Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Koszalin

„Organizacja kursów z robotyki w Koszalinie to dla nas niesamowita przygoda, podczas której odkrywamy niesamowite talenty wśród dzieci i rozwijamy naturalne umiejętności takie, jak ciekawość świata i logiczne myślenie.“

Magda, mama i instruktor

Magda 662-381-380

Telefon do opiekuna: Magda

662-381-380

TwojRobot.pl Koszalin

Od kilkunastu lat w Koszalinie tworzymy centrum zajęć dla dzieci, dobierając najlepsze dostępne programy na rynku edukacyjnym w Polsce. Jednym z wybranych przez nas konceptów są kursy z robotyki twojRobot.pl, które w Koszalinie już od kilku lat robią furorę podczas wakacji, jak i w trakcie roku szkolnego.

Twoj Robot

ul.Jana Pawła II 20 75-452 Koszalin

+48 662-381-380
koszalin@twojrobot.pl

Mottem kursów z robotyki w Koszalinie
jest inspiracja i dobra zabawa!

Kursy z robotyki, które organizujemy w Koszalinie traktujemy przede wszystkim, jako inspiracje dla dzieci! Zarażamy dzieci pasją do nauk ścisłych, robotyki, programowania, czyli rozwijamy w nich umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, umiejętności manualnych, kreatywności ale i odwagi do dzielenia się swoimi pomysłami.

Wszystkie zajęcia z robotyki prowadzimy w formie dobrej zabawy, co sprzyja ogroomnej motywacji dzieci do edukacji!

Głównymi aktywnościami, które znajdą w naszej ofercie rodzice to:

Półkolonie z robotami- organizujemy kreatywne zajęcia podczas lata w mieście i zimy w mieście dla dzieci w wieku 5-12 lat. Warsztaty dopasowane są do zainteresowań i wieku dzieci: mamy w ofercie półkolonie z robotami, z minecraftem i z eksperymentami!

Kursy z robotyki pozalekcyjne- podczas roku szkolnego proponujemy dzieciom zajęcia z robotyki i programowania dla 4 grup wiekowych, w zależności od poziomu zaawansowania mamy w ofercie: RoboKids, LEGO Boost, LEGO Ev3 i Arduino!

Dodatkowo na każdych naszych zajęciach dzieci otrzymują materiały edukacyjne, a najlepsi mogą wziąć udział w Zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

9.2019

Bezpłatne lekcje pokazowe

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe w naszej placówce. Robotyka, programowanie, Arduino czy DIY zrób to sam. Co to jest robot? Jak tworzy się gry komputerowe? Co to jest Arduino i po co je programujemy? Jak samemu zrobić super modną lampę ze słomek do napojów? Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie naszych zajęć.   Robo Kids poniedziałek 23 września godz. 16.00. Robo Kids wtorek 24 września godz. 17.30 Lego Boost poniedziałek 23 września godz. 17.30 Lego Boost wtorek 24 września godz. 16.00 Lego Mindstorms EV3 26 września godz. 16.00 Arduino 24 września godz. 17.30 Zapraszamy do zapisów 🙂 Prowadzimy także warsztaty z programowania dla dzieci. Ilość miejsc ograniczona.      

czytaj dalej