Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Skierniewice

„Nowe technologia to już nie tylko przyszłość, a nasza rzeczywistość! Uczymy dzieci programowania, robotyki podczas półkolonii i kursów w Skierniewicach.“

Zobacz szczegóły poniżej półkolonie i kursy Skierniewice:

Patrycja - Koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Patrycja - Koordynator

600 380 780

Skierniewice Twój Robot.pl

Młoda, pełna pasji kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania oraz na półkoloniach w Skierniewicach. Zapraszamy podczas wakacji, ferii zimowych i w ciągu roku szkolnego!

Twoj Robot

Skierniewice

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Kursy oraz półkolonie w Skierniewicach
na wypasie, bo z robotami, LEGO i Minecraftem!

Nasz cel to wprowadzenie dzieci w temat robotyki i programowania poprzez świetną zabawę! Jako Twój Robot Skierniewice w obrębie naszego regionu organizujemy kursy z robotyki dla dzieci od 5 roku życia oraz półkolonie w wakacje i ferie zimowe, podczas których odkrywamy podstawy robotyki.

Półkolonie to zorganizowany dla dzieci czas podczas wakacji i ferii zimowych- zawsze mamy przygotowane 2 propozycje, gdzie jest więcej lub mniej zajęć cyfrowych! Szczegóły najlepiej doczytać w zakładce półkolonii. Zapraszamy Wasze dzieci do świetnej zabawy podczas lata i zimy w mieście :)

Kursy pozalekcyjne to roczne warsztaty dla dzieci z jasnym celem edukacyjnym. Natomiast mamy także możliwość współpracy dla szkół i przedszkoli, które np. interesują zajęcia z okazji dnia dziecka, czy mikołajek! Nie ma problemu chętnie do Was przyjedziemy. Najlepiej zadzwonić pod numer 600380780.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Dodatkowo wprowadziliśmy także zajęcia z programowania z Minecraftem! To zajęcia dla dzieci w wieku 6-14 lat, gdzie dzieci mogą nauczyć się programowania w scratch lub python. Na każdych zajęciach dzieci otrzymują nową mapkę, która aby przejść muszą zaprogramować agenta.

Średnia ocena: 4.29 (85.8%)
Na podstawie: 31 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Skierniewice 2024!

Podkreślenie aspektu nauki i kreatywności podczas ferii zimowych jest świetnym podejściem. Półkolonie zimowe w Skierniewicach, które skupiają się na rozwijaniu umiejętności i zainteresowań dziecka, mogą dostarczyć mu nie tylko rozrywki, ale także wartościowego doświadczenia edukacyjnego.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci w mieście Skierniewice 2023- roboty i minecraft!

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Skierniewicach!    Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W ofercie:…

czytaj dalej

8.2022

Kursy robotyka i programowanie dla dzieci. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Skierniewice 2022/2023

Kursy programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów LEGO w Skierniewicach! Ciekawe zajęcia pozalekcyjne w mieście Skierniewice. Technologie cyfrowe są nieodłączną częścią naszego życia, a kolejne pokolenia praktycznie dorastają w otoczeniu komputerów, smartfonów i innych nowoczesnych urządzeń. Przy tym młode umysły mają naturalne predyspozycje i ciekawość do zgłębiania cyfrowego świata, dlatego zajęcia z robotyki czy nauka programowania dla dzieci są coraz…

czytaj dalej