Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Turek

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci w Turku najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Patrycja, mama Nikodema

Telefon do opiekuna: Konrad i Łukasz

+48 665 173 024 / +48 691 221 171

Twój Robot - Turek

TwojRobot.pl Turek rozpoczął organizacje kursów z robotyki, ponieważ jako inżynierowie widzimy, jak ważne jest rozpoczęcie nauki i przygody z nowymi technologiami już na wczesnym etapie rozwoju! Dlatego też naszą ofertę zajęć z robotyki w Turku kierujemy do dzieci w wieku już 5 lat! To najlepszy moment, aby dzieci złapały bakcyla i chciały rozwijać swoje umiejętności w przyszłości. Do realizacji naszego celu wybraliśmy sprawdzoną markę TwojRobot.pl, która działa na rynku ponad 12 lat.

Twoj Robot

62-700 Turek

+48 +48 665 173 024 / +48 691 221 171
turek@twojrobot.pl

Celem kursów z robotyki w Turku
jest zainspirowanie dzieci pasją do nauk ścisłych

Nauki ścisłe, nowe technologie, programowanie i roboty to główne hasła, które w przyszłości będą decydowały o sukcesie dzieci na rynku pracy dlatego też, jako inżynierowie wiemy jak ważny jest wczesny ich rozwój!

Poprzez kursy z robotyki w Turku rozwijamy wśród dzieci logiczne myślenie, umiejętności tworzenia algorytmów, umiejętności manualne, wyobraźnie przestrzenną, kreatywność i pracę zespołową!

Do uczenia tych wszystkich umiejętności używamy najlepszych zestawów edukacyjnych do robotyki, a mianowicie zestawy LEGO Boost i LEGO Ev3.

Każde dziecko i rodzic doskonale zna zestawy LEGO i wie, jak wielki mają one wpływ na rozwój dziecka! Wyobraźcie sobie teraz, jak może to pobudzić umiejętności dziecka, gdy te konstrukcje możemy także ożywić!

Właśnie to robimy na naszych zajęciach z robotyki w Turku- ożywiamy stworzone przez nas konstrukcje takie, jak wyścigówki, łaziki marsjańskie, wózki widłowe i inne! A przy tym oczywiście ucząc się programowania!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Na naszych kursach dzieci otrzymują także wartościowe materiały edukacyjne, a podczas półkolonii z robotami wyżywienie i dodatkowe atrakcje.

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

6.2020

Półkolonie letnie

Witajcie❗️ Po długiej nieobecności przychodzimy do was ze wspaniałą informacją 📢📢📢 Mając na uwadze wasz głód spowodowany brakiem naszych zajęć przez ostatnie miesiące zdecydowaliśmy się zorganizować dla was półkolonie z Robotyką i Programowaniem 🤖😃 Co więcej czeka na was również nowość, czyli nauka i zabawa drukiem 3D ❗️🤭 Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie przeżyć cudowne wakacje z robotami zapraszamy do zapisów: I turnus – Władysławów (27-31 lipiec) II turnus – Turek (10-14 sierpień) Przy zapisie do 5 lipca mamy dla was 10% rabatu. Nie zwlekajcie z zapisami – ze względu na dostosowanie się do wytycznych sanepidu liczba miejsc mocno ograniczona ❗️ Telefon kontaktowy: Łukasz: 691-221-171 Konrad: 665-173024

czytaj dalej