Twój robot
Węgrów

„W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie rozbudzanie w nich ciekawości, kreatywności i chęci poznawania czegoś nowego. Zajęcia z robotyki są dla mnie nauką przez zabawę, która w naturalny dla dziecka sposób podnosi jego kompetencje i umiejętności.“

Kinga

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Siedlcach i Węgrowie
Kinga i Bartek 537-413-837

Telefon do opiekuna: Kinga i Bartek

537-413-837

Planeta Kreatywności Twój Robot

Zero nudy, sto procent zabawy. Nasi kursanci podczas zajęć budują, programują i bawią się. Ponad 300 różnych tematów, inny robot i inna misja na każdych zajęciach, a to wszystko dzięki najnowszym zestawom klocków LEGO Mindstorms EV3 i LEGO Boost.

Węgrowski Ośrodek Kultury
ul. Adama Mickiewicza 4A
07-100 Węgrów

+48 537-413-837
pracownia@planetakreatywnosci.com

Naszym mottem jest "zero nudy, sto procent zabawy!"

Z nami Twoje dziecko będzie bezpiecznie podróżowało po świecie ROBOTÓW. Każde zajęcia to nowy projekt, nowy robot. Krok po kroku nauczymy Twoje dziecko zasad działania robota i programowania. Prowadzimy kursy dla dzieci już od 6 roku życia. Organizujemy także urodziny z robotami i różnego rodzaju eventy.

Nasz zespół składa się z młodych, pełnych pasji i zaangażowania ludzi. Indywidualne podejście i rozmowa z każdym dzieckiem są dla nas najważniejsze. Chcemy aby na zajęciach panowała fajna, swobodna i życzliwa atmosfera. Najlepsi nasi kursanci będą mieli możliwość udziału w Zawodach SUMO organizowanych na Politechnice Warszawskiej pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Pozwól nam rozwijać umiejętności swojego dziecka. Niech razem z nami wyruszy w podróż na Planetę Kreatywności !!!