Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Ostrzeszów

„Kiedy weźmiesz sobie pod lupę choćby jednego człowieka, który odniósł sukces zobaczysz, że im mniej miał wymówek, tym większe sukcesy.“

Bartek Popiel

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Ostrzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim
Magdalena Rosińska 693-316-161

Telefon do opiekuna: Magdalena Rosińska

693-316-161

MAGROS Magdalena Rosińska

Chcesz nauczyć swoje dziecko kreatywnego programowania? Jeśli tak, Twój Robot Ostrzeszów ma wszystko, czego potrzebujesz! Działając jako zespół instruktorów, których pasją jest robotyka, organizujemy warsztaty i kursy dedykowane już dla maluchów od piątego roku życia. Do nauki wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne na rynku takie jak LEGO BOOST, EV3, NXT oraz przyjazne platformy umożliwiające programowanie z Minecraftem.

Twoj Robot

63-510 Mikstat
Kaliszkowce Kaliskie 8

+48 693-316-161
ostrzeszow@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Twój Robot Ostrzeszów to kreatywne zajęcia z robotyki dla dzieci, które pozwalają najmłodszym zaprzyjaźnić się z programowaniem i przekonać się, jak wiele możliwości dają nowoczesne technologie. Naszym mottem od samego początku działalności jest nauka poprzez fantastyczną zabawę. W trakcie lekcji proponujemy uczestnikom różne atrakcje, w tym między innymi eksperymenty naukowe oraz samodzielne budowanie robotów z LEGO i wprawianie ich w ruch. W ten sposób nie tylko zarażamy pasją do robotyki, ale także uczymy dzieci logicznego myślenia, rozwiązywania problemów metodą prób i błędów, orientacji przestrzennej oraz efektywnej pracy w zespole.

Programowanie dla początkujących, które proponujemy, to doskonała okazja do nauki komunikowania się z komputerem oraz rozwijania kompetencji informatycznych. Podczas zajęć w Ostrzeszowie nie tylko prezentujemy uczestnikom, jak wyglądają i co potrafią roboty do programowania, ale także pozwalamy im lepiej zrozumieć nauki ścisłe, takie jak matematyka, informatyka, fizyka, czy elektronika. Dopełnieniem naszej oferty są ferie zimowe, urodziny dla dzieci oraz półkolonie komputerowe z grami stworzonymi przez twórców Minecraft.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen