Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Turek

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci w Turku najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Patrycja, mama Nikodema

Konrad i Łukasz 600380780

Telefon do opiekuna: Konrad i Łukasz

600380780

Twój Robot - Turek

TwojRobot.pl Turek rozpoczął organizacje kursów z robotyki, ponieważ jako inżynierowie widzimy, jak ważne jest rozpoczęcie nauki i przygody z nowymi technologiami już na wczesnym etapie rozwoju! Dlatego też naszą ofertę zajęć z robotyki w Turku kierujemy do dzieci w wieku już 5 lat! To najlepszy moment, aby dzieci złapały bakcyla i chciały rozwijać swoje umiejętności w przyszłości. Do realizacji naszego celu wybraliśmy sprawdzoną markę TwojRobot.pl, która działa na rynku ponad 12 lat.

Twoj Robot

62-700 Turek

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Celem kursów z robotyki w Turku
jest zainspirowanie dzieci pasją do nauk ścisłych

Nauki ścisłe, nowe technologie, programowanie i roboty to główne hasła, które w przyszłości będą decydowały o sukcesie dzieci na rynku pracy dlatego też, jako inżynierowie wiemy jak ważny jest wczesny ich rozwój!

Poprzez kursy z robotyki w Turku rozwijamy wśród dzieci logiczne myślenie, umiejętności tworzenia algorytmów, umiejętności manualne, wyobraźnie przestrzenną, kreatywność i pracę zespołową!

Do uczenia tych wszystkich umiejętności używamy najlepszych zestawów edukacyjnych do robotyki, a mianowicie zestawy LEGO Boost i LEGO Ev3.

Każde dziecko i rodzic doskonale zna zestawy LEGO i wie, jak wielki mają one wpływ na rozwój dziecka! Wyobraźcie sobie teraz, jak może to pobudzić umiejętności dziecka, gdy te konstrukcje możemy także ożywić!

Właśnie to robimy na naszych zajęciach z robotyki w Turku- ożywiamy stworzone przez nas konstrukcje takie, jak wyścigówki, łaziki marsjańskie, wózki widłowe i inne! A przy tym oczywiście ucząc się programowania!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Na naszych kursach dzieci otrzymują także wartościowe materiały edukacyjne, a podczas półkolonii z robotami wyżywienie i dodatkowe atrakcje.

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Turek 2024!

Już teraz zapoznaj się z programem półkolonii w Turku. Zapewnienie różnorodnej oferty, która uwzględnia różne zainteresowania dzieci, może sprawić, że te ferie zimowe staną się dla nich nie tylko czasem odpoczynku, ale także fascynującą przygodą pełną odkryć.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Turek 2023- minecraft, roboty

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Turku!         Ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W ofercie: 🔹 wyżywienie…

czytaj dalej

6.2020

Półkolonie letnie

Witajcie❗️ Po długiej nieobecności przychodzimy do was ze wspaniałą informacją 📢📢📢 Mając na uwadze wasz głód spowodowany brakiem naszych zajęć przez ostatnie miesiące zdecydowaliśmy się zorganizować dla was półkolonie z Robotyką i Programowaniem 🤖😃 Co więcej czeka na was również nowość, czyli nauka i zabawa drukiem 3D ❗️🤭 Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie przeżyć cudowne wakacje z robotami zapraszamy do…

czytaj dalej