Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Wyszków

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. poprzez organizacje półkolonii kursów. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

Zobacz szczegóły półkolonii i kursów poniżej:

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Wyszków to półkolonie oraz zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. W wakacje i ferie zimowe zapraszamy na nasze półkolonie, natomiast w ciągu roku na zajęcia i kursy pozalekcyjne.

Twoj Robot

Wyszków

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Wyszków półkolonie i kursy dla dzieci

Co organizujemy w mieście Wyszków?

Półkolonie! Czyli organizacja czasu wolnego dla dzieci w wakacje i ferie zimowe przez 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat. Przygotowane mamy 2 programy półkolonii: bardziej cyfrowe dla dzieci starszych i bardziej zainteresowanych światem cyfrowym oraz drugi program dla młodych odkrywców, gdzie dzieci mają więcej zajęć zróżnicowanych- jest i sport, i zajęcia artystyczne, czy kreeatywne. Każde półkolonie prowadzone są przez młodą, pełną pasji kadrę, która dobrze rozumie cyfrowy świat. :)

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki i programowania to zajęcia, które organizujemy w soboty- co 2 sobota. To zajęcia w ramach kursu rocznego, ale także zapraszamy na kurs online, z którego można skorzystać także w ciagu tygodnia. Oprócz tego chętnie współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i możemy przyjechać, gdy tylko zbierze się odpowiednia grupa. Jeżeli chcesz zorganizować także fajne mikołajki lub dzień dziecka to chętnie pomożemy z naszymi warsztatami! Zapraszamy do współpracy :)

Zajęcia z robotyki to budowanie i programowanie robotów dla dzieci 5-14 lat. Pracujemy na najlepszych zestawach do robotyki i korzystamy z naszej autorskiej metodyki: zajęcia zaczynamy od budowania robota zgodnie z isntrukcją, następnie przechodzimy do jego programowania w języku scratch lub python, a na koniec pozostaje nam dobra zabawa. W taki sposób dzieci uczą się cyfrowych kompetencji w formie dobrej zabawy!

Zajęcia programowanie w Minecraft to zajęcia dla dzieci od 6-7 roku życia i nawet do 14! Uczymy się programowania poprzez znaną platformę Minecraft tylko w wersji edukacyjnej. Każde zajęcia to inny projekt, nowa mapka i nowe zadania dla agenta!

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Wyszków 2024!

Zapisz swoje dziecko już dziś! Ferie zimowe w Wyszkowie to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku ciekawe i kreatywne spędzenie czasu. Dwa tygodnie ferii zimowych to czas, gdy dzieci mogą oderwać się od obowiązków szkolnych i naprawdę dobrze się bawić. Jednak organizacja okresu wolnego może być wyzwaniem dla rodziców. Dlatego proponujemy rozwiązanie w postaci półkolonii zimowych dla dzieci.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Wyszków 2023- minecraft, roboty

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Wyszkowie !          Ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W…

czytaj dalej

9.2022

Kursy programowania i robotyki dla dzieci 2022/2023

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a przy tym i decyzje związane z edukacją pozalekcyjną dzieci! Na które warsztaty warto zapisać dziecko? Polecamy kursy programowania i robotyki- dlaczego warto? Zobacz jakie kluczowe umiejętności zyska Twoje dziecko!

czytaj dalej