Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Nowy targ

„Dzieci uczą się inaczej niż dorośli. One zbierają swoje doświadczenia "ręką, sercem i głową". Uczą się poprzez działanie. Właśnie w ten sposób nasi trenerzy prowadzą zajęcia ! Gwarantujemy uśmiech na twarzy twojego dziecka.“

Ola i Kamila

Telefon do opiekuna: Kamila i Ola

509 174 340

FACH Sp. z o.o.

Twój Robot Nowy Targ to pasjonujące warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które pozwalają dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest programowanie oraz rozwinąć kompetencje informatyczne. Prowadząc kursy dla początkujących, szczególny nacisk kładziemy na fantastyczną zabawę, poprzez którą możemy zachęcić uczestników do obcowania z nowymi technologiami. Z myślą o najmłodszych organizujemy także półkolonie, ferie zimowe oraz urodziny, których motywem przewodnim jest robotyka.

Twoj Robot

34-400 Nowy Targ, ul. Ogrodowa 4
www.szkolenia-fach.pl

+48 509 174 340
nowytarg@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Twoje dziecko wciąż pyta, w jaki sposób funkcjonują roboty? A może szukasz kreatywnych zajęć pozalekcyjnych, które zaszczepią w małym konstruktorze zamiłowanie do programowania z Minecraftem? Jeśli tak, Twój Robot Nowy Targ może okazać się idealnym wyborem. Jako zespół nauczycieli – pasjonatów od kilkunastu lat z powodzeniem realizujemy unikalne inicjatywy edukacyjne, które pozwalają najmłodszym od podstaw poznać roboty do programowania i na własne oczy przekonać się, jakie mają możliwości.

Nauka programowania dla początkujących jest prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy mogą poszczycić się wieloma sukcesami w dziedzinie robotyki, a także indywidualnym podejściem do kursantów. Podczas zajęć dla dzieci wykorzystujemy wypracowane przez lata metody nauczania, starannie wyselekcjonowane zestawy edukacyjne, takie jak LEGO BOOST, EV3, NXT oraz gry komputerowe stworzone przez twórców Minecraft. Nasze warsztaty mają przede wszystkim charakter praktyczny, pozwalając dzieciom na samodzielne budowanie robotów z LEGO, ich modyfikowanie oraz wprawianie w ruch. Pieczołowicie dobrane atrakcje oraz zespół doświadczonych nauczycieli sprawiają, że poprzez kreatywną zabawę z sukcesem wprowadzamy dzieci i młodzież w fascynujący świat robotyki.

Średnia ocena: 4.24 (84.8%)
Na podstawie: 26 ocen

Aktualności

2.2019

Zajęcia semestralne z robotyki

Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia semestralne z robotyki i programowania, szczegóły w zakładce KURSY

czytaj dalej

11.2018

Całodniowy mikołajkowy event

Zapraszamy dzieci od 5 do 11 lat na darmowe 45 minutowe zajęcia z robotyki. Zapisy na warsztaty trwają. Liczba miejsc ograniczona.

czytaj dalej

11.2018

Rozstrzygnięcie konkursu ROBOMIKOŁAJ

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie ROBOMIKOŁAJ wszystkim dzieciom i ich opiekunom ze szkół podstawowych w Nowym Targu i okolicy. Podajemy wyniki konkursu: Miejsce I – Niepubliczna szkoła podstawowa  w Nowym Targu (klasa I) Miejsce II – Szkoła podstawowa nr 11 w Nowym Targu (klasa Ie) Miejsce III – Przedszkole gminne w Rabie Wyżnej (Myszki) Miejsce IV – Szkoła podstawowa…

czytaj dalej