Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Tomaszów Lubelski

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat.“

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Mateusz Stefanik 538-213-124

Telefon do opiekuna: Mateusz Stefanik

538-213-124

Fun and Science

Poprzez nasze zajęcia z robotyki i programowania w Tomaszowie Lubelskim chcemy zaszczepić kursantom zainteresowanie naukami ścisłymi i logicznym myśleniem. Stawiamy na poszerzenie zainteresowań, wzmocnienie kluczowych umiejętności XXI wieku wśród dzieci jak i dobrą zabawę. Wszystko to realizujemy korzystając ze sprawdzonego programu TwojRobot.pl, który bazuje na zestawach edukacyjnych do robotyki LEGO Ev3, LEGO Boost i RoboKids.

Twoj Robot

Ul. Kościuszki 24/10
22-600 Tomaszów Lubelski

+48 538-213-124
tomaszowlubelski@twojrobot.pl

KURSY ROBOTYKI NIE MUSZĄ BYĆ STRASZNE I TRUDNE,
SPRAWIAMY, ŻE PROGRAMOWANIE JEST PRZYJEMNE!

Kursy z TwojRobot Tomaszów Lubelski są to zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci rozwijające wiedzę techniczną oraz pasję tworzenia poprzez zabawę. Uczą pracy w zespole i rozwiązywania problemów, a także zachęcają dzieci do kształcenia się w przyszłości na takich kierunkach jak robotyka, programowanie, automatyka, mechatronika czy informatyka. Na kursach z robotyki dzieci zapoznają się w jaki sposób działają w robocie silniki, czujniki, sterownik, poznają czym jest algorytm.

Na naszych kursach z robotyki każde zajęcia to inny temat, projekt, między innymi dzieci cofają się w czasie, aby za pomocą robotów rozegrać turniej rycerski, czy wyruszają w podroż kosmiczną w przyszłość, aby stworzone przez nich łaziki zebrały próbki z powierzchni Marsa. Organizujemy również półkolonie w ferie zimowe i wakacje dla dzieci. Nasi najlepsi kursanci co roku mają możliwość uczestniczyć w zawodach robotów na Politechnice Warszawskiej, które organizowane są pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Więc nie pozwólmy naszym dzieciom nudzić się w czasie wolnym , niech poprzez świetną zabawę zdobywają umiejętności i wiedzę niezbędną w XXI wieku.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen

Aktualności

5.2022

II Zawody SUMO Robotów o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski

28 maja w Tomaszowie Lubelskim odbędą się Zawody SUMO Robotów o Puchar Burmistrza miasta Tomaszów Lubelski, których jesteśmy partnerem. W imieniu naszym jaki i organizatorów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim i Miasta Tomaszów Lubelski zapraszamy wszystkich 28 maja do kibicowania uczestnikom, w trakcie zawodów można będzie, posterować robotami, wypróbować gogle VR, drukarki 3D. Uroczyste otwarcie zawodów zaplanowane jest…

czytaj dalej

4.2021

Zapisy na letnie półkolonie 2021!

Zapraszamy do zapisów na półkolonie letnie z robotyki i programowania w Tomaszowie Lubelskim! Do wyboru cztery bloki tematyczne: Minecraft: wyzwania z robotami LEGO Inventor (7+ lat) Minecraft: wyzwania z robotami LEGO ev3 (7+ lat)  Kosmiczne klocki i roboty LEGO (5+ lat)  Superbohater w świecie LEGO i robotów (5+ lat) Półkolonie zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez pięć dni w tygodniu podczas…

czytaj dalej

5.2019

I Zawody SUMO Robotów o Puchar Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego 2019

Już 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka i Dni Tomaszowa Lubelskiego zapraszamy na I edycje Zawodów Sumo Robotów o Puchar Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego. Poza zawodami na kibiców czekają dodatkowe atrakcje. Serdecznie zapraszamy.

czytaj dalej