Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Zielona Góra

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Zielona Góra to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym

Twoj Robot

Zielona Góra

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia pozalekcyjne robotyka i programowanie dla dzieci Zielona Góra 2022/2023!

Akademia TwójRobot.pl Zielona Góra to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. Nowość od roku szkolnego 2021/2022 kursy programowania python i scratch z robotami

Robotyka to zajęcia dla dzieci, podczas których budujemy roboty i programujemy je tak, by ożyły i działały. Warsztaty poprzez zabawę uczą dzieci kreatywności, logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów.

Wszystko to dokonuje się podczas swobodnej pracy zespołowej, w sposób bezpieczny i przyjazny dzieciom wykorzystując do tego edukacyjne zestawy robotów.

Na zajęciach z robotyki wykorzystujemy zestawy Lego Mindstorms EV3 i Lego Boost wyposażone w zaawansowaną elektronikę m.in.: komputer EV3 lub Move Hub, silniki, czujniki podczerwieni, pilot na podczerwień, czujniki dotyku, czujniki koloru i natężenia światła. Roboty ożywiamy programując je na komputerach z wykorzystaniem inżynierskiego oprogramowania LabView.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6 – 13 lat. Kurs robotyki przewiduje 3 poziomy zaawansowania, na potrzeby kursu stworzyliśmy ponad 100 projektów robotów. Każde zajęcia to nowy projekt robota.

Warsztaty robotyki prowadzimy również podczas organizowanych przez nas półkolonii - to sposób na aktywne i atrakcyjne wakacje dla dzieci lub ferie zimowe bez nudy.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

6.2022

Programowanie z TwójRobot.pl w Zielonej Górze!

Drodzy Rodzice! Czy wiecie, że klocki LEGO nie muszą służyć tylko do zabawy? TwójRobot.pl startuje z zapisami na kursy z robotyki i programowania dla dzieci w Zielonej Górze, które są tego doskonałym potwierdzeniem! Jeżeli nie wiesz, czy Twoje dziecko pokocha roboty lego i programowanie to sprawdź to na naszych lekcjach bezpłatnych które odbędą się 17 i 24 września 2022 w Centrum Miasta! UWAGA! Na lekcje bezpłatną obowiązują zapisy oraz ograniczona liczba miejsc! Zapisu na bezpłatną lekcję można dokonać telefonicznie 724 61 81 81 lub przez stronę internetową: Natomiast kiedy, wiesz że te zajęcia są stworzone dla Twojego dziecka i zapisz się już dziś! Skorzystaj z promocyjnej ceny -50zł do 9 września -; Promocja obowiązuje przy wpłacie w ciągu 4 dni od daty zapisu Dwie grupy wiekowe do wyboru: 👉Programowanie z robotami Lego Boost(dzieci 5-8 lat) – sobota, godz. (13:45 – 15:15) 👉Programowanie z robotami Lego EV3 Mindstorms (dzieci 9-14 lat) sobota, godz. (15:30 – 17:00) Poziom podstawowy lub zaawansowany Strat kursu—; 22 października 2022r. Do wyboru 3 rodzaje płatności: jednorazowa 1050zł półroczna 550zł x 2 miesięczna 145zł x 8 Zapisów można dokonać telefonicznie 724618181 lub przez stronę internetową: https://twojrobot.pl/miasto/zielonagora/kursy-robotyki/ Dzieci pracują w zespołach dwuosobowych i w takim teamie najpierw budują konstrukcję, która np. potrafi jeździć, a następnie przechodzą do jej zaprogramowania. Programowanie odbywa się w języku blokowym lub w scratch lub w python- język programowania dobierany jest do wieku i umiejętności dzieci. Programowanie z robotami to pełna zabawy edukacja- piszemy program, testujemy, poprawiamy, rozpisujemy algorytmy i na koniec oczywiście jest […]

czytaj dalej