Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Rawa Mazowiecka

„Kursy robotyki i programowania oraz półkolonie w mieście Rawa Mazowiecka są już dostępne! Organizowane przez znaną w całej Polsce markę TwojRobot.pl“

twojRobot.pl Rawa Mazowiecka

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl kursy robotyki i programowania to znana firma, która organizuje kursy w całej Polsce już od kilkunastu lat! Także w mieście Rawa Mazowiecka! W ofercie można znaleźć kursy, jak i półkolonie letnie i zimowe dla dzieci.

Twoj Robot

Rawa Mazowiecka

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest innowacyjna edukacja dla dzieci
w formie kursów robotyki i programowania

Już kilkanaście lat temu postanowiliśmy odmienić polską edukację w zakresie kompetencji cyfrowych wśród dzieci. Rozpoczęliśmy wtedy organizację kursów i półkolonii w zakresie robotyki i programowania! Organizujemy je do dzisiaj i to w różnych miastach w Polsce, w tym w Rawa Mazowiecka.

Wszystkie nasze zajęcia to nie tylko edukacja i podnoszenie kompetencji w zakresie programowania i nauk ścisłych, ale także dobra zabawa dla dzieci. To przyjemna edukacja dla najmłodszych!

Podczas naszych kursów używamy najnowszych zestawów do robotyki LEGO Mindstorms Inventor- Wynalazca robotów. Ten zestaw daje nam możliwość organizacji trzech grup zaawansowania: programowania w Scratch dla młodszych dzieci oraz programowania w Python dla starszych dzieci. Grupy wiekowe, które do nas zapraszamy to 5-7 lat, 8-9 lat i dzieci 10 i powyżej.

Na każdych zajęciach dzieci najpierw budują robota, następnie go programują i na koniec mają ciekawe misje do wykonania! Natomiast podczas półkolonii dodatkowo mamy zajęcia i wyzwania w świecie Minecraft oraz kreatywne budowanie LEGO. Zapraszamy na zajęcia do Rawa Mazowiecka.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

4.2022

Rawa Mazowiecka półkolonie letnie – lato w mieście 2022

Nowe półkolonie letnie dla dzieci w Rawie Mazowieckiej – wakacje 2022! Szukasz kreatywnych półkolonii z wieloma atrakcjami dla Twojego dziecka w Rawie Mazowieckiej? To oznacza, że jesteś w dobrym miejscu i o dobrym czasie🤖. Nasze wakacyjne półkolonie to różne bloki tematyczne, podczas których dzieci zaangażują się w ciekawe zajęcia! W programie między innymi: 🔹budowanie i programowanie robotów 🔹budowanie robotów w świecie MINECRAFT oraz zbieranie surowców 🔹kursy grafiki komputerowej 🔹zajęcia sportowe na świeżym powietrzu – rozruch w stylu zabaw szpiegowskich 🔹tworzenie kreatywnych filmów w świecie TikToka  W ofercie: 🔹wyżywienie (obiad + słodka przekąska) 🔹2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat) 🔹grupy max. 14 osobowe Przykładowy dzień – Rawa Mazowiecka półkolonie  W Rawie Mazowieckiej organizujemy 3 turnusy półkolonii. Każdy taki turnus to, aż 5 dni wspólnych zabaw i warsztatów. W tym roku każdy dzień półkolonii dla dzieci to warsztaty w ramach 2 bloków tematycznych. Pierwszy blok tematyczny to robotyka i warsztaty komputerowe. Następnie dzieci mają obiad, aby uzupełnić siły. Drugi etap dnia to zabawy sportowe i zajęcia Tik-Tokowe. Pragniemy, aby dzieci nie tylko były odbiorcami popularnych portali społecznościowych, ale także kreatorami interesujących treści! Ważne, że jedna grupa zaczyna najpierw blokiem robotycznym, a druga blokiem sportowym- po południu jest wymiana. Cena i terminy półkolonii w Rawie Mazowieckiej: W Rawie Mazowieckiej półkolonie letnie odbędą się w terminie: 8-12.08.2022 oraz 22-26.08.2022 roku. Regularna cena półkolonii letnich to 950 zł, natomiast do7 czerwca obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 795 zł.  Dodatkową mamy stałą promocję przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/ koleżanką/ rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na […]

czytaj dalej

5.2022

Półkolonie w Rawie Mazowieckiej 2022! FAQ – pytania i odpowiedzi na temat półkolonii letnich!

O co chodzi z tą robotyką na półkoloniach letnich? Robotyka polega na budowaniu i programowaniu robotów LEGO. Nasze roboty składają się ze zwykłych klocków LEGO, ale także z czujników, silników i sterownika – dzięki temu można programować je na tabletach lub komputerach. Zestawy robotów są dobierane do wieku dzieci. Dzieci pracują na zestawach: LEGO Boost, LEGO EV3, LEGO Inventor. Jakie warsztaty przewidziane są podczas półkolonii w Rawie Mazowieckiej? Podczas naszych półkolonii letnich w 2022 roku, przewidujmy następujące warsztaty: 5 warsztatów z robotyki i programowania: dzieci zbudują roboty z zestawów do robotyki LEGO, a następnie je zaprogramują , czyli je „ożywią”. Każdy warsztat to inny projekt robota LEGO. Młodsze dzieci uczą się programowania na tabletach (aplikacja intuicyjna blokowa lub Scratch- nie wymaga on umiejętności czytania). Natomiast starsze dzieci pracują na komputerach. W grupie starszej, czyli 9-14 lat będziemy uczyć się programować w Pythonie. 2 warsztaty pracy zespołowej z Minecraftem: dzieci będą realizować wspólnie misję w świecie gry Minecraft. 5 warsztatów sportowo-animacyjnych: na naszych półkoloniach nie zapominamy o aktywności fizycznej i grach zespołowych. Codziennie przewidujemy 2 godziny zabaw sportowych! 5 warsztatów kreatywnych LEGO.: wspólnie puścimy wodze naszej wyobraźni tworząc kreatywne projekty z klocków LEGO! 1 warsztat graficzny: będziemy robić zdjęcia naszych projektów, a następnie nauczymy dzieci prostej obróbki graficznej. Stworzymy niezapomniany plakat z naszych półkolonii! 5 warsztatów filmowych: będziemy nagrywać filmy z naszymi projektami, a następnie będziemy się uczyć prostych efektów specjalnych. Razem nauczymy się tworzyć filmy w stylu Tik tok! Czym są warsztaty Minecraft? Warsztaty Minecraft to warsztaty rozwijające umiejętności pracy zespołowej. Dzieci dostają zadania na […]

czytaj dalej