Kurs programowania
dla dzieci
Warszawa (Północ)

Programowanie
kluczem do sukcesu!

Początkowa nauka programowania to nie tylko doskonała zabawa dla dziecka. To także najlepszy sposób na to, aby młody człowiek nauczył się kreatywnego myślenia, poznał smak pracy w grupie i rozbudził w sobie pasję do nauki przedmiotów ścisłych. Nasze kursy pozalekcyjne gwarantują bardzo wszechstronny rozwój młodzieży.

Nie tylko ułatwiają one późniejszą naukę w szkole i uczą rozwiązywania problemów, ale także zapewniają doskonałe podstawy do lepszego startu w dorosłym życiu.

Tworzenie gier komputerowych od podstaw, rozszerzanie świata Minecraft czy konstruowanie oraz programowanie robotów – dzieci to uwielbiają i dlatego nasze zajęcia pozalekcyjne cieszą się taką popularnością. To doskonała zabawa i ciekawe atrakcje, która łączą się w tym przypadku z efektywną nauką i bardzo przydatną w życiu wiedzą.

Przekonaj się już dziś, ile może zyskać Twoja pociecha, gdy zacznie uczyć się na naszych kursach w Warszawie. Gwarantujemy doskonałą efektywność nauki oraz wspaniałe atrakcje. Twoje dziecko na pewno pokocha te kursy!

Przykładowe
zajęcia

W trakcie kursów nasi podopieczni mają za zadanie między innymi przygotować nową grę komputerową. Muszą zaplanować jej formę, zaprojektować elementy graficzne, wykorzystując programy i aplikacje oraz zająć się kodowaniem.

To rozwój kreatywnego myślenia i nauka pracy w grupie, a do tego mnóstwo praktycznych umiejętności związanych z programowaniem i tworzeniem grafiki.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen
Podstawowe
informacje

3 rodzaje kursów programowania
Każdy kurs to 16 spotkań po 1,5h
Stworzone projekty dzieci zabierają do domu

3 rodzaje
kursów programowania

Wybierz
aby poznać szczegóły!

Kursy dostępne w Twoim mieście:
Warszawa Północ

Nie znaleźliśmy terminów w Twoim mieście

Nie ma w Twoim mieście kursu, który Cię interesuje?

Sprawdź inne miasto:

Jakich umiejętności
uczy się dziecko na kursie?
Logicznego myślenia
Odwagi!
Pracy projektowej w grupie

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »