Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Warszawa Północ

„Jesteśmy firmą, która pod ponad 10 lat organizuje kursy robotyki i programowania dla dzieci w Warszawie i całej Polsce! Półkolonie, zajęcia, warsztaty robotyki, programowania i minecraft dla dzieci!“

Zobacz poniżej półkolonie i kursy w Warszawie:

TwojRobot.pl 600380780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600380780

Robocreator sp. z o.o.

Półkolonie w Warszawie to organizowany przez nas czas dla dzieci, który zawiera świetne zajęcia z programowania z robotami lub minecraft. To rozwijające zajęcia, przy których jest także dużo świetnej zabawy. Jednak oprócz tych zajęć podczas półkolonii stawiamy także na inne zajęcia rozwojowe. Zobaczcie program!

Twoj Robot

Warszawa

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Kursy z robotyki i programowania dla dzieci
Półkolonie Warszawa

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało." Korczak

Każde nasze zajęcia z robotyki i programowania realizowane są zgodnie z autorskim programem TwojRobot.pl. Organizujemy kursy pozalekcyjne, półkolonie, urodziny w Warszawie- Warszawa Północ.

W naszych placówkach znaleźć można półkolonie oraz kursy z robotyki na zestawach LEGO Ev3, Boost, Inventor a także zajęcia z programowania z Minecraft, czy programowanie gier komputerowych.

Warszawa Północ może Państwu zaoferować:

Półkolonie dla dzieci w wieku 5-14 lat i odbywają się one podczas ferii zimowych i wakacji. Program przewidziany jest dla grupy młodszej i dla grupy starszej. Każda z grup ma zajęcia z programowania robotów i minecrafta, ale także dobrane inne zajęcia sportowe, artystyczne, czy kreatywne. Terminy i ceny można sprawdzać na bieżąco na naszej podstronie dotyczącej właśnie półkolonii.

Zajęcia pozalekcyjne z programowania robotów lub minecrafta, które organizujemy w formie cyklicznej, ale także w formie jednorazowej. Nasze zajęcia organizujemy w soboty, ale także współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i można w ramach współpracy z nami zorganizować takie warsztaty w dowolnym czasie i dniu.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen

Aktualności

2.2024

Półkolonie dla dzieci- Warszawa! Lato Pełne zabawy i nauki :)

Letnie Przygody w Warszawie: Sprawdź Nasze Półkolonie Warszawa – Terminy i Programy Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze zajęcia to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat programowania i cyfrowych  przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy 🔎   Przedstawiamy Państwu szczegóły naszej fantastycznej oferty 🤩   Mamy 2 programy zajęć: Mali odkrywcy…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Warszawa Północ 2024!

Ferie zimowe w mieście Warszawa to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku ciekawe i kreatywne spędzenie czasu. Dwa tygodnie ferii zimowych to czas, gdy dzieci mogą oderwać się od obowiązków szkolnych i naprawdę dobrze się bawić. Jednak organizacja okresu wolnego może być wyzwaniem dla rodziców. Dlatego proponujemy rozwiązanie w postaci półkolonii zimowych dla dzieci.

czytaj dalej