Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Chcesz stworzyć niezapomniany event szkolny lub rodzinny? Szukasz ciekawych i kreatywnych atrakcji, dzięki którym dzieci ani przez sekundę nie będą się nudzić? Organizowane przez nas wydarzenia pełne wspaniałych atrakcji dla najmłodszych cieszą się ogromną popularnością na terenie Turku i okolic! Piknik lub festyn rodzinny z nami to dzień pełen przygód i wspaniałej zabawy z robotami.

Małe, duże i ogromne roboty zawsze wywołują uśmiech na twarzach dzieci. W trakcie funkcjonowania naszego stoiska eventowego zapewniamy moc atrakcji, dzięki którym najmłodsi miło i kreatywnie spędzą czas. Nasi animatorzy łączą rozległą wiedzę z dziedziny robotyki z indywidualnym podejściem do maluchów, dzięki czemu wszystkie atrakcje z robotami oraz animacje są dla dzieci źródłem frajdy, emocji i doskonałej zabawy! Skontaktuj się z nami już dziś!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Zajęcia obejmują budowę robotów ze specjalnych klocków Lego EV3 oraz Lego Boost, wyposażonych w napęd, czujniki oraz wiele innych funkcji. Następnym krokiem jest zaprogramowanie robota na laptopie, by wykonywał dokładnie takie zadania, jakie dzieci sobie wymarzą. Do wyboru jest kilka scenariuszy: od walk na ringu, poprzez misje Robo Minecraft, aż po dowożenie słodyczy przez Robo-mikołaja! Uśmiech i dobra zabawa gwarantowane!

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Organizowane na terenie Turku Eventy dla dzieci to również możliwość stworzenia ogromnego robota Giganta o wysokości aż 170 cm! Atrakcja ta nieustannie cieszy się wielką popularnością. Robot Gigant to jeden z naszych animatorów! Oprócz tego, że ma ruchomą głowę i wydaje dźwięki, zmienia również kolory, co w ciemnościach wygląda naprawdę spektakularnie!

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Kolejną z proponowanych przez nas atrakcji, przy których dzieci miło spędzą czas, są walki robotów sumo. Wygrywa ten, kto na specjalnym stanowisku do animacji z robotami jak najszybciej wypchnie przeciwnika poza teren ringu!

Robo fun

Baw się do woli robotami, steruj nimi i bierz udział w fantastycznych konkursach! Robo fun to strefa zabawy dla wszystkich miłośników robotyki. Steruj humanoidami, transportowcem, robotem strzelającym krążkami lub Walle’m o wymiarach 30 x 20 cm.

Pokazy naukowe

Nasze eventy oraz imprezy dla dzieci to nie tylko robotyka, ale również gratka dla młodych chemików i fizyków! Pokazy naukowe pozwalają na przeprowadzanie zaskakujących doświadczeń i wspaniałą zabawę z bańkami mydlanymi, lewitującymi magnesami, znikającą wodą, łóżkiem fakira, płonącymi dłońmi, kulą plazmową oraz wieloma innymi atrakcjami! Pokazy realizujemy według scenariusza tematycznego. Wiemy, jak zapewnić dzieciom dzień pełen niezapomnianych atrakcji z nauką. Do wyboru:
• Nauka na wesoło,
• Lodowy świat,
• Halloweenowe czary.

Warsztaty działo powietrzne

Konstrukcyjno-naukowe warsztaty, których przedmiotem jest budowa działa powietrznego. Po zbudowaniu broni, strzelającej chmurkami dymu do wyznaczonego celu, dzieci wezmą udział w konkursie na najcelniejszy strzał i bitwie o zdobycie bazy! Zapewniamy niezwykłe emocje i mnóstwo uśmiechu!

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »