Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Skierniewice

„Prowadzący kurs z robotyki dla dzieci przekonał mnie tym, jak zaangażował uczestników w kurs. Dzięki temu moje dziecko zdecydowało się na kształcenie w kierunku robotyki.“

Wanda, mama Roberta

Telefon do opiekuna:

606 299 977

Skierniewice Twój Robot.pl

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Twoj Robot

Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących nr 5
ul. Marii Konopnickiej 5
96-100 Skierniewice

+48 606 299 977
centrala@twojrobot.pl

Robotyka w przyszłości będzie podstawowym aspektem naszego życia!
Wprowadźmy w przyszłość nasze dzieci!

Nasz cel to wprowadzenie dzieci w temat robotyki i programowania poprzez świetną zabawę! Jako Twój Robot Skierniewice w obrębie naszego regionu organizujemy kursy z robotyki dla dzieci od 5 roku życia oraz półkolonie w wakacje i ferie zimowe, podczas których odkrywamy podstawy robotyki.

Jesteśmy w skierniewickich szkołach, ale także na różnych eventach na terenie naszego miasta, gdzie prowadzimy zajęcia dla dzieci. Robotyki i programowania uczymy od kilku lat. Najwybitniejszych uczestników zabieramy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, gdzie mają powalczyć o nagrody z innymi dziećmi z całej Polski.

Średnia ocena: 4.29 (85.8%)
Na podstawie: 31 ocen

Aktualności

4.2019

Półkolonie zimowe z robotami!

Nie pozwól na nudę w wakacje!   Zapraszamy do zapisów na półkolonie letnie z robotyki i programowania w Mińsku Mazowieckim! Do wyboru trzy bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka, Robotyka i Gry oraz Mistrzowie Efektów Specjalnych. Półkolonie w terminach 08.07-12.07, 15.07-19.07, 05.08-09.08 oraz 19.08-23.08 zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez pięć dni w tygodniu podczas ferii letnich.   Zapisz się już dzisiaj: https://twojrobot.pl/miasto/skierniewice/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów!

czytaj dalej

3.2020

Zapisy na letnie półkolonie 2020!

Do wyboru trzy bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka (8-13 lat),  Robotyka dla najmłodszych BOOST + animacje  (5-8 lat),  Robotyka na wypasie EV3 + animacje (7-11 lat). Zapisz się już dzisiaj:  https://twojrobot.pl/miasto/skierniewice/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów. 🙂

czytaj dalej