Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Skierniewice

„Prowadzący kurs z robotyki dla dzieci przekonał mnie tym, jak zaangażował uczestników w kurs. Dzięki temu moje dziecko zdecydowało się na kształcenie w kierunku robotyki.“

Wanda, mama Roberta

Telefon do opiekuna:

606 299 977

Skierniewice Twój Robot.pl

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Twoj Robot

+48 606 299 977
centrala@twojrobot.pl

Robotyka w przyszłości będzie podstawowym aspektem naszego życia!
Wprowadźmy w przyszłość nasze dzieci!

Nasz cel to wprowadzenie dzieci w temat robotyki i programowania poprzez świetną zabawę! Jako Twój Robot Skierniewice w obrębie naszego regionu organizujemy kursy z robotyki dla dzieci od 5 roku życia oraz półkolonie w wakacje i ferie zimowe, podczas których odkrywamy podstawy robotyki.

Jesteśmy w skierniewickich szkołach, ale także na różnych eventach na terenie naszego miasta, gdzie prowadzimy zajęcia dla dzieci. Robotyki i programowania uczymy od kilku lat. Najwybitniejszych uczestników zabieramy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, gdzie mają powalczyć o nagrody z innymi dziećmi z całej Polski.

Średnia ocena: 4.29 (85.8%)
Na podstawie: 31 ocen

Aktualności

3.2020

Zapisy na letnie półkolonie 2021!

Nie pozwól na nudę w wakacje! WRESZCIE RAZEM Z RÓWIEŚNIKAMI !!! Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować je naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Mamy do wyboru oferty obozów i kolonii, istnieje duża szansa, że będzie zgoda na taką formę wypoczynku, ale pewności nie mamy. Dzieci mogą ten czas spędzić także z dziadkami, jest to wygodne rozwiązanie, tylko to będzie kolejny czas spędzony z dorosłymi. Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Ten rok to pokazał i coraz częściej mierzymy się z jego konsekwencjami. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje. Warto uzupełnić plany wakacyjne o czas spędzony w mieście w gronie rówieśników. Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen atrakcji, wspólnych wyzwań i działań. Ponadto półkolonie to forma wypoczynku wakacyjnego, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe, istnieje pewność, że w te wakacje półkolonie będą mogły się odbywać. Zapraszamy do zapisów na nasze półkolonie letnie w Skierniewicach! Do wyboru cztery nowe bloki tematyczne: Minecraft Minecraft: wyzwania z robotami LEGO Inventor (7-13 lat) Minecraft: wyzwania z robotami LEGO ev3 (7-13 lat) Kosmiczne klocki i roboty LEGO (5-10 lat) Superbohater w świecie LEGO i robotów (5-10 lat) OPŁATY Obowiązuje cena podana na stronie w momencie zpisu. Wciągu 7 dni od zapisu i otrzymania potwierdzenia należy wpłacić 200 zł zaliczki, pozostała kwotę najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem się półkolonii. Zadbaliśmy o Państwa […]

czytaj dalej

11.2020

Warsztaty zimowe z robotami! 2021 r.

Nie pozwól na nudę w FERIE 2021! Zapraszamy na Ferie z robotyką i programowaniem w Skierniewicach! Do wyboru trzy bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka 8-12 lat, Robotyka i Gry dla najmłodszych oraz Robotykę na wypasie EV3 i animacje 8-12 lat! ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO TO NASZ PRIORYTET. Nasze ferie są organizowane zgodnie zaleceniami i regulaminem sanitarnym. DLA KOGO: Dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzielimy dzieci na mniejsze grupy według wieku, maksymalna ilość dzieci w grupie to 12. Gdyby sytuacja pandemiczna w Skierniewicach zmieniła się i konieczne byłoby odwołanie warsztatów, rodzicom będzie przysługiwał zwrot opłaty w tym zadatku. W przypadku choroby dziecka, kwarantanny w planowanym terminie ferii dokonaną wpłatę przepiszemy jako  voucher na inne zajęcia, półkolonie w kolejnym sezonie. REZERWACJA: Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy–> https://twojrobot.pl/miasto/skierniewice/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów!

czytaj dalej