Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Tomaszów Mazowiecki

„Zajęcia z Robotyki z TwójRobot to jedyne zajęcia, o których moje dzieci pamiętają, na które czekają z niecierpliwością.“

Ania, mama Olka i Adama

Telefon do opiekuna: Ania i Kuba

694 205 790, 733 789 878

SMART KIDS s.c. Jakub Maciejek, Anna Musialik

Kreatywne zajęcia z robotyki dla dzieci organizowane przez Twój Robot Tomaszów Mazowiecki to doskonała okazja do zapoznania najmłodszych z fascynującym światem programowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele korzyści daje nauka poprzez zabawę, dlatego nasze warsztaty dla początkujących bazują przede wszystkim na rozrywce. Nic nie motywuje lepiej niż wspólne budowanie i programowanie robotów z LEGO, pozwalając dzieciom poznać reguły działania różnych urządzeń.

Twoj Robot

Zajęcia:
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Świętego Antoniego 1
Siedziba:
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Żwirki i Wigury 3

+48 694 205 790, 733 789 878
tomaszow@twojrobot.pl

Robotyka i programowanie to dla SMART KIDSiaków błache zadanie!!!

Chcesz zainspirować dziecko do odkrycia niesamowitego świata robotyki? A może zastanawiasz się nad rozszerzeniem programu w swojej szkole o kreatywne kursy z zakresu programowania dla najmłodszych? Jeśli tak, z pomocą przyjdą Ci inicjatywy edukacyjne opracowane przez Twój Robot Tomaszów Mazowiecki. Nasze zajęcia dostarczają mnóstwo radości i frajdy, a co najważniejsze, w naturalny sposób pozwalają zaznajomić dzieci z tak fascynującą dziedziną, jaką jest robotyka. Każdy z naszych projektów jest tworzony w ten sposób, by rozwijać umiejętności informatyczne małych inżynierów, wspierać kreatywność i uczyć umiejętności logicznego myślenia.

W trakcie warsztatów dzieci pracują w zespołach, poznając tajniki robotyki. Podczas zajęć uczestnicy mają okazję samodzielnie zbudować i uruchomić roboty do programowania, a także na żywo przekonać się o ich niezwykłych możliwościach. Do nauki wykorzystujemy wyłącznie najlepsze zestawy edukacyjne, wśród których znajdują się między innymi zestawy LEGO BOOST, EV3 oraz NXT.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

8.2018

Targi Edukacyjne w GALERII TOMASZÓW

Targi zajęć pozalekcyjnych!

czytaj dalej

9.2018

Zajęcia pokazowe!!!

ROBOTYKA rozbawi każdego smyka!!!

czytaj dalej