Twój robot
Łowicz

„Prowadzenie kursów z robotyki dla dzieci daje nam poczucie dużej satysfakcji, ponieważ z zajęć na zajęcia widzimy, jak szybko dzieci przyswajają wiedzę z programowania.“

Paulina, koordynator

Paulina 606 299 977

Telefon do opiekuna: Paulina

606 299 977

TwojRobot.pl Robocreator sp. z o.o.

Od 12 lat prowadzimy w Polsce kursy robotyki i programowania dla dzieci, wykorzystując do tego zestawy edukacyjne LEGO, RoboRobo i Arduino. Naszą przygodę z robotami rozpoczęliśmy w Poznaniu, teraz jako główny dostawca programu edukacyjnego z robotyki prowadzimy zajęcia także w mniejszych miastach, w tym także w Łowiczu.

Szkoła Podstawowa nr 4

+48 606 299 977
centrala@twojrobot.pl

Kursy robotyki i programowania dla dzieci
tylko pod mottem "nauka w formie zabawy"

Jesteśmy grupą miłośników robotyki i programowania, którzy
zarażają dzieci swoją najpierw studencką pasją do nauk ścisłych, a teraz także pasją do edukacji- po to, aby stworzyć najlepsze miejsce do uczenia dzieci budowania i programowania robotów.

Już od ponad roku nasze kursy z robotyki można znaleźć także w Łowiczu, to tutaj chcemy rekrutować przyszłych informatyków i inżynierów.

Wierzymy, że najlepszym sposobem na to jest po prostu dobra zabawa, przy której można nauczyć się podstaw robotyki i programowania!

TwojRobot.pl w Łowiczu skupia się na prowadzeniu zajęć dla dwóch grup wiekowych:

LEGO Boost dla dzieci młodszych 5-7 lat, gdzie korzystamy z prostszych zestawów edukacyjnych robotów i tabletów. Dzieci na kursach z robotyki budują proste konstrukcje, a następnie przy pomocy tabletów nadają im życie.

LEGO Ev3 to kurs robotyki dla dzieci starszych 8-12 lat, gdzie korzystamy już z komputerów i trudniejszych zestawów. Każdy warsztat to nowy projekt, czyli robot do realizacji. Budujemy, programujemy, a na koniec oczywiście czas na dobrą zabawę!

Oprócz kursów całorocznych prowadzimy także półkolonie w wakacje i ferie zimowe. Zapewniamy dzieciom ciekawą formę aktywności podczas lata w mieście i zimy w mieście. Gwarantujemy 5 dni niezapomnianej zabawy wraz z wyżywieniem!

Natomiast najlepsi uczestnicy mają szansę zaprezentować swoje umiejętności na ogólnopolskich Zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Aktualności

8.2019

Zapisy na bezpłatną lekcję pokazową!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatną lekcję pokazową! Wybierz odpowiednią dla siebie godzinę, zapisz swoją pociechę i sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia. : )   Kiedy: 28.09.2019 Godzina: od 9:00 do 18:00 Czas trwania: 60 minut   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Do zobaczenia […]

czytaj dalej

8.2019

Zapisy na kurs roczny 2019/2020!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z robotyki i programowania w nowym roku szkolnym 2019/2020! Zajęcia rozpoczynają się 12 października!   Dla dzieci w wieku 6-8 lat prowadzimy zajęcia LEGO BOOST. Czas trwania 2x45min. Dla dzieci w wieku 8-12 lat prowadzimy zajęcia LEGO EV3. Czas trwania 3x45min.   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij […]

czytaj dalej