Półkolonie letnie 2018! Nie pozwól na nudę w wakacje!


Robotyka na wypasie!

Robotyka na wypasie!
6-12lat


Robotyka na wypasie to połączenie budowania robotów z programowaniem i co najważniejsze wspaniałą zabawą. Każdego dnia uczestnicy będą przygotowywać dwa roboty, które staną przed różnymi wyzwaniami. Nie zabraknie również wspaniałej zabawy. Wyścigi, zawody strongmenów czy walki robomaszyn to tylko niektóre z propozycji. Roboty już na Was czekają!

Zapisz się!

Minecraft

Minecraft
8-12lat


W tym roku Minecraft wkracza na nasze półkolonie z jeszcze większym rozmachem. Wspólnie z uczestnikami przeniesiemy świat Minecrafta do rzeczywistości budując roboty zbierające surowce, walczące z Creeperami czy też budujące schronienia. Każdego dnia na naszych uczestników czekać będą również wyjątkowe wyzwania w grze Minecraft – piramida pełna zagadek, labirynt Minotaura a także wyczynowe areny.

Zapisz się!

Mistrzowie Efektów Specjalnych!

Mistrzowie Efektów Specjalnych!
4-10lat


Mistrzowie efektów specjalnych to sprawdzone połączenie wybuchowych eksperymentów chemicznych z robotyką w najlepszym wydaniu. Każdego dnia na uczestników czekać będą jedyne w swoim rodzaju doświadczenia chemiczne, z których większość dzieci będą wykonywać samodzielnie. Dodatkowo przygotowaliśmy dla naszych uczestników robotyczne wesołe miasteczko, które dzieci będą budować i programować własnoręcznie – karuzele, huśtawki, diabelski młyn. Wyjątkowa zabawa gwarantowana.

Zapisz się!

Robotyka i Gry!

Robotyka i Gry!
6-12lat


Gry komputerowe wypełniają coraz więcej czasu wolnego dzieci. Na naszych półkoloniach spróbujemy wyciągnąć najpopularniejsze gry z komputera i przenieść je do świata rzeczywistego. Lubisz World of Tanks? Angry Birds? Minecraft? Te, a także i inne tytuły spotkasz na naszych zajęciach. Zapraszamy do świata katapult, czołgów i wyścigówek. Wspaniałe atrakcje już na Ciebie czekają.

Zapisz się!