Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Jak stworzyć dzieciom niezapominane atrakcje podczas pikniku, festynu lub imprezy urodzinowej? My to wiemy! Organizacja stoisk eventowych to nasza specjalność, podobnie jak robotyka! W trakcie obsługiwanych przez nas eventów łączymy obie pasje, tworząc niezwykłe programy dla dzieci. Odwiedzając nasze stoisko, uczestnicy imprezy będą mogli samodzielnie stworzyć robota z klocków Lego, a następnie zaprogramować go i bawić się bez ograniczeń!

Oferujemy atrakcyjny program pełen ciekawych atrakcji i zajęć dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Nasz zespół tworzą animatorzy z wieloletnim stażem. Doskonale wiemy, jak wymagająca jest organizacja imprez dla dzieci i jak trudno stworzyć atrakcje, które odpowiadałyby wszystkim uczestnikom eventu. Właśnie dlatego, zapewniamy szeroki wybór zajęć i bloków tematycznych, które nikomu nie pozwalają się nudzić. Jeśli poszukujesz ciekawych atrakcji dla dzieci w Koszalinie lub okolicach, zobacz szczegóły naszej oferty i już teraz skontaktuj się, by zarezerwować interesujący Cię termin wydarzenia.

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Prowadzone w ramach kilku bloków tematycznych zajęcia dla dzieci. Dostępne tematy: Robo Minecraft, Robo Mikołaj, Wyścigi Robotów, Walki Robotów w Ringu. Warsztaty obejmują budowę robota z klocków Lego oraz jego zaprogramowanie na laptopie.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Jedną z naszych największych atrakcji jest duży robot o wysokości 170 cm. Strzela sprężonym powietrzem do celu i rusza głową, emitując przy tym dźwięki! Potrafi również zmieniać kolory, co w ciemnościach robi niezwykłe wrażenie.

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Weź udział w fascynującej walce sumo toczonej przez zdalnie sterowane roboty lub przebijaj balony na czas. Walki robotów cieszą się ogromną popularnością podczas naszych eventów.

Robo fun

W strefie Robo fun liczy się przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech! Amatorzy organizują konkursy i zachęcają do emocjonujących rozgrywek toczonych z udziałem 4 zdalnie sterowanych robotów: Walle, humanoida, transportowca oraz robota strzelającego krążkami.

Pokazy naukowe

Pokazy Szalonych Naukowców to nasza propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają doświadczenia! Magiczny papier, który nigdy się nie kończy, lewitujące magnesy, kula plazmowa oraz lodowe bańki i mnóstwo innych, fascynujących eksperymentów!

Warsztaty działo powietrzne

Zajęcia z budowy działa strzelającego chmurkami dymu. Na koniec uczestnicy wydarzenia wezmą udział w bitwie o zdobycie bazy, a także w konkursie na najcelniejszy strzał.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »