Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Tomaszów Mazowiecki

„Nowe technologia to już nie tylko przyszłość, a nasza rzeczywistość! Uczymy dzieci programowania, robotyki podczas półkolonii i kursów w Tomaszowie Mazowieckim“

PÓŁKOLONIE I ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA- szczegóły poniżej

Patrycja - Koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Patrycja - Koordynator

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

wojRobot.pl to ogólnopolska firma, organizująca kursy z programowania i robotyki dla dzieci. Podczas roku szkolnego dbamy o jakościową edukację dzieci w zakresie programowania i nowych technologii natomiast podczas wakacji i ferii na półkoloniach bawimy się robotami i LEGO. TwojRobot.pl Tomaszów Mazowiecki to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. Co roku organizujemy zawody SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej! Zapraszamy na nie wszystkich pasjonatów pasjonatów robotów i nowych technologii! Dzieci z całej Polski zjeżdżają się aby wziąć udział w dwóch konkurencjach: Zawody SUMO i Freestyle!

Twoj Robot

Kursy odbywają się:
Branżowa Szkoła 1 Stopnia, ul. Tkacka 11

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia pozalekcyjne robotyka i programowanie oraz półkolonie dla dzieci Tomaszów Mazowiecki

TwójRobot.pl Tomaszów Mazowiecki to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę na półkoloniach i kursach!

Nasz cel to wprowadzenie dzieci w temat robotyki i programowania poprzez świetną zabawę! Jako Twój Robot Tomaszów w obrębie naszego regionu organizujemy kursy z robotyki dla dzieci od 5 roku życia oraz półkolonie w wakacje i ferie zimowe, podczas których odkrywamy podstawy robotyki.

Półkolonie to zorganizowany dla dzieci czas podczas wakacji i ferii zimowych- zawsze mamy przygotowane 2 propozycje, gdzie jest więcej lub mniej zajęć cyfrowych! Szczegóły najlepiej doczytać w zakładce półkolonii. Zapraszamy Wasze dzieci do świetnej zabawy podczas lata i zimy w mieście :)

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Dodatkowo wprowadziliśmy także zajęcia z programowania z Minecraftem! To zajęcia dla dzieci w wieku 6-14 lat, gdzie dzieci mogą nauczyć się programowania w scratch lub python. Na każdych zajęciach dzieci otrzymują nową mapkę, która aby przejść muszą zaprogramować agenta.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Tomaszów Mazowiecki 2024!

Półkolonie zimowe w Tomaszowie Mazowieckim, które skupiają się na rozwijaniu umiejętności i zainteresowań dziecka, mogą dostarczyć mu nie tylko rozrywki, ale także wartościowego doświadczenia edukacyjnego. Podkreślenie aspektu nauki i kreatywności podczas ferii zimowych jest świetnym podejściem.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Tomaszów Mazowiecki 2023- roboty i minecraft!

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Tomaszowie Mazowieckim!  Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W…

czytaj dalej

8.2022

Kursy robotyka i programowanie dla dzieci. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Tomaszów Mazowiecki 2022/2023

Ciekawe zajęcia pozalekcyjne w mieście Tomaszów Mazowiecki. Kursy programowania i robotyki  dla dzieci w Tomaszowie Mazowieckim!  Zajęcia dla dzieci- programowanie i robotyka. Jak wybrać? Nowy rok szkolny za moment się rozpoczyna, a razem z nim wiele decyzji dla rodziców do podjęcia. Zastanawiamy się, jakie wyposażenie nasze dziecko potrzebuje, ale także czy posyłać i jakie wybrać zajęcia dla dzieci. Wszyscy doskonale…

czytaj dalej