Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Zielona Góra

„TwojRobot.pl Zielona Góra to kolejne miejsce w Polsce z kursami robotyki dla dzieci, które rozwijają umiejętności programowania, logicznego myślenia oraz otwierają horyzonty.“

Rafał, ojciec i instruktor

Rafał 695 662 124

Telefon do opiekuna: Rafał

695 662 124

WIATRACZEK

TwojRobot.pl Zielona Góra powstało przez nas z myślą o naszych dzieciach! Sami jako rodzice poszukiwaliśmy różnych zajęć pozalekcyjnych dla naszych dzieci i kursy z robotyki okazały się naszą najlepszą inwestycją i w dzieci, jak i w biznes. Już kolejny rok uczymy dzieci wraz z autorskim programem zajęć TwojRobot.pl, jak budować i programować roboty, a następnie przekuć to w pasję!

66-001 Zielona Góra
ul. Zawada-Akacjowa 10/1

+48 695 662 124
zielonagora@twojrobot.pl

Mottem kursów z robotyki w Zielonej Górze
jest inspiracja i poszerzanie horyzontów!

Akademia TwójRobot.pl Zielona Góra to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata automatyki i kodowania.

Robotyka to zajęcia dla dzieci, podczas których budujemy roboty i programujemy je tak, by ożyły i działały. Warsztaty poprzez zabawę uczą dzieci kreatywności, logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów.

Wszystko to dokonuje się podczas swobodnej pracy zespołowej, w sposób bezpieczny i przyjazny dzieciom wykorzystując do tego edukacyjne zestawy robotów.

Na zajęciach z robotyki wykorzystujemy zestawy Lego Mindstorms EV3 i Lego Boost wyposażone w zaawansowaną elektronikę m.in.: komputer EV3 lub Move Hub, silniki, czujniki podczerwieni, pilot na podczerwień, czujniki dotyku, czujniki koloru i natężenia światła. Roboty ożywiamy programując je na komputerach z wykorzystaniem inżynierskiego oprogramowania LabView.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6 – 13 lat. Kurs robotyki przewiduje 3 poziomy zaawansowania, na potrzeby kursu stworzyliśmy ponad 100 projektów robotów. Każde zajęcia to nowy projekt robota.

Warsztaty robotyki prowadzimy również podczas organizowanych przez nas półkolonii - to sposób na aktywne i atrakcyjne wakacje dla dzieci lub ferie zimowe bez nudy.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen