Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Organizujesz piknik rodzinny, piknik szkolny dla dzieci i rodzin? A może organizujesz imprezę integracyjną dla pracowników? Lub event rodzinny? Poszukujesz ciekawych atrakcji, które uzupełnią to specjalne wydarzenie?

Postaw na roboty! Organizujemy zarówno małe, jak i duże stoiska eventowe z robotami, które zawsze cieszą się największą popularnością wśród dzieci, ale także i dorosłych! Angażująca forma rozrywki wyzwala wiele emocji i zabawy dla uczestników!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Na zajęciach budujemy roboty ze specjalnych klocków Lego EV3 lub Lego Boost, które mają czujniki, silniki. Roboty programujemy na laptopach, tak by samodzielnie wykonały co tylko sobie wymarzymy. Scenariusze do wyboru: Walki robotów na ringu, wyścigi robotów, misja z robo minecraftem, robo mikołaje przywożące słodycze.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Robot służy do animacji konkursów dla dzieci. Wydaje dźwięki i strzela krążkami sprężonego powietrza, zmienia kolory i ma ruchomą głowę. Spektakularnie wygląda w zaciemnionym pomieszczeniu podczas zmiany kolorów. Robot jest olbrzymich rozmiarów ma 1.70 cm wysokości.

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Stanowisko do animacji z robotami. Na ringu rozgrywamy walki robotów sumo, polegające na jak najszybszym wypchnięciu przeciwnika z ringu lub na przebijaniu balonów przez roboty na czas. Roboty są sterowane przez uczestników za pomocą pilotów.

Robo fun

Robo Fun to strefa zabawy dla najmłodszych fanów robotów. Tutaj można do woli bawić się, sterować robotami i brać udział w konkursach. Ilość robotów 4 sztuki. Wielkość robotów wys do 30 cm, szerokość 20 cm. Do wyboru różne postaci robotów: walle, humanoidy, transportowiec, robot strzelający krążkami itd.

Pokazy naukowe

Pokaz Szalonych Naukowców to zaskakujące doświadczenia. i świetna zabawa dla widzów. W programie: lodowe bańki, lewitujące magnesy, znikająca woda, czary mary z mikrofali, łóżko fakira, płonąca dłoń, iluzje optyczne, elektryczny fryzjer, kula plazmowa, magiczny papier, który nigdy się nie kończy, wielkie działo powietrzne, konkursy i zagadki dla widzów. Do wyboru scenariusze: Naukowa na wesoło, Lodowy Świat i Halloweenowe czary.

Warsztaty działo powietrzne

Warsztaty naukowo- konstrukcyjne na których uczestnicy składają model działa powietrznego. Dodatkowo rozegramy konkurs na najcelniejszy strzał chmurkami dymu do celu i przeprowadzimy bitwę o zdobycie bazy.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »