Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Włocławek

„Moje dzieci chodzą na robotykę i programowanie we Włocławku już dwa lata, bo chcą, a ja widzę, że to ma sens, bo dzieci uczą się logicznego myślenia! Programowanie to umiejętności XXI wieku!“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Rafał 884 888 561

Telefon do opiekuna: Rafał

884 888 561

AR Aneta Kapczyńska

Twój Robot Włocławek

Twoj Robot

Biuro:
Włocławek
ul. Reja 10 lokal 4

W roku szkolnym 2021/2022 będziemy prowadzić zajęcia z robotyki i programowania w naszej placówce:
- Twój Robot we Włocławku ul. Reja 10 lokal 4

+48 884 888 561
wloclawek@twojrobot.pl

Kursy robotyki we Włocławku
prowadzone są zgodnie z mottem:

"Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem."

Słowa Konfucjusza są mottem, którym kieruje się Twój Robot Włocławek. Jeśli rodzicom zależy nam na tym, by dzieci naprawdę odkrywały swoje zainteresowania, a później je rozwijały, to nie ma lepszej zasady, niż ta wypowiedziana przez Konfucjusza.

Dlatego idealnym miejscem dla nauki logicznego myślenia, rozkładania problemów na czynniki pierwsze, rozwijania wyobraźni przestrzennej, współpracy w zespole, a przy okazji świetnej zabawy (bo przecież wciąż mówimy o dzieciach) są kursy robotyki i programowania prowadzone przez Twój Robot Włocławek w formie zajęć pozalekcyjnych dla milusińskich od 6 do 12 roku życia.

Każde spotkanie na zajęciach, to realizacja nowego projektu "od A do Z". Dzięki zbudowanym przez siebie robotom z klocków (tu rozwijają wyobraźnię przestrzenną i uczą się pracy w zespole) , dzieciaki przenoszą się w czasie na turniej rycerski, a za pomocą zaprogramowania ich (w tym momencie uczą się analitycznego myślenia, logicznego rozwiązywania problemów) mogą ze sobą rywalizować. Innym razem ratują Ziemię w niezwykłej misji na Marsa, konstruują i programują robota, który sprząta...

Takich projektów Twój Robot Włocławek ma przygotowanych ponad sto na swoje kursy robotyki dla dzieci.

Ważne!
Podczas zajęć z robotyki dzieci budują z klocków dostarczonych przez naszą firmę, programują na naszych tabletach i laptopach - dzięki temu rodzic nie ponosi żadnych dodatkowych wydatków poza kosztem kursu.

A na najlepszych uczestników czekają w czerwcu Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, z którą nasza firma prowadzi stałą współpracę.

Takich zajęć z robotyki i programowania we Włocławku jeszcze nie było - zresztą sami sprawdźcie.

Zapraszamy!
Aneta i Rafał

Średnia ocena: 4.37 (87.4%)
Na podstawie: 39 ocen