Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Bez względu na to, czy poszukujesz atrakcji na imprezę, piknik czy szkolny festyn, nasze warsztaty z robotyki dla dzieci będą doskonałym pomysłem! Niezwykłe stoisko eventowe z animacjami cieszy się ogromną popularnością we Włocławku i okolicach, a kreatywne łączenie nauki z zabawą to doskonały sposób, by spędzić miło czas. Zapewniamy moc atrakcji oraz animacje dla dzieci w każdym wieku.

Jako animatorzy z wieloletnim stażem wiemy, jak zorganizować dzień pełen uśmiechu, wrażeń i atrakcji.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne stoiska eventowe, dostosowane do wieku oraz możliwości uczestników wydarzenia. Wszystkim zajęciom towarzyszy uśmiech i rodzinna atmosfera, którą tworzymy wspólnie z naszymi małymi naukowcami. Jeśli chcesz, by atrakcją organizowanego przez Ciebie eventu dla dzieci były warsztaty z robotyki, zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami, by zarezerwować termin zajęć!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają dzieci w świat robotyki – w trakcie warsztatów tworzymy roboty ze specjalnych klocków Lego Boost oraz Lego EV3 z silnikami, czujnikami oraz całym mnóstwem dodatkowych akcesoriów. Zbudowane w ten sposób maszyny następnie dzieci programują na laptopach. Do wyboru oferujemy kilka scenariuszy tematycznych: walki robotów na ringu, misja z robo Minecraft, robo mikołaj przynoszący słodycze.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Ogromny robot o wysokości 170 cm, strzelający krążkami sprężonego powietrza. Zmienia kolory w ciemności i wydaje zabawne dźwięki. Wykorzystywany przy tworzeniu różnego rodzaju animacji, zabaw oraz konkursów. Dobra zabawa gwarantowana!

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Miłośnicy robotyki biorą udział w walkach zdalnie sterowanych robotów na specjalnym ringu! Wygrywa ten, kto szybciej wypchnie przeciwnika. W ramach warsztatów organizujemy również przebijanie balonów na czas. Świetny sposób na doskonalenie koordynacji ruchowej dzieci oraz ich zdolności w dziedzinie robotyki.

Robo fun

Nieograniczona niczym zabawa robotami dla dzieci. Baw się do woli, sterując robotami o wymiarach 20 x 30 cm. Do wyboru: humanoidy, Wall-e, transportowce, roboty strzelające krążkami i wiele innych!

Pokazy naukowe

Najmłodsi adepci chemii oraz fizyki z pewnością miło spędzą dzień, organizując Pokazy Szalonych Naukowców! Niezwykłe doświadczenia, takie jak lewitujące magnesy, czary-mary z mikrofali, lodowe bańki, łózko fakira czy magiczny, niekończący się papier, to tylko niektóre przykłady atrakcji. Pokazy tworzymy w ramach trzech bloków tematycznych: Lodowy świat, Halloweenowe czary oraz Nauka na wesoło.

Warsztaty działo powietrzne

Skonstruuj powietrzne działo i weź udział w konkursie na najcelniejszy strzał chmurką dymu! Dodatkową atrakcją w ramach warsztatów jest pełna emocji i uśmiechu bitwa o zdobycie bazy.

Średnia ocena: 4.37 (87.4%)
Na podstawie: 39 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »