Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Warszawa Północ

„Od 5 lat prowadzę kursy z robotyki dla dzieci w Warszawie i najważniejsze jest dla mnie nauczenie dzieci programowania i logicznego myślenia“

Krystian

Krystian 535-295-464

Telefon do opiekuna: Krystian

535-295-464

Centrum Młodego Odkrywcy

Kierujemy się zasadą "Nauka przez zabawę". Podczas zajęć korzystamy ze sprawdzonych programów i współpracujemy z doświadczonymi partnerami m.in. Twojrobot.pl. Organizujemy kursy z robotyki, eventy oraz półkolonie i urodziny.

Twoj Robot

01-794 Warszawa
ul. Anny German 18

+48 535-295-464
warszawa.polnoc@twojrobot.pl

Kursy z robotyki i programowania dla dzieci
nauczamy zgodnie z mottem:

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało." Korczak

Każde nasze zajęcia z robotyki i programowania realizowane są zgodnie z autorskim programem TwojRobot.pl. Organizujemy kursy pozalekcyjne, półkolonie, urodziny oraz eventy.

W naszych placówkach znaleźć można kursy z robotyki na zestawach LEGO Ev3, RoboKids, a także zajęcia z programowania z Minecraft, czy programowanie gier komputerowych.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen

Aktualności

8.2019

Zajęcia dodatkowe w przedszkolach!

Warsztaty z robotyki RoboKids to niesamowite zajęcia rozwijające u dzieci pomysłowość i wyobraźnię przestrzenną. Przeznaczone są dla dzieci już od 4 roku życia! Aby ożywić niesamowitego robota zbudowanego z kolorowych zestawów RoboKids maluchy muszą skorzystać z napisanego przez siebie programu, który powstaje poprzez złożenie obrazkowych kart. Robot odczytując obrazki, zaczyna samodzielnie wykonywać powierzone mu zadania! Jeśli chcielibyście Państwo wzbogacić ofertę zajęć w swoim przedszkolu lub placówce to zapraszamy współpracy 🙂

czytaj dalej

5.2020

Półkolonie letnie 2020 w Warszawie

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas wakacji? Zobacz co przygotowaliśmy! W tym roku postawimy na ruch, będzie dużo aktywności i zawodów. Każdy dzień z nami to również zabawa w konstruowanie robotów, wykorzystując przy tym naturalne predyspozycje i energię dzieci do rozwijania technicznych umiejętności.

czytaj dalej

8.2020

Zapisy na kursy roczne z robotyki już ruszyły!

Od września 2020 rozpoczynamy kursy roczne i misję RoboDo ! Każde warsztaty to nowe wyzwania konstrukcyjne i ciekawe eksperymenty z programowaniem robotów na zestawach LEGO Mindstorms EV3 i RoboKids oraz wiele dodatkowych atrakcji!! TRWA PROMOCJA NAWET DO 30%!

czytaj dalej