Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Skierniewice

„Prowadzący kurs z robotyki dla dzieci przekonał mnie tym, jak zaangażował uczestników w kurs. Dzięki temu moje dziecko zdecydowało się na kształcenie w kierunku robotyki.“

Wanda, mama Roberta

Telefon do opiekuna:

606 299 977

Skierniewice Twój Robot.pl

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Twoj Robot

Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących nr 5
ul. Marii Konopnickiej 5
96-100 Skierniewice

+48 606 299 977
centrala@twojrobot.pl

Robotyka w przyszłości będzie podstawowym aspektem naszego życia!
Wprowadźmy w przyszłość nasze dzieci!

Nasz cel to wprowadzenie dzieci w temat robotyki i programowania poprzez świetną zabawę! Jako Twój Robot Skierniewice w obrębie naszego regionu organizujemy kursy z robotyki dla dzieci od 5 roku życia oraz półkolonie w wakacje i ferie zimowe, podczas których odkrywamy podstawy robotyki.

Jesteśmy w skierniewickich szkołach, ale także na różnych eventach na terenie naszego miasta, gdzie prowadzimy zajęcia dla dzieci. Robotyki i programowania uczymy od kilku lat. Najwybitniejszych uczestników zabieramy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, gdzie mają powalczyć o nagrody z innymi dziećmi z całej Polski.

Średnia ocena: 4.29 (85.8%)
Na podstawie: 31 ocen

Aktualności

11.2020

Warsztaty zimowe z robotami! 2021 r.

Nie pozwól na nudę w FERIE 2021! Zapraszamy na Ferie z robotyką i programowaniem w Skierniewicach! Do wyboru trzy bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka 8-12 lat, Robotyka i Gry dla najmłodszych oraz Robotykę na wypasie EV3 i animacje 8-12 lat! ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO TO NASZ PRIORYTET. Nasze ferie są organizowane zgodnie zaleceniami i regulaminem sanitarnym. DLA KOGO: Dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzielimy dzieci na mniejsze grupy według wieku, maksymalna ilość dzieci w grupie to 12. Gdyby sytuacja pandemiczna w Skierniewicach zmieniła się i konieczne byłoby odwołanie warsztatów, rodzicom będzie przysługiwał zwrot opłaty w tym zadatku. W przypadku choroby dziecka, kwarantanny w planowanym terminie ferii dokonaną wpłatę przepiszemy jako  voucher na inne zajęcia, półkolonie w kolejnym sezonie. REZERWACJA: Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy–> https://twojrobot.pl/miasto/skierniewice/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów!

czytaj dalej