Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Szukasz ciekawej atrakcji na organizowany przez siebie festyn, piknik lub inne wydarzenie dla dzieci na terenie Zielonej Góry lub okolic? Zaproś nas na swój event i skorzystaj z bogatej oferty, obejmującej zajęcia i warsztaty z robotyki! Zapewniamy moc atrakcji oraz szeroki wybór bloków tematycznych. W trakcie zabawy najmłodsi poznają tajniki budowy robotów, a wszystkiemu towarzyszyć będą niezwykłe emocje i mnóstwo uśmiechu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów oraz zajęć na eventy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalne podejście do uczestników imprezy. Wiemy, jak zachęcić do zabawy nawet najbardziej znudzone maluchy! Zobacz, jakie atrakcje oferujemy i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów eventu. Wspólnie stworzymy naszym milusińskim dzień pełen uśmiechu i niezwykłych atrakcji!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Kreatywne i niezwykłe zajęcia, w których trakcie dzieci najpierw samodzielnie konstruują roboty z klocków Lego EV3 lub Lego Boost, a następnie samodzielnie programują je na komputerach. Dzięki temu, zbudowane roboty wykonują dokładnie takie czynności, jakie wymarzą sobie uczestnicy. Do wyboru 4 bloki tematyczne: walki na ringu, wyścigi, misja turbo minecraft oraz robo mikołaje dostarczające słodycze.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Mierzący aż 170 cm robot gigant to gwarancja niezwyklej zabawy, uśmiechu i wspaniale spędzonego czasu. Robot zmienia kolory, co w ciemnościach wygala absolutnie spektakularnie. Dodatkowo postać wydaje dźwięki, a dzięki ruchomej głowie, jego wygląd i zachowanie są jeszcze bardziej realistyczne!

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Kreatywne zajęcia, w których trakcie dzieci mają możliwość sterowania robotami w czasie ich walki na ringu. Wygrywa ten, kto pierwszy wypchnie przeciwnika z maty! Warsztaty obejmują również m.in. przebijanie balonów przez roboty na czas oraz wiele innych atrakcji.

Robo fun

Nieograniczona i niczym nieskrępowana radość z zabawy robotami! Dzieci mogą do woli bawić się zdalnie sterowanymi postaciami o wymiarach 30 x 20 cm. Roboty, które zapewniamy to m.in.: Wall-e, transportowiec, humanoidy czy konstrukcje strzelające krążkami.

Pokazy naukowe

Dla wszystkich miłośników chemii, fizyki oraz przeprowadzania doświadczeń, przygotowaliśmy specjalne warsztaty naukowe. W trakcie pokazów tworzymy m.in.: lodowe bańki, iluzje optyczne, kulę plazmową czy niekończący się, magiczny papier. Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych! Animacje obejmują również liczne konkursy i zabawy dla uczestników eventu.

Warsztaty działo powietrzne

W trakcie zajęć dzieci konstruują działo strzelające krążkami sprężonego powietrza. Event obejmuje również zawody w strzelaniu do celu oraz bitwę o zdobycie bazy. Uśmiech i fantastyczne przeżycia gwarantowane!

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »