Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Koniec z nudą na imprezach i piknikach dla dzieci! Jeśli planujesz organizację wydarzenia dla najmłodszych, postaw na roboty i stwórz maluchom niezwykły świat pełen atrakcji oraz przygód, w który zabiorą je animatorzy! Naszą specjalnością jest organizacja stoisk eventowych oraz zajęć i warsztatów z robotyki dla dzieci.

Jeśli chcesz, abyśmy zapewnili atrakcje dla dzieci w trakcie imprezy na terenie Bolesławca lub okolic, zobacz szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami już dziś, by umówić wolny termin!

Zdobywane przez wiele lat doświadczenia oraz wykwalifikowana kadra animatorów sprawiają, że Twój Robot to gwarancja udanej imprezy! Naszym największym wrogiem jest nuda, dlatego z nami maluchy zawsze doskonale się bawią! Wiemy, jak łączyć naukę z rozrywką i potrafimy tak prowadzić nasze zajęcia, by uśmiech nie zniknął z dziecięcych buzi od początku do końca!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Pełne atrakcji zajęcia, podczas których tworzymy wspólnie z dziećmi roboty z klocków Lego. Następnie uczestnicy zajęć programują maszyny na komputerach. Dostępne bloki tematyczne: Robo Minecraft, Wyścigi Robotów, Robo Mikołaj, Walki Robotów na Ringu.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Wspaniała zabawa z gigantycznym robotem mierzącym aż 170 cm! Robot zmienia kolory, wydaje dźwięki i strzela krążkami sprężonego powietrza. Niezwykłe emocje i uśmiech na twarzy gwarantowane!

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Na specjalnym ringu organizowane są walki zdalnie sterowanych robotów sumo. Wygrywa ten, kto pierwszy wypchnie przeciwnika poza pole bitwy!

Robo fun

Specjalna strefa zabawy i animacji dla najmłodszych. Tutaj dzieci mogą bawić się zdalnie sterowanymi robotami i brać udział w konkursach z nagrodami. Na uczestników wydarzenia czekają roboty o wymiarach 20 x 30 cm.

Pokazy naukowe

W ramach organizowanych przez nas eventów proponujemy specjalną atrakcję: Pokazy Szalonych Naukowców. W trakcie zabawy dzieci wykonują fantastyczne doświadczenia i eksperymenty, m.in.: lewitujące magnesy, magiczny papier, czary-mary z mikrofali, łóżko fakira i wiele innych.

Warsztaty działo powietrzne

Dedykowane dzieciom zajęcia, podczas których budują one dzieło strzelające chmurkami dymu. Dodatkową atrakcją jest konkurs strzałów do celu oraz bitwa o zdobycie bazy.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »