Twój robot
Turek

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Turek 2024!

24 listopada 2023 o 16:37

Półkolonie zimowe w mieście Turek z pewnością mogą stanowić doskonałe rozwiązanie dla rodziców pracujących. Oferują one elastyczny harmonogram, dostosowany do standardowych godzin pracy, co ułatwia organizację czasu dla tych, którzy nie mają możliwości wzięcia dodatkowego urlopu podczas ferii zimowych.

Półkolonie TwojRobot.pl na ferie zimowe 2024 – Turek.

Oto kilka szczegółów dotyczących naszych półkolonii:

  • Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00-16:00, a także zapewniamy opiekę świetlicową od 7:45-17:00.
  • Grupy są niewielkie, z maksymalnie 10-15 dziećmi, pracującymi w zespołach 2-osobowych.
  • Zapewniamy pełne wyżywienie, w tym obiad (w formie drugiego dania), słodką przekąskę oraz dostęp do owoców i niegazowanej wody. Zalecamy, aby dzieci, które nie zjadły śniadania, miały ze sobą kanapki.
  • Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku przez 5 dni, ale organizujemy także jednodniowe warsztaty. Szczegóły dostępne są w konkretnej lokalizacji.
  • Naszych młodych prowadzących charakteryzuje pasja i chęć do pracy oraz ukończony kurs wychowawcy kolonijnego, wewnętrzne szkolenie i doświadczenie w pracy z dziećmi!

Płatność za półkolonie jest podzielona na dwie wpłaty:

  1. Po zapisie dziecka masz 4 dni na wpłatę 250 zł zaliczki, co potwierdza rezerwację i umowę.
  2. Druga wpłata jest dokonywana 2 tygodnie przed rozpoczęciem półkolonii.

Jeśli zmienią się Twoje plany, nie ma problemu – możesz zrezygnować z półkolonii na 16 dni przed ich rozpoczęciem bez ponoszenia kosztów, a zaliczkę zwracamy!

W tym roku przygotowaliśmy 2 główne tematy półkolonii w Turku.

W każdym z nich znajdziesz zajęcia z robotyki, programowania, Minecrafta, sportu i sztuki. To idealna okazja do rozwijania umiejętności i pasji Twojego dziecka!

Półkolonie Turek dla młodszych: Zimowe Odkrywanie w Mieście!

Dla dzieci w wieku 5-10 lat. Codziennie nowe eksperymenty, zajęcia sportowe, artystyczne oraz robotyka.

Półkolonie Turek dla fanów nowych technologii: Cyfrowe Zabawy w Mieście!

Dla dzieci w wieku 8-14 lat (ewentualnie 7 lat, jeśli potrafią czytać i pisać oraz są fanami nowych technologii). Codziennie zajęcia z robotyki i programowania z wykorzystaniem zestawów LEGO, programowanie komputerowe, grafika komputerowa oraz zajęcia sportowe)

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych warsztatów i półkolonii, zapraszamy do sprawdzenia naszego FAQ.

Nasza firma organizuje półkolonie i warsztaty już od kilkunastu lat w wielu miastach w Polsce. Możesz nas znaleźć także w Turku.

Aby poznać terminy i ceny dostępne w Twoim mieście, kliknij tutaj.

Dla pierwszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje! Ponadto, w tym roku mamy również opcję obniżenia kosztów półkolonii poprzez polecenie nas znajomym. Każda osoba, która skorzysta z Twojej rekomendacji, otrzyma 30 zł zniżki na półkolonie, a Ty także obniżysz cenę swojego półkolonii o 30 zł. Poleć nas 5 osobom, a zyskasz aż 150 zł zniżki!

 

Czym różni się program półkolonii młodzi odkrywcy i cyfrowy wypas?

Jak wybrać półkolonie dla swojego dziecka? Szczególnie to pytanie dotyczy dzieci z przedziału wiekowego 8-10 lat. Dlaczego?

Półkolonie młodzi odkrywcy są dla dzieci 5-10 lat więc docelowo dla dzieci młodszych. Półkolonie te mają założenie, iż mają różnorodne warsztaty, ale codziennie jest blok programowania- albo z robotami albo z Minecrfatem. Jednak to jest jeden blok codziennie po 1,5 godziny. Pozostały czas to różne zajęcia- codziennie oczywiście te aktywne i sportowe, ale poza tym: eksperymenty, zajęcia artystyczne, zajęcia z LEGO, animacji poklatkowych. Robimy także slime, tworzymy koszulkę pamiątkową. Więc dużo się dzieje! Polecamy dla dzieci młodszych, lubiących różne aktywności i bardziej dla dziewczynek.

Natomiast półkolonie na cyfrowym wypasie przewidziane są dla dzieci w wieku 8-14 lat i są one już ciut bardziej zaawansowane i jak sama nazwa wskazuje głównie stawiamy tutaj na zajęcia cyfrowe. W tym programie zajęcia z programowania robotów odbywają się codziennie, a mianowicie w trakcie półkolonii odbywa się 5 takich warsztatów- codziennie inny projekt. Dodatkowo codziennie jest blok programowania z Minecraftem lub Turniej Minecrafta- więc to drugi już blok każdego dnia z programowaniem. I dodatkiem do półkolonii to zajęcia sportowe i w ciągu tygodnia dodatkowo slime i pamiątkowa koszulka.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z poprzednich edycji naszych półkolonii, by zobaczyć, jak wspaniale bawią się dzieci podczas ferii zimowych na naszym Facebooku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 600380780