Twój robot
Zielona Góra

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

695 662 124

WIATRACZEK

66-001 Zielona Góra
ul. Zawada-Akacjowa 10/1

+48 695 662 124
zielonagora@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Akademia TwójRobot.pl to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata automatyki i kodowania. Robotyka to zajęcia dla dzieci, podczas których budujemy roboty i programujemy je tak, by ożyły i działały. Warsztaty poprzez zabawę uczą dzieci kreatywności, logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów. Wszystko to dokonuje się podczas swobodnej pracy zespołowej, w sposób bezpieczny i przyjazny dzieciom.

Na zajęciach wykorzystujemy zestawy Lego Mindstorms EV3 i Lego Boost wyposażone w zaawansowną elektronikę m.in.: komputer EV3 lub Move Hub, silniki, czujniki podczerwieni, pilot na podczerwień, czujniki dotyku, czujniki koloru i natężenia światła. Roboty ożywiamy programując je na komputerach z wykorzystaniem inżynierskiego oprogramowania LabView. Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6 – 13 lat. Kurs robotyki przewiduje 3 poziomy zaawansowania, na potrzeby kursu stworzyliśmy ponad 60 projektów robotów. Każde zajęcia to nowy projekt robota. Warsztaty robotyki prowadzimy również podczas organizowanych przez nas półkolonii - to sposób na aktywne i atrakcyjne wakacje dla dzieci lub ferie zimowe bez nudy.