Twój robot
Piotrków Trybunalski

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Piotrków Trybunalski 2024!

17 listopada 2023 o 16:48

 

Półkolonie TwojRobot.pl na ferie zimowe 2024 – Piotrków Trybunalski.

Półkolonie zimowe w Piotrkowie Tryb. to forma wypoczynku w mieście, które trwają zazwyczaj przez pięć dni w tygodniu i zajmują kilka godzin dziennie.

Dzięki różnorodnym zajęciom dzieci mają okazję odkrywać i rozwijać swoje zainteresowania. To może być kluczowe dla ich dalszego rozwoju i kształtowania pasji. Półkolonie to także świetne miejsce do nawiązywania nowych znajomości. Interakcje społeczne, zarówno z rówieśnikami, jak i z opiekunami, mogą przyczynić się do rozwoju umiejętności społecznych i budowania relacji.

Oto kilka szczegółów dotyczących naszych półkolonii:

  • Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00-16:00, a także zapewniamy opiekę świetlicową od 7:45-17:00.
  • Grupy są niewielkie, z maksymalnie 10-15 dziećmi, pracującymi w zespołach 2-osobowych.
  • Zapewniamy pełne wyżywienie, w tym obiad (w formie drugiego dania), słodką przekąskę oraz dostęp do owoców i niegazowanej wody. Zalecamy, aby dzieci, które nie zjadły śniadania, miały ze sobą kanapki.
  • Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku przez 5 dni, ale organizujemy także jednodniowe warsztaty. Szczegóły dostępne są w konkretnej lokalizacji.
  • Naszych młodych prowadzących charakteryzuje pasja i chęć do pracy oraz ukończony kurs wychowawcy kolonijnego, wewnętrzne szkolenie i doświadczenie w pracy z dziećmi!

Płatność za półkolonie jest podzielona na dwie wpłaty:

  1. Po zapisie dziecka masz 4 dni na wpłatę 250 zł zaliczki, co potwierdza rezerwację i umowę.
  2. Druga wpłata jest dokonywana 2 tygodnie przed rozpoczęciem półkolonii.

Jeśli zmienią się Twoje plany, nie ma problemu – możesz zrezygnować z półkolonii na 16 dni przed ich rozpoczęciem bez ponoszenia kosztów, a zaliczkę zwracamy!

W tym roku przygotowaliśmy 2 główne tematy półkolonii w mieście Piotrków Trybunalski.

W każdym z nich znajdziesz zajęcia z robotyki, programowania, Minecrafta, sportu i sztuki. To idealna okazja do rozwijania umiejętności i pasji Twojego dziecka!

Półkolonie Piotrków Tryb. dla młodszych: Zimowe Odkrywanie w Mieście!

Dla dzieci w wieku 5-10 lat. Codziennie nowe eksperymenty, zajęcia sportowe, artystyczne oraz robotyka.

Półkolonie Piotrków Tryb. dla fanów nowych technologii: Cyfrowe Zabawy w Mieście!

Dla dzieci w wieku 8-14 lat (ewentualnie 7 lat, jeśli potrafią czytać i pisać oraz są fanami nowych technologii). Codziennie zajęcia z robotyki i programowania z wykorzystaniem zestawów LEGO, programowanie komputerowe, grafika komputerowa oraz zajęcia sportowe)

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych warsztatów i półkolonii, zapraszamy do sprawdzenia naszego FAQ.

Znajdziesz nas teraz również w Twoim mieście. Zajęcia odbędą się w CENTRUM EDUKACJI „PROFESJA” , ul. Wolborska 48

Aby poznać terminy i ceny dostępne w Twoim mieście, kliknij tutaj.

Dla pierwszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje! Ponadto, w tym roku mamy również opcję obniżenia kosztów półkolonii poprzez polecenie nas znajomym. Każda osoba, która skorzysta z Twojej rekomendacji, otrzyma 30 zł zniżki na półkolonie, a Ty także obniżysz cenę swojego półkolonii o 30 zł. Poleć nas 5 osobom, a zyskasz aż 150 zł zniżki!

Czym różni się program półkolonii młodzi odkrywcy i cyfrowy wypas w Piotrkowie Tryb. ?

Jak wybrać półkolonie dla swojego dziecka? Szczególnie to pytanie dotyczy dzieci z przedziału wiekowego 8-10 lat. Dlaczego?

Półkolonie młodzi odkrywcy są dla dzieci 5-10 lat więc docelowo dla dzieci młodszych. Półkolonie te mają założenie, iż mają różnorodne warsztaty, ale codziennie jest blok programowania- albo z robotami albo z Minecrfatem. Jednak to jest jeden blok codziennie po 1,5 godziny. Pozostały czas to różne zajęcia- codziennie oczywiście te aktywne i sportowe, ale poza tym: eksperymenty, zajęcia artystyczne, zajęcia z LEGO, animacji poklatkowych. Robimy także slime, tworzymy koszulkę pamiątkową. Więc dużo się dzieje! Polecamy dla dzieci młodszych, lubiących różne aktywności i bardziej dla dziewczynek.

Natomiast półkolonie na cyfrowym wypasie przewidziane są dla dzieci w wieku 8-14 lat i są one już ciut bardziej zaawansowane i jak sama nazwa wskazuje głównie stawiamy tutaj na zajęcia cyfrowe. W tym programie zajęcia z programowania robotów odbywają się codziennie, a mianowicie w trakcie półkolonii odbywa się 5 takich warsztatów- codziennie inny projekt. Dodatkowo codziennie jest blok programowania z Minecraftem lub Turniej Minecrafta- więc to drugi już blok każdego dnia z programowaniem. I dodatkiem do półkolonii to zajęcia sportowe i w ciągu tygodnia dodatkowo slime i pamiątkowa koszulka.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z poprzednich edycji naszych półkolonii, by zobaczyć, jak wspaniale bawią się dzieci podczas ferii zimowych na naszym Facebooku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 600380780