Kursy
pozalekcyjne
Programowanie

Programowanie
kluczem do sukcesu!

Dzięki naszym kursom Twoje dziecko rozbudzi w sobie pasję do kreatywności i chęć poznawania otaczającego je świata. Przygotowaliśmy ofertę, której celem jest wszechstronny rozwój młodzieży. W czasie zajęć pozalekcyjnych nasi podopieczni poznają przede wszystkim podstawy programowania, bawiąc się przy tym i spędzając czas ze swoimi rówieśnikami.

Dlaczego nasze atrakcje pozalekcyjne cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem w Szczecinie? Przede wszystkim dzięki atrakcyjnej formie ich prowadzenia. Kierujemy się własną pasją, pokazując dzieciom metody programowania w możliwie najbardziej dopasowanej formie do wieku. Kursy dotyczą między innymi budowy robotów, jak i tworzenia uwielbianych przez najmłodszych gier komputerowym, w tym Minecrafta. Zajęcia nie nudzą, a bawią i jednocześnie skutecznie uczą każdego.

Twoja pociecha zyska dzięki nim coś więcej niż tylko przydatną w życiu wiedzę. To także rozwój umiejętności logicznego myślenia, efektywnej pracy w grupie oraz rozwiązywania problemów. Łatwiejszy start w dorosłe życie jest gwarantowany.

Przykładowe
zajęcia

Jedną z naszych propozycji jest stworzenie gier komputerowych od podstaw. Dzieci mogą uczyć się nie tylko kodowania, ale także obróbki graficznej, tworząc całą oprawę wizualną.

Maluchy uwielbiają obcowanie z nowoczesnymi technologiami. Z tego powodu programowanie to dla nich nie tylko nauka, ale także świetna zabawa.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen
Podstawowe
informacje

3 rodzaje kursów programowania
Każdy kurs to 16 spotkań po 1,5h
Stworzone projekty dzieci zabierają do domu

3 rodzaje
kursów programowania

Wybierz
aby poznać szczegóły!

Kursy dostępne w Twoim mieście:
Szczecin

Nie znaleźliśmy terminów w Twoim mieście

Nie ma w Twoim mieście kursu, który Cię interesuje?

Sprawdź inne miasto:

Jakich umiejętności
uczy się dziecko?
Logicznego myślenia
Odwagi!
Pracy projektowej w grupie

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »