Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Turek

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci w Turku najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Patrycja, mama Nikodema

Konrad i Łukasz 600380780

Telefon do opiekuna: Konrad i Łukasz

600380780

Twój Robot - Turek

TwojRobot.pl Turek rozpoczął organizacje kursów z robotyki, ponieważ jako inżynierowie widzimy, jak ważne jest rozpoczęcie nauki i przygody z nowymi technologiami już na wczesnym etapie rozwoju! Dlatego też naszą ofertę zajęć z robotyki w Turku kierujemy do dzieci w wieku już 5 lat! To najlepszy moment, aby dzieci złapały bakcyla i chciały rozwijać swoje umiejętności w przyszłości. Do realizacji naszego celu wybraliśmy sprawdzoną markę TwojRobot.pl, która działa na rynku ponad 12 lat.

Twoj Robot

62-700 Turek

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Celem kursów z robotyki w Turku
jest zainspirowanie dzieci pasją do nauk ścisłych

Nauki ścisłe, nowe technologie, programowanie i roboty to główne hasła, które w przyszłości będą decydowały o sukcesie dzieci na rynku pracy dlatego też, jako inżynierowie wiemy jak ważny jest wczesny ich rozwój!

Poprzez kursy z robotyki w Turku rozwijamy wśród dzieci logiczne myślenie, umiejętności tworzenia algorytmów, umiejętności manualne, wyobraźnie przestrzenną, kreatywność i pracę zespołową!

Do uczenia tych wszystkich umiejętności używamy najlepszych zestawów edukacyjnych do robotyki, a mianowicie zestawy LEGO Boost i LEGO Ev3.

Każde dziecko i rodzic doskonale zna zestawy LEGO i wie, jak wielki mają one wpływ na rozwój dziecka! Wyobraźcie sobie teraz, jak może to pobudzić umiejętności dziecka, gdy te konstrukcje możemy także ożywić!

Właśnie to robimy na naszych zajęciach z robotyki w Turku- ożywiamy stworzone przez nas konstrukcje takie, jak wyścigówki, łaziki marsjańskie, wózki widłowe i inne! A przy tym oczywiście ucząc się programowania!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Na naszych kursach dzieci otrzymują także wartościowe materiały edukacyjne, a podczas półkolonii z robotami wyżywienie i dodatkowe atrakcje.

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

5.2023

Półkolonie dla dzieci Turek 2023- minecraft, roboty

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Turku!         Ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W ofercie: 🔹 wyżywienie…

czytaj dalej

6.2020

Półkolonie letnie

Witajcie❗️ Po długiej nieobecności przychodzimy do was ze wspaniałą informacją 📢📢📢 Mając na uwadze wasz głód spowodowany brakiem naszych zajęć przez ostatnie miesiące zdecydowaliśmy się zorganizować dla was półkolonie z Robotyką i Programowaniem 🤖😃 Co więcej czeka na was również nowość, czyli nauka i zabawa drukiem 3D ❗️🤭 Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie przeżyć cudowne wakacje z robotami zapraszamy do…

czytaj dalej