Twój robot
Łowicz

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna: Małgorzata

600 380 780

Twój Robot.pl

Szkoła Podstawowa nr 4

+48 600 380 780
centrala@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą miłośników robotyki i programowania, którzy chcą zarazić swoją pasją dzieci oraz stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Łowicz organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia. Każde zajęcia dla dzieci to nowy projekt na który składa się: ciekawa misja, budowanie i programowanie robotów oraz dobra zabawa.

Zapewniamy również całodzienną aktywność z robotami w czasie wolnym od nauki. Zajęcia w wakacje dla dzieci oraz ferie zimowe realizujemy w formie półkolonii letnich i zimowych.

Popularyzujemy naukę przez zabawę na terenie Łowicza. Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 10 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Każdego roku najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Aktualności

12.2018

Półkolonie zimowe z robotami!

Nie pozwól na nudę w ferie!   Zapraszamy do zapisów na półkolonie zimowe w Sochaczewie! Do wyboru dwa bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka oraz Mistrzowie Efektów Specjalnych. Półkolonie w terminie 11.02-15.02 zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez 5 dni w tygodniu podczas ferii zimowych.   Zapisz się już dzisiaj: https://twojrobot.pl/miasto/lowicz/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen […]

czytaj dalej