Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Jak stworzyć imprezę dla dzieci, która wywoła uśmiech na wszystkich twarzach? Inni się nad tym zastanawiają, my to wiemy! Od lat prowadzimy stoiska eventowe, animując zabawy z dziećmi i wprowadzając je w niezwykły świat nauki, jaką jest robotyka. W pracy z maluchami wykorzystujemy klocki Lego, platformy edukacyjne oraz wiele innych pomocy naukowych.

Twój Robot to zespół animatorów dziecięcych z wieloletnim doświadczeniem. Naszą siłą jest organizacja eventów, kursów i warsztatów z robotyki oraz programowania. Wiemy, jak tworzyć wydarzenia, w których dzieci chcą brać udział. Uczestnikom eventów pozwalamy rozwijać ich kreatywność, wyobraźnię i umiejętności logicznego myślenia. Jednocześnie, czas spędzony na naszym stoisku jest dla nich okazją do fantastycznej, beztroskiej zabawy. Liczne atrakcje, jakie zapewniamy w trakcie imprezy, powodują, że w bogatym zestawie naszych propozycji każdy najdzie coś dla siebie.

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Kreatywne zajęcia z robotyki, podczas których tworzymy roboty i uczymy się je programować. Kolejny krok to beztroska zabawa samodzielnie stworzonym robotem! Tematy do wyboru: Misje z Robo Minecraftem, Robo Mikołaj, Walki Robotów oraz Wyścigi Robotów.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Spotkanie z ogromnym robotem, wielkością zbliżonym do dorosłego człowieka! Maszyna zmienia kolor, rusza głową i emituje odgłosy. Jej ulubionym zajęciem jest strzelanie do celu krążkami sprężonego powietrza. Dobra zabawa gwarantowana!

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Sumo to idealny sport dla zdalnie sterowanych robotów! Pokaż, na co Cię stać! Zepchnij swojego mechanicznego przeciwnika z ringu lub przebijaj balony na czas i wygrywaj atrakcyjne nagrody!

Robo fun

Strefa rozrywki oferująca wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy. Uczestnicy imprezy mogą do woli bawić się zdalnie sterowanymi postaciami oraz brać udział w atrakcyjnych konkurach. Uśmiech i wielkie emocje zapewnione!

Pokazy naukowe

Fantastyczna atrakcja dla młodych chemików i fizyków! Dzieci pod okiem animatorów wykonują doświadczenia ze znikającą wodą, niekończącym się papierem, płonącą dłonią, kulą plazmową i wieloma innymi zjawiskami. Gwarancja doskonałej zabawy!

Warsztaty działo powietrzne

Samodzielna budowa działa powietrznego to wielka frajda! Dzieci w trakcie zajęć stoczą bitwę o zajęcie bazy oraz wezmą udział w konkursie na strzelanie chmurką dymu do celu.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »