Twój robot
Skierniewice

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

606-299-977

Skierniewice Twój Robot.pl

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Szkoła Podstawowa nr 5

+48 606-299-977
centrala@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Aktualności

1.2019

Półkolonie zimowe z robotami!

Nie pozwól na nudę w ferie!   Zapraszamy do zapisów na półkolonie zimowe z robotyki i programowania w Mińsku Mazowieckim! Do wyboru dwa bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka oraz Mistrzowie Efektów Specjalnych. Półkolonie w terminie 04.-08.02 zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez pięć dni w tygodniu podczas ferii zimowych.   Zapisz się już dzisiaj: https://twojrobot.pl/miasto/skierniewice/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż […]

czytaj dalej