Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Koszalin

„Organizacja kursów z robotyki w Koszalinie to dla nas niesamowita przygoda, podczas której odkrywamy niesamowite talenty wśród dzieci i rozwijamy naturalne umiejętności takie, jak ciekawość świata i logiczne myślenie.“

Magda, mama i instruktor

Magda 662-381-380

Telefon do opiekuna: Magda

662-381-380

TwojRobot.pl Koszalin

Od kilkunastu lat w Koszalinie tworzymy centrum zajęć dla dzieci, dobierając najlepsze dostępne programy na rynku edukacyjnym w Polsce. Jednym z wybranych przez nas konceptów są kursy z robotyki twojRobot.pl, które w Koszalinie już od kilku lat robią furorę podczas wakacji, jak i w trakcie roku szkolnego.

Twoj Robot

ul.Jana Pawła II 20 75-452 Koszalin

+48 662-381-380
koszalin@twojrobot.pl

Mottem kursów z robotyki w Koszalinie
jest inspiracja i dobra zabawa!

Kursy z robotyki, które organizujemy w Koszalinie traktujemy przede wszystkim, jako inspiracje dla dzieci! Zarażamy dzieci pasją do nauk ścisłych, robotyki, programowania, czyli rozwijamy w nich umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, umiejętności manualnych, kreatywności ale i odwagi do dzielenia się swoimi pomysłami.

Wszystkie zajęcia z robotyki prowadzimy w formie dobrej zabawy, co sprzyja ogroomnej motywacji dzieci do edukacji!

Głównymi aktywnościami, które znajdą w naszej ofercie rodzice to:

Półkolonie z robotami- organizujemy kreatywne zajęcia podczas lata w mieście i zimy w mieście dla dzieci w wieku 5-12 lat. Warsztaty dopasowane są do zainteresowań i wieku dzieci: mamy w ofercie półkolonie z robotami, z minecraftem i z eksperymentami!

Kursy z robotyki pozalekcyjne- podczas roku szkolnego proponujemy dzieciom zajęcia z robotyki i programowania dla 4 grup wiekowych, w zależności od poziomu zaawansowania mamy w ofercie: RoboKids, LEGO Boost, LEGO Ev3 i Arduino!

Dodatkowo na każdych naszych zajęciach dzieci otrzymują materiały edukacyjne, a najlepsi mogą wziąć udział w Zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

9.2019

Bezpłatne lekcje pokazowe

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe w naszej placówce. Robotyka, programowanie, Arduino czy DIY zrób to sam. Co to jest robot? Jak tworzy się gry komputerowe? Co to jest Arduino i po co je programujemy? Jak samemu zrobić super modną lampę ze słomek do napojów? Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie naszych zajęć.   Robo Kids poniedziałek 23 września…

czytaj dalej