Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kalisz

„W prowadzeniu kursów z robotyki w Kaliszu dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w każde zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Julii i Bartka

Telefon do opiekuna:

665-525-691

PROGRES 12 Sp. z o.o.

Kursy z robotyki w Kaliszu rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zafascynowało nas to jak dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę i tak o to otworzyliśmy zajęcia dla dzieci w Kaliszu. Naszym celem jest edukować dzieci z zakresu programowania i umiejętności XXI wieku na najwyższym możliwym poziomie!

Twoj Robot

62-800 Kalisz
ul. Ostrowska 12

+48 665-525-691
kalisz@twojrobot.pl

Mottem kursów z robotyki w Kaliszu
to wysoka jakość połączona z zabawą

Robotyka to zawód przyszłości, pragniemy, aby nasza placówka była najlepszym miejscem do edukacji dla dzieci w tym zakresie! Jako Twój Robot Kalisz organizujemy w szkołach, placówkach oświatowych i prywatnych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, a także ferie zimowe oraz wakacje dla dzieci w formie półkolonii, małe eventy i edukacyjne urodziny.

Każde zajęcia z robotyki to nowy projekt, czyli misja do realizacji! Programujemy i budujemy przeróżne roboty od tych jeżdżących, po strzelające, czy egzoszkielety!

Kursy prowadzimy dla dwóch grup wiekowych:
5-7lat to robotyka RoboKids prostsza wersja programowania bez użycia komputerów.
8-12lat to robotyka LEGO Ev3 bardziej zaawansowane zestawy, których programowanie odbywa się już przy użyciu komputerów.

Zapraszamy na kursy robotyki TwojRobot.pl Kalisz!

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen