Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Warszawa Południe

„Nowe technologia to już nie tylko przyszłość, a nasza rzeczywistość! Uczymy dzieci programowania, robotyki podczas półkolonii i kursów w Warszawie“

Zobacz szczegóły kursy i półkolonie Warszawa

TwojRobot.pl 600380780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600380780

Robocreator sp. z o.o.

Twój Robot Warszawa to pierwsze na rynku kreatywne półkolonie i zajęcia z robotyki dla dzieci, które w łagodny sposób wprowadzają najmłodszych w fascynujący świat programowania. Organizowane przez nas półkolonie, kursy i warsztaty dla początkujących pozwalają uczyć się poprzez zabawę, odkrywając w ten sposób możliwości, jakie dają roboty. Zarażając dzieci i młodzież pasją do nowoczesnych technologii, na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na uśmiech, głęboko wierząc, że to, co robimy, ma prawdziwy sens.

Twoj Robot

Warszawa

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Kursy i Półkolonie Warszawa
roboty, LEGO, Minecraft i nauka w formie zabawy

Chcesz zaprezentować uczniom najważniejsze idee informatyczne, udowadniając, że robotyka jest przyszłością sektora automatyzacji? A może w Twoim domu wzrasta mały inżynier, który od najmłodszych lat z zaciekawieniem tworzy roboty z klocków? Jeśli tak, zajęcia organizowane przez Twój Robot Warszawa mogą okazać się idealnym wstępem do nauki programowania dla dzieci.

Nasze inicjatywy i atrakcje spotykają się z coraz większym zainteresowaniem, pozwalając zaszczepić w najmłodszych zamiłowanie do robotyki. To, co wyróżnia każdy prowadzony przez nas kurs, to nie tylko starannie dobrana kadra instruktorów, ale także najlepsze zestawy edukacyjne. Podczas warsztatów wykorzystujemy między innymi klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT, a także łatwe w obsłudze gry stworzone przez twórców Minecraft.

W Warszawie organizujemy:

Półkolonie dla dzieci w wieku 5-14 lat i odbywają się one podczas ferii zimowych i wakacji. Program przewidziany jest dla grupy młodszej i dla grupy starszej. Każda z grup ma zajęcia z programowania robotów i minecrafta, ale także dobrane inne zajęcia sportowe, artystyczne, czy kreatywne. Terminy i ceny można sprawdzać na bieżąco na naszej podstronie dotyczącej właśnie półkolonii.

Zajęcia pozalekcyjne z programowania robotów lub minecrafta, które organizujemy w formie cyklicznej, ale także w formie jednorazowej. Nasze zajęcia organizujemy w soboty, ale także współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i można w ramach współpracy z nami zorganizować takie warsztaty w dowolnym czasie i dniu.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

2.2024

Warszawa- półkolonie letnie 2024 (program, ceny i terminy)

Zaplanuj Lato- jak wygląda dzień podczas wakacji? Półkolonie 2024 Warszawa Zapisy wystartowały…. Witajcie w przestrzeni, gdzie półkolonie stają się magiczną przygodą dla dzieci i wybawieniem dla zapracowanych rodziców. To nie tylko doskonała szansa na aktywne spędzenie czasu przez najmłodszych, ale także możliwość odkrywania nowych pasji i zainteresowań. Celem naszego programu jest dostarczenie Twojemu dziecku wakacyjnej dawki ekscytacji i kreatywności! Przygotujcie…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Warszawa Południe 2024!

Ferie zimowe w Warszawie to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku ciekawe i kreatywne spędzenie czasu. Dwa tygodnie ferii zimowych to czas, gdy dzieci mogą oderwać się od obowiązków szkolnych i naprawdę dobrze się bawić. Jednak organizacja okresu wolnego może być wyzwaniem dla rodziców. Dlatego proponujemy rozwiązanie w postaci półkolonii zimowych dla dzieci.

czytaj dalej

4.2021

Półkolonie na MOKOTOWIE! 2021!

Nie pozwól na nudę w wakacje! WRESZCIE RAZEM Z RÓWIEŚNIKAMI !!! Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować je naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Mamy do wyboru oferty obozów i kolonii, istnieje duża szansa, że będzie zgoda na taką formę wypoczynku, ale pewności nie mamy. Dzieci mogą ten czas spędzić…

czytaj dalej