Kursy
pozalekcyjne
Programowanie

Programowanie
kluczem do sukcesu!

Nie wiesz, w jaki sposób rozbudzić w swoim dziecku kreatywność i pasję do nauk ścisłych? Już nie musisz się nad tym zastanawiać – nasze kursy pozalekcyjne organizowane na terenie Nowego Targu to idealne rozwiązanie. Ciekawe atrakcje, doskonała zabawa, a przy tym efektywna nauka przedmiotów ścisłych.

W czasie zajęć dzieci uczą się podstaw programowania (poznają język C++), obserwując ciekawe eksperymenty chemiczne czy tworzą nowy świat gry komputerowej i różne aplikacje.

To między innymi mnóstwo robotyki oraz praca z Minecraftem. Zajęcia dla dzieci i młodzieży gwarantują wszechstronny rozwój umysłowy. Prowadzone pod okiem świetnych instruktorów, mają przystępną dla każdego formę i zawsze dopasowywane są poziomem trudności do konkretnej grupy wiekowej.

Twoje dziecko na takim kursie ma mnóstwo możliwości rozwoju umiejętności. To nie tylko nauki ścisłe, ale także obcowanie z pracą w grupie oraz poznawanie smaku zdrowej rywalizacji. Zapisz swoją pociechę na nasz kurs już dziś!

Przykładowe
zajęcia

Podczas zajęć dzieci mogą mieć do dyspozycji popularną grę Minecraft. Zadaniem uczestników kursu jest stworzenie dla niej nowego fragmentu świata. Poznają kodowanie i tworzą różne elementy graficzne od podstaw.

Ten kurs rozwija kreatywność, uczy języka programowania i logicznego myślenia, a do tego świetnie pokazuje dzieciom zasady efektywnej pracy w większej grupie.

Średnia ocena: 4.24 (84.8%)
Na podstawie: 26 ocen
Podstawowe
informacje

3 rodzaje kursów programowania
Każdy kurs to 16 spotkań po 1,5h
Stworzone projekty dzieci zabierają do domu

3 rodzaje
kursów programowania

Wybierz
aby poznać szczegóły!

Kursy dostępne w Twoim mieście:
Nowy targ

Nie znaleźliśmy terminów w Twoim mieście

Nie ma w Twoim mieście kursu, który Cię interesuje?

Sprawdź inne miasto:

Jakich umiejętności
uczy się dziecko na kursie?
Logicznego myślenia
Odwagi!
Pracy projektowej w grupie

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »