Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kalisz

„W prowadzeniu kursów z robotyki w Kaliszu dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w każde zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Julii i Bartka

Telefon do opiekuna:

665-525-691

PROGRES 12 Sp. z o.o.

Kursy z robotyki w Kaliszu rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zafascynowało nas to jak dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę i tak o to otworzyliśmy zajęcia dla dzieci w Kaliszu. Naszym celem jest edukować dzieci z zakresu programowania i umiejętności XXI wieku na najwyższym możliwym poziomie!

Twoj Robot

62-800 Kalisz
ul. Ostrowska 12

+48 665-525-691
kalisz@twojrobot.pl

Mottem kursów z robotyki w Kaliszu
to wysoka jakość połączona z zabawą

Robotyka to zawód przyszłości, pragniemy, aby nasza placówka była najlepszym miejscem do edukacji dla dzieci w tym zakresie! Jako Twój Robot Kalisz organizujemy w szkołach, placówkach oświatowych i prywatnych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, a także ferie zimowe oraz wakacje dla dzieci w formie półkolonii, małe eventy i edukacyjne urodziny.

Każde zajęcia z robotyki to nowy projekt, czyli misja do realizacji! Programujemy i budujemy przeróżne roboty od tych jeżdżących, po strzelające, czy egzoszkielety!

Kursy prowadzimy dla dwóch grup wiekowych:
5-7lat to robotyka RoboKids prostsza wersja programowania bez użycia komputerów.
8-12lat to robotyka LEGO Ev3 bardziej zaawansowane zestawy, których programowanie odbywa się już przy użyciu komputerów.

Zapraszamy na kursy robotyki TwojRobot.pl Kalisz!

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Kompetencje cyfrowe to obecnie jedne z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Programowanie i praktyczne zastosowanie robotów wykorzystywane są w bardzo wielu zawodach. Dlatego właśnie atrakcje związane z tymi tematami, w tym zajęcia skierowane do najmłodszych, takie jak półkolonie lub kursy robotyki, z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Popularyzacji powyższej branży sprzyjają też różnego rodzaju eventy np. tematyczne urodziny prowadzone przez nas w wielu miastach Polski, w tym np. w Kaliszu, Ełku, czy też Bolesławcu.

Fascynujące zajęcia pozalekcyjne

Szukasz oryginalnych zajęć dla Twojego dziecka? Sprawdź koniecznie ofertę firmy TwojRobot.pl. Oferujemy kilka różnorodnych kursów robotyki, które organizowane są jako wakacyjne półkolonie, ale i regularne spotkania pozalekcyjne. Dzięki nim dzieci już od 5 roku życia mogą ćwiczyć m.in. logiczne myślenie, programowanie oraz inne kompetencje cyfrowe. Wszystkie lekcje są pełne atrakcji, przez co często przypominają one bardziej wystrzałowe eventy, takie jak festiwale naukowe, niż regularne warsztaty. Już dziś zadbaj o przyszłość swojego dziecka, zapisując je na jeden z wielu dostępnych kursów robotyki, który rozbudzi w każdym maluchu zainteresowanie nowoczesnymi technologiami.

Różnorodne kursy robotyki

Twoja pociecha uwielbia układać klocki LEGO? Fascynuje ją świat Minecrafta? A może szaleje za robotami? Sprawdź prowadzone przez TwojRobot.pl. półkolonie, cykliczne zajęcia i kursy robotyki lub pełne atrakcji okazjonalne eventy, takie jak np. urodziny lub tematyczne imprezy z okazji dnia dziecka. Odbywają się one m.in. w Kaliszu. Dzięki nim możesz pomóc podopiecznemu rozwinąć kluczowe kompetencje cyfrowe, wykorzystując jego zainteresowania. W naszej ofercie znajdziesz m.in. warsztaty, w których czasie można opanować programowanie Scratch lub Python w świecie Minecraft czy też dowiedzieć się, jak zbudować w pełni mobilnego robota z klocków LEGO Inventor.

Niezapomniane eventy – urodziny, półkolonie

Dzieci uwielbiają odkrywać, uczyć się i eksperymentować. Regularne zajęcia z programowania oraz kursy robotyki to niejedyna możliwość, aby zachęcić małych odkrywców do poznania niezwykłego, cyfrowego świata. Firma TwojRobot.pl organizuje w miastach takich jak Kalisz także spersonalizowane eventy np. urodziny oraz półkolonie. Są to fantastyczne wydarzenia, z licznymi atrakcjami. Warsztaty te prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. Najważniejsze jest jednak to, że są oni pasjonatami, którzy swoim uwielbieniem do nowoczesnych technologii zarażają innych.

Nauka z ekspertami w dziedzinie robotyki

Działająca od kilkunastu lat firma TwojRobot.pl stawia sobie za cel popularyzację programowania i robotyki. Dlatego też organizowane przez nią kursy, zajęcia, eventy, półkolonie czy też urodziny z licznymi atrakcjami prowadzone są na terenie miast całego kraju. Nasze ogromne doświadczenie sprawia, że potrafimy przekazać wiedzę jasno i zrozumiale, nawet dla najmłodszych kursantów.