i zapisz się już dziś na bezpłatną lekcję pokazową 6 kwietnia!

czytaj dalej

5.2019

Warsztaty letnie!

Zapraszamy wszystkich spragnionych wrażeń na niecodzienne warsztaty z Robotyką na Wypasie! Oferujemy od 1 do nawet 5 dni pełnych radości warsztatów! Zapisz Pociechę na jeden,dwa a nawet pięć dni szalonych spotkań z robotyką, programowaniem, zajęciami plastycznymi oraz ruchowymi! Zajęcia będą odbywały się  od 24-28.06 oraz 1-5.07   w godzinach od 9 do 16 (wraz z przerwą […]

czytaj dalej