Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Warszawa Południe

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

606 299 977

SparkBox

Twój Robot Warszawa to pierwsze na rynku kreatywne zajęcia z robotyki dla dzieci, które w łagodny sposób wprowadzają najmłodszych w fascynujący świat programowania. Organizowane przez nas kursy i warsztaty dla początkujących pozwalają uczyć się poprzez zabawę, odkrywając w ten sposób możliwości, jakie dają roboty. Zarażając dzieci i młodzież pasją do nowoczesnych technologii, na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na uśmiech, głęboko wierząc, że to, co robimy, ma prawdziwy sens.

Twoj Robot

05-091 Ząbki
ul. Kopernika 24/8

+48 606 299 977
warszawa.poludnie@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz zaprezentować uczniom najważniejsze idee informatyczne, udowadniając, że robotyka jest przyszłością sektora automatyzacji? A może w Twoim domu wzrasta mały inżynier, który od najmłodszych lat z zaciekawieniem tworzy roboty z klocków? Jeśli tak, zajęcia organizowane przez Twój Robot Warszawa mogą okazać się idealnym wstępem do nauki programowania dla dzieci.

Nasze inicjatywy i atrakcje spotykają się z coraz większym zainteresowaniem, pozwalając zaszczepić w najmłodszych zamiłowanie do robotyki. To, co wyróżnia każdy prowadzony przez nas kurs, to nie tylko starannie dobrana kadra instruktorów, ale także najlepsze zestawy edukacyjne. Podczas warsztatów wykorzystujemy między innymi klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT, a także łatwe w obsłudze gry stworzone przez twórców Minecraft.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen