Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Warszawa Południe

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Telefon do opiekuna:

606 299 977

Twój Robot Warszawa to pierwsze na rynku kreatywne zajęcia z robotyki dla dzieci, które w łagodny sposób wprowadzają najmłodszych w fascynujący świat programowania. Organizowane przez nas kursy i warsztaty dla początkujących pozwalają uczyć się poprzez zabawę, odkrywając w ten sposób możliwości, jakie dają roboty. Zarażając dzieci i młodzież pasją do nowoczesnych technologii, na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na uśmiech, głęboko wierząc, że to, co robimy, ma prawdziwy sens.

Twoj Robot

+48 606 299 977
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz zaprezentować uczniom najważniejsze idee informatyczne, udowadniając, że robotyka jest przyszłością sektora automatyzacji? A może w Twoim domu wzrasta mały inżynier, który od najmłodszych lat z zaciekawieniem tworzy roboty z klocków? Jeśli tak, zajęcia organizowane przez Twój Robot Warszawa mogą okazać się idealnym wstępem do nauki programowania dla dzieci.

Nasze inicjatywy i atrakcje spotykają się z coraz większym zainteresowaniem, pozwalając zaszczepić w najmłodszych zamiłowanie do robotyki. To, co wyróżnia każdy prowadzony przez nas kurs, to nie tylko starannie dobrana kadra instruktorów, ale także najlepsze zestawy edukacyjne. Podczas warsztatów wykorzystujemy między innymi klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT, a także łatwe w obsłudze gry stworzone przez twórców Minecraft.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Warszawa Południe 2024!

Ferie zimowe w Warszawie to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku ciekawe i kreatywne spędzenie czasu. Dwa tygodnie ferii zimowych to czas, gdy dzieci mogą oderwać się od obowiązków szkolnych i naprawdę dobrze się bawić. Jednak organizacja okresu wolnego może być wyzwaniem dla rodziców. Dlatego proponujemy rozwiązanie w postaci półkolonii zimowych dla dzieci.

czytaj dalej

4.2021

Półkolonie na MOKOTOWIE! 2021!

Nie pozwól na nudę w wakacje! WRESZCIE RAZEM Z RÓWIEŚNIKAMI !!! Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować je naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Mamy do wyboru oferty obozów i kolonii, istnieje duża szansa, że będzie zgoda na taką formę wypoczynku, ale pewności nie mamy. Dzieci mogą ten czas spędzić…

czytaj dalej