Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Węgrów

„W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie rozbudzanie w nich ciekawości, kreatywności i chęci poznawania czegoś nowego. Zajęcia z robotyki są dla mnie nauką przez zabawę, która w naturalny dla dziecka sposób podnosi jego kompetencje i umiejętności.“

Kinga

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Siedlcach i Węgrowie
Kinga i Bartek 537-413-837

Telefon do opiekuna: Kinga i Bartek

537-413-837

Planeta Kreatywności Twój Robot

Twój Robot Węgrów to pozalekcyjne warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które poza tym, że pozwalają zaszczepić pasję do programowania, rozwijają kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. Celem naszych inicjatyw jest przede wszystkim pokazywanie najmłodszym, w jaki sposób działają roboty, które mogą być pomocne w wykonywaniu wielu codziennych czynności. Szkoląc kursantów, szczególny nacisk kładziemy na swobodną zabawę, gry ruchowe i pobudzanie zmysłów.

Twoj Robot

Węgrowski Ośrodek Kultury
ul. Adama Mickiewicza 4A
07-100 Węgrów

+48 537-413-837
pracownia@planetakreatywnosci.com

Naszym mottem jest "zero nudy, sto procent zabawy!"

Jako grupa pasjonatów od samego początku działalności na rynku postawiliśmy sobie za cel stworzenie najlepszego i przyjaznego miejsca do edukacji. W ten sposób powstał Twój Robot Węgrów, który organizuje kursy robotyki dla młodzieży i dzieci powyżej piątego roku życia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne znaczenie może mieć w przyszłości programowanie i robotyka, dlatego zarażamy naszym zamiłowaniem do robotów, każdego dnia szkoląc dziesiątki uczniów.

Nasze zajęcia z programowania dla początkujących bazują przede wszystkim na nauce poprzez kreatywną zabawę obejmującą konstruowanie oraz budowanie robotów. Podczas warsztatów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone zestawy edukacyjne, do których należą między innymi klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT. Wspólnie z uczestnikami tworzymy konstrukcje, a następnie razem je uruchamiamy, pozwalając dzieciom na własne oczy przekonać się, jak wiele możliwości dają inteligentne roboty. Wszystkie nasze inicjatywy i atrakcje są zawsze starannie przemyślane oraz dostosowane programowo do wieku kursantów.

Średnia ocena: 4.14 (82.8%)
Na podstawie: 16 ocen