Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Piotrków Trybunalski

„Nowe technologia to już nie tylko przyszłość, a nasza rzeczywistość! Uczymy dzieci programowania, robotyki podczas półkolonii i kursów w Piotrkowie Trybunalskim“

Sprawdź szczegóły kursy i półkolonie dla dzieci:

Patrycja - Koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Patrycja - Koordynator

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl to ogólnopolska firma, organizująca kursy z programowania i robotyki dla dzieci. Podczas roku szkolnego dbamy o jakościową edukację dzieci w zakresie programowania i nowych technologii natomiast podczas wakacji i ferii na półkoloniach bawimy się robotami i LEGO. TwojRobot.pl Piotrków Trybunalski to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. Co roku organizujemy zawody SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej! Zapraszamy na nie wszystkich pasjonatów pasjonatów robotów i nowych technologii! Dzieci z całej Polski zjeżdżają się aby wziąć udział w dwóch konkurencjach: Zawody SUMO i Freestyle!

Twoj Robot

Kursy odbywają się:
Szkoła ARKAN, ul.1 Maja 18

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie i kursy dla dzieci w Piotrkowie
roboty, LEGO, minecraft, programowanie

Nasz cel to wprowadzenie dzieci w temat robotyki i programowania poprzez świetną zabawę! Jako Twój Robot Piotrków Trybunalski w obrębie naszego regionu organizujemy kursy z robotyki dla dzieci od 5 roku życia oraz półkolonie w wakacje i ferie zimowe, podczas których odkrywamy podstawy robotyki.

TwójRobot.pl Piotrków Trybunalski to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. Nowość od roku szkolnego 2022/2023 kursy programowania python i scratch z robotami.

Piotrków Trybunalski, co u nas znajdziecie dla swoich dzieci:

Półkolonie dla dzieci w wieku 5-14 lat i odbywają się one podczas ferii zimowych i wakacji. Program przewidziany jest dla grupy młodszej i dla grupy starszej. Każda z grup ma zajęcia z programowania robotów i minecrafta, ale także dobrane inne zajęcia sportowe, artystyczne, czy kreatywne. Terminy i ceny można sprawdzać na bieżąco na naszej podstronie dotyczącej właśnie półkolonii.

Zajęcia pozalekcyjne z programowania robotów lub minecrafta, które organizujemy w formie cyklicznej, ale także w formie jednorazowej. Nasze zajęcia organizujemy w soboty, ale także współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i można w ramach współpracy z nami zorganizować takie warsztaty w dowolnym czasie i dniu.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Piotrków Trybunalski 2024!

Zapisz się na zajęcia w Piotrkowie Trybunalskim już dziś! Wykorzystanie okresu ferii zimowych do stymulowania ciekawości i rozwijania umiejętności dziecka jest doskonałym pomysłem. Półkolonie zimowe mogą dostarczyć struktury, edukacyjnych wyzwań i jednocześnie zapewnić dzieciom radość z czasu wolnego.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Piotrków Trybunalski 2023- minecraft, roboty

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Piotrkowie Trybunalskim!         Ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W ofercie:…

czytaj dalej

8.2022

Kursy robotyka i programowanie dla dzieci. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Piotrków Trybunalski 2022/2023.

Kursy programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów LEGO w Piotrkowie Trybunalskim! Ciekawe zajęcia pozalekcyjne w mieście Piotrków Trybunalski. Technologie cyfrowe są nieodłączną częścią naszego życia, a kolejne pokolenia praktycznie dorastają w otoczeniu komputerów, smartfonów i innych nowoczesnych urządzeń. Przy tym młode umysły mają naturalne predyspozycje i ciekawość do zgłębiania cyfrowego świata, dlatego zajęcia z robotyki czy nauka programowania dla dzieci…

czytaj dalej