Kursy programowania
dla dzieci online

Naszym celem jest rozwijanie kluczowych umiejętności XXI wieku wśród dzieci już od najmłodszych lat! Programowanie, robotyka, logiczne myślenie, kreatywność to umiejętności, które już dzisiaj są potrzebne na rynku pracy!

Teraz możemy dotrzeć z naszą misją wszędzie- przygotowaliśmy nową markę www.robodohome.com z lekcjami i kursami online dla dzieci! Robotyka, programowanie i inne kursy już teraz dostępne w edukacji zdalnej!

 

Kursy online

Platforma edukacyjna robodohome.com to przestrzeń, w której udostępniamy wszystkie nasze kursy zarówno w formie multimedialnej, jak i z instruktorem na żywo. Z pasją uczymy dzieci robotyki LEGO EV3 i Boost, podstaw programowania, (Scratch, Python), programowania w świecie Minecraft, tworzenia własnych gier komputerowych (Scratch, Construct) oraz tworzenia filmów z wykorzystaniem animacji poklatkowej.

Kursy online można realizować w formie spotkań z Instruktorem w świecie online na żywo lub we własnym tempie korzystając z gotowego kursu multimedialnego. Możesz również wypożyczyć zestaw do robotyki LEGO, dzięki czemu zajęcia będą odbywały się w Twoim domu.

Sam wybierasz formę nauczania i tematykę kursów. Dostęp wykupujesz tylko do tych, które Cię interesują. Poznaj robodohome.com! Możesz z naszej edukacji korzystać z każdego miejsca w Polsce, jak i w dowolnym dla siebie czasie.

ZOBACZ KURSY ONLINE NA ROBODOHOME.COM

Kursy multimedialne

6+ lat
Kursy multimedialne to gotowy pakiet lekcji 8 lekcji, które dziecko może realizować w swoim własnym tempie. Kupując kurs otrzymujesz dwumiesięczny dostęp do wszystkich lekcji z danego tematu. W ofercie kursy z ROBOTYKI LEGO, podstaw programowania (Scratch), tworzenia własnych gier komputerowych (Scratch, Construct) i tworzenia własnych filmów z wykorzystaniem animacji po klatkowych.

Kursy na żywo

6+ lat
Kursy na żywo to regularne interaktywne zajęcia pozalekcyjne z instruktorem prowadzone w świecie online, podczas których uczestnicy słyszą prowadzącego, widzą jego pulpit oraz mają możliwość ciągłej komunikacji i zadawania pytań przez czat. Spotykamy się zawsze raz w tygodniu o konkretnej godzinie.

Wydarzenia z Bożydarem

6+ lat
Kilka razy w miesiącu spotykamy się na żywo w świecie online i zabieramy Twoje dziecko w niesamowity świat eksperymentów z robotyki, fizyki, mechaniki i programowania! Gigantyczne działo powietrzne tylko z nami! A może ciekawi Cię jak zbudować rakietę lub własnego robota Kodu-Kraba?

W ofercie
również bezpieczne
wypożyczanie sprzętu!

WYPOŻYCZ ZESTAW

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »