Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Bolesławiec

„Kursy z robotyki dla dzieci to najlepsza inwestycja dla dziecka! Jako nauczyciel, ale i ojciec wiem, jak ważne są umiejętności, które dzieci uczą się podczas zajęć z robotyki w Bolesławcu!“

Paweł, ojciec i nauczyciel

Paweł Niemiec 724 61 81 81

Telefon do opiekuna: Paweł Niemiec

724 61 81 81

Twój Robot Bolesławiec

3 lata temu podjęliśmy decyzje otwarcia kursów z robotyki w Bolesławcu pod znaną marką TwojRobot.pl, która działa w Polsce już ponad 10 lat. Ta przygoda przynosi zarówno nam, jak i dzieciom wiele atrakcji, nowości i emocji. Podczas kursów rocznych skupiamy się na edukacji, a podczas wakacji i ferii na dobrej zabawie na naszych półkoloniach. W ostatnim roku otworzyliśmy także placówkę, gdzie można zorganizować urodziny dla dzieci!

Twoj Robot

59-700 Bolesławiec
ul. 10go marca 4A

+48 724 61 81 81
boleslawiec@twojrobot.pl

Robotyka dla dzieci w Bolesławcu
to najlepsza inwestycja w Twoje dziecko

Organizacja kursów z robotyki dla dzieci w Bolesławcu to niesamowita przygoda, podczas której uczymy dzieci najwartościowszych umiejętności takich, jak: programowanie, logiczne myślenie, praca zespołowa, umiejętności manualne, poszerzamy wyobraźnie przestrzenną i wiele wiele innych.
Jako rodzice doskonale wiemy, jak to ważne dla naszych dzieci!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach.

Podczas roku szkolnego organizujemy zajęcia dla dzieci młodszych z zestawów LEGO Boost, zajęcia dla dzieci starszych z zestawów LEGO Ev3 i dla najstarszych mamy przygotowane kursy z programowania oraz Arduino.

Podczas wakacji natomiast zapraszamy na nasze półkolonie letnie i zimowe. Wykorzystujemy czas wolny, aby zarazić dzieci pasją do nauk ścisłych!

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen