Twój robot
Skierniewice

„Prowadzący kurs z robotyki dla dzieci przekonał mnie tym, jak zaangażował uczestników w kurs. Dzięki temu moje dziecko zdecydowało się na kształcenie w kierunku robotyki.“

Wanda, mama Roberta

Telefon do opiekuna: Kamil

600-380-780

Skierniewice Twój Robot.pl

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących nr 5
ul. Marii Konopnickiej 5
96-100 Skierniewice

+48 600-380-780
centrala@twojrobot.pl

Robotyka w przyszłości będzie podstawowym aspektem naszego życia!
Wprowadźmy w przyszłość nasze dzieci!

Nasz cel to wprowadzenie dzieci w temat robotyki i programowania poprzez świetną zabawę! Jako Twój Robot Skierniewice w obrębie naszego regionu organizujemy kursy z robotyki dla dzieci od 5 roku życia oraz półkolonie w wakacje i ferie zimowe, podczas których odkrywamy podstawy robotyki.

Jesteśmy w skierniewickich szkołach, ale także na różnych eventach na terenie naszego miasta, gdzie prowadzimy zajęcia dla dzieci. Robotyki i programowania uczymy od kilku lat. Najwybitniejszych uczestników zabieramy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, gdzie mają powalczyć o nagrody z innymi dziećmi z całej Polski.

Aktualności

4.2019

Półkolonie zimowe z robotami!

Nie pozwól na nudę w wakacje!   Zapraszamy do zapisów na półkolonie letnie z robotyki i programowania w Mińsku Mazowieckim! Do wyboru trzy bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka, Robotyka i Gry oraz Mistrzowie Efektów Specjalnych. Półkolonie w terminach 08.07-12.07, 15.07-19.07, 05.08-09.08 oraz 19.08-23.08 zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez pięć dni w tygodniu podczas ferii letnich. […]

czytaj dalej