Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Warszawa Północ

„Od 5 lat prowadzę kursy z robotyki dla dzieci w Warszawie i najważniejsze jest dla mnie nauczenie dzieci programowania i logicznego myślenia“

Krystian

Krystian 535-295-464

Telefon do opiekuna: Krystian

535-295-464

Centrum Młodego Odkrywcy

Kierujemy się zasadą "Nauka przez zabawę". Podczas zajęć korzystamy ze sprawdzonych programów i współpracujemy z doświadczonymi partnerami m.in. Twojrobot.pl. Organizujemy kursy z robotyki, eventy oraz półkolonie i urodziny.

Twoj Robot

01-794 Warszawa
ul. Anny German 18

+48 535-295-464
warszawa.polnoc@twojrobot.pl

Kursy z robotyki i programowania dla dzieci
nauczamy zgodnie z mottem:

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało." Korczak

Każde nasze zajęcia z robotyki i programowania realizowane są zgodnie z autorskim programem TwojRobot.pl. Organizujemy kursy pozalekcyjne, półkolonie, urodziny oraz eventy.

W naszych placówkach znaleźć można kursy z robotyki na zestawach LEGO Ev3, RoboKids, a także zajęcia z programowania z Minecraft, czy programowanie gier komputerowych.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen

Aktualności

11.2020

Półkolonie zimowe w Warszawie | Ferie 2021

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas ferii? Zobacz co przygotowaliśmy! W tym roku postawimy na ruch, będzie dużo aktywności i zawodów. Każdy dzień z nami to również zabawa w konstruowanie robotów, wykorzystując przy tym naturalne predyspozycje i energię dzieci do rozwijania technicznych umiejętności.

czytaj dalej