Półkolonie z
kursem robotyki
podczas wakacji i ferii

Kreatywne półkolonie
dla dzieci w Ostrzeszowie!

Zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoje dziecko nie nudziło się w kolejne wakacje lub ferie? Zapisz je na kreatywne półkolonie w Ostrzeszowie! Nasze bloki warsztatowe mają wiele do zaoferowania. Na zajęciach uczymy podstaw robotyki, programowania i chemii, a co najważniejsze – robimy to w formie angażującej zabawy!

Maluchy spędzają fantastyczny czas w gronie rówieśników, przy okazji przyswajając nowe informacje i rozwijając umiejętności miękkie. Kompetentna kadra pasjonatów nauki prowadzi zajęcia, w których nauka i zabawa łączą się niezauważalnie. Oferujemy pięć bloków tematycznych. Każdy dzień poszczególnych turnusów wypełnia wartościowy i niezwykle ciekawy czas. Klocki LEGO, gra Minecraft czy Angry Birds to tylko niektóre z naszych „pomocy naukowych”. Przy projektowaniu zajęć braliśmy pod uwagę potrzeby różnych grup wiekowych. Korzystaliśmy z najnowszych odkryć dotyczących sposobu przyswajania wiedzy. W ten sposób stworzyliśmy niezwykle warsztaty, na których Twoja pociecha rozwinie umiejętności techniczne i kompetencje miękkie. Zapraszamy dzieci w każdym wieku, dziewczynki i chłopców, z przyjaciółmi i rodzeństwem – po prostu każdego malucha żądnego przygód i zabawy! Uczestnikom zapewniamy opiekę i wyżywienie. Program półkolonii organizowanych przez Twojrobot.pl zatwierdzony został przez Kuratorium Oświaty.

PÓŁKOLONIE LETNIE I ZIMOWE

Wykorzystaj entuzjazm pociechy do komputerów i daj jej możliwość rozwoju, już od najmłodszych lat. Czego mogą spodziewać się dzieci? Budowania i programowania własnego robota, rozwiązywania problemów oraz stawiania czoła wyzwaniom razem z innymi maluchami, jako grupa robotów Minecraft. A to zaledwie niektóre przygotowane przez nas atrakcje. Na uczestników czeka wielka przygoda oraz nowi przyjaciele. Sprawdź program i wybierz dla Twojego dziecka najciekawszy blok warsztatów!

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen
Podstawowe
informacje

5 bloków tematycznych do wyboru
Kompetentna kadra instruktorów
Półkolonie dla dziewcząt i chłopców
Półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty
Półkolonie z wyżywieniem

5 bloków tematycznych
do wyboru

Wybierz
aby poznać szczegóły!

*Przykładowe tematy półkolonii. Sprawdź szczegóły w swoim mieście - oferta może być zróżnicowana.

Przykładowy plan dnia

Kursy dostępne w Twoim mieście:
Ostrzeszów

Nie znaleźliśmy terminów w Twoim mieście

Nie ma w Twoim mieście kursu, który Cię interesuje?

Sprawdź inne miasto:

Jakich umiejętności
uczy się dziecko?
Logicznego myślenia
Rozwiązywania problemów metodą prób i błędów
Rozwoju umiejętności manualnych
Rozwoju wyobraźni przestrzennej

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »