Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Wrocław

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Twoj Robot

kod pocztowy miasto,
ulica

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.137 (82.74%)
Na podstawie: 139 ocen

Aktualności

2.2024

Wakacje Wrocław: Półkolonie dla Dzieci – Co nowego w 2024 roku?

Półkolonie Wrocław 2024: Terminy, Programy, Ceny, Niezapomniane Wakacje Na półkoloniach letnich TwojRobot.pl dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także mają szansę odkryć nowe zainteresowania. Nasza oferta jest paletą kreatywnych opcji, a celem naszego programu jest stworzenie dla Twojego dziecka niezapomnianych i pełnych pasji wakacji! Przedstawiamy dwa programy zajęć- Półkolonie Wrocław: „Mali Odkrywcy” (5-10 lat) „Cyfrowy Wypas” (8-14 lat) Dla…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Wrocław 2024!

Zapisz się na zajęcia we Wrocławiu już dziś! Wykorzystanie okresu ferii zimowych do stymulowania ciekawości i rozwijania umiejętności dziecka jest doskonałym pomysłem. Półkolonie zimowe mogą dostarczyć struktury, edukacyjnych wyzwań i jednocześnie zapewnić dzieciom radość z czasu wolnego.

czytaj dalej