Twój robot
Kalisz

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

665-691-368

PROGRES 12 Sp. z o.o.

62-800 Kalisz
ul. Ostrowska 12

+48 665-691-368
kalisz@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy" !!!

Robotyka to zawód przyszłości, pragniemy, aby nasza placówka była najlepszym miejsce do edukacji dla dzieci w tym zakresie! Jako Twój Robot Kalisz organizujemy w szkołach, placówkach oświatowych i prywatnych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, a także ferie zimowe oraz wakacje dla dzieci w formie półkolonii, małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Indywidualne podejście i rozmowa z każdym dzieckiem są dla nas najważniejsze. Chcemy aby na zajęciach panowała fajna, swobodna i życzliwa atmosfera. Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Aktualności

8.2019

URODZINY Z ROBOTAMI W KALISZU

  KONKURS W RADIU CENTRUM DO KOŃCA WAKACJI ROZDAJEMY URODZINY! Weź udział w konkursie odpowiadając na pytanie!  Pytania będą emitowane w Radiu Centrum od 12 do 30 sierpnia w Poniedziałki / Środy / Piątki w godzinach 11-12.  Nagrodą jest Urodzinowa Zabawa z Robotami dla Twojego dziecka i piątki przyjaciół (8-12 lat)

czytaj dalej