Twój robot
Tomaszów Lubelski

„Zajęcia z robotyki są bardzo ciekawą i rozwijającą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci uczą się kreatywnego myślenia, rozwijają swoje umiejętności i przy okazji dobrze się bawią.“

Anna, mama Szymona

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Tomaszowie Lubelskim
Mateusz Stefanik 538-213-124

Telefon do opiekuna: Mateusz Stefanik

538-213-124

Fun and Science

Jak sama nasza nazwa wskazuje, nasi kursanci przyswajają wiedzę poprzez zabawę. Na naszych kursach dzieci co zajęcia budują i programują inne roboty.

Ul. Kościuszki 24 a
22-600 Tomaszów Lubelski

+48 538-213-124
tomaszowlubelski@twojrobot.pl

NAUKA ROBOTYKI NIE MUSI BYĆ STRASZNA I TRUDNA,
SPRWIAMY ŻE JEST PRZYJEMNA I ZABAWNA !!

Kursy z Twoim Robotem Tomaszów Lubelski są to zajęcia dla dzieci rozwijające wiedzę techniczną dzieci oraz pasję tworzenia poprzez zabawę. Uczą pracy w zespole i rozwiązywania problemów, a także zachęcają kursantów do kształcenia się w przyszłości na takich kierunkach jak robotyka, programistyka, automatyka, mechatronika czy informatyka. Na naszych kursach dzieci zapoznają się w jaki sposób działają w robocie silniki, czujniki, sterownik, poznają czym jest pętla, switch czy algorytm.

Na naszych kursach każde zajęcia to inny temat, między innymi dzieci cofają się w czasie aby za pomocą robotów rozegrać turniej rycerski, czy wyruszają w podroż kosmiczną aby stworzone przez nich łaziki zebrały próbki z powierzchni Marsa. Organizujemy również półkolonie w ferie zimowe i wakacje dla dzieci. Nasi najlepsi kursanci co roku mają możliwość uczestniczyć w zawodach robotów na Politechnice Warszawskiej, które organizowane są pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Więc nie pozwólmy naszym dzieciom nudzić się w czasie wolnym , niech poprzez świetną zabawę zdobywają umiejętności i wiedzę niezbędną w XXI wieku.

Aktualności

5.2019

I Zawody SUMO Robotów o Puchar Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego 2019

Już 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka i Dni Tomaszowa Lubelskiego zapraszamy na I edycje Zawodów Sumo Robotów o Puchar Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego. Poza zawodami na kibiców czekają dodatkowe atrakcje. Serdecznie zapraszamy.

czytaj dalej