Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Żyrardów

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych podczas zajęć i półkolonii w Żyrardowie. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

Szczegóły poniżej półkolonie w Żyrardowie i zajęcia pozalekcyjne programowania:

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Żyrardów to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym, który realizujemy podczas półkolonii w wakacje i ferie zimowe oraz podczas zajęć z programowania.

Twoj Robot

Żyrardów

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia i półkolonie Żyrardów
robotyka, minecraft, LEGO

TwójRobot.pl Żyrardów to miejsce, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę podczas półkolonii oraz zajęć pozalekcyjnych.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

NOWOŚĆ! Zajęcia z programowania w Minecraft! Minecraft to znana i lubiana przez dzieci gra, ale ma także odsłonę edukacyjną, gdzie dzieci mogą uczyć się porgramowania w scratch lub python. Na każdych zajęciach dzieci realizują inną mapke z nowymi zadaniami, które wymagają odpowiedniego zaprogramowania agenta,

W Żyrardowie organizujemy półkolonie oraz zajęcia pozalekcyjne:

Półkolonie Żyrardów to forma lata lub zimy w mieście- przez 5 dni organizujemy dla dzieci czas, podczas którego realizujemy szereg różnych zajęć, w tym oczywiście zajęć z budowania i programowania robotów oraz z programowania Minecraft. Zawsze w programie mamy przewidziane dwie opcje półkolonii: jedna dedykowana dla fanów cyfrowego świata, a druga opcja dla młodych odkrywców! Zarówno jedna, jak i druga propozycja półkolonii ma zajęcia edukacyjno-rozrywkowe, sportowe, artystyczne i kreatywne. Jednak różnią się one ilością tych poszczególnych zajęć. Zostawiając dziecko na naszych półkoloniach w Żyrardowie możesz liczyć na spokój, bo dziecka spędza ciekawie, kreatywnie i edukacyjnie czas. Zapewniamy opiekę w godzinach 7:45-17:00 na naszych półkoloniach.

Zajęcia pozalekcyjne w Żyrardowie to zajęcia dla dzieci w wieku 5-14 lat, gdzie uczymy programowania albo z wykorzystaniem robotów albo z wykorzystaniem Minecrafta. Takie zajęcia odbywają w soboty, co 2 tygodnie, ale także można skorzystać z oferty online, która odbywa się w ciągu tygodnia. Dodatkowo mamy opcję wspólpracy ze szkołami, przedszkolami i możemy przyjechać do Was na zajęcia jednorazowe, np. z okazji dnia dziecka lub możemy wspólnie stworzyć zajęcia cykliczne dla danej grupy dzieci.

Zachęcamy do współpracy!

Średnia ocena: 4.86 (97.2%)
Na podstawie: 88 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Żyrardów 2024!

Zapisz się na zajęcia w Żyrardowie już dziś! Wykorzystanie okresu ferii zimowych do stymulowania ciekawości i rozwijania umiejętności dziecka jest doskonałym pomysłem. Półkolonie zimowe mogą dostarczyć struktury, edukacyjnych wyzwań i jednocześnie zapewnić dzieciom radość z czasu wolnego.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Żyrardów 2023- minecraft, roboty

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Żyrardowie !         Ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W ofercie:…

czytaj dalej

9.2022

Kursy programowania i robotyki dla dzieci 2022/2023

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a przy tym i decyzje związane z edukacją pozalekcyjną dzieci! Na które warsztaty warto zapisać dziecko? Polecamy kursy programowania i robotyki- dlaczego warto? Zobacz jakie kluczowe umiejętności zyska Twoje dziecko!

czytaj dalej