Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Tarnowo Podgórne

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna: Maja - koordynator

600 380 780

TwójRobot.pl

Twój Robot Tarnowo Podgórne organizuje z pasją warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci powyżej piątego roku życia. Nauka programowania dla początkujących, którą proponujemy, wprowadzi najmłodszych w fascynujący świat nowych technologii. W trakcie zajęć mali konstruktorzy nie tylko poznają roboty, ale także mogą je samodzielnie konstruować, używając do tego celu klocków LEGO NXT, EV3, BOOST oraz nowoczesnej platformy umożliwiającej programowanie z Minecraftem.

Twoj Robot

62-080 Tarnowo Podgórne

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz wprowadzić dziecko w niesamowity świat robotyki? Zależy Ci, aby w Twojej szkole były prowadzone kreatywne kursy z zakresu programowania dla dzieci i młodzieży? Jeśli tak, Twój Robot Tarnowo Podgórne może stanowić idealne rozwiązanie. Atrakcje, które mamy do zaoferowania, z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających fanów nowoczesnych technologii, zestawów LEGO oraz gier komputerowych Minercraft.

Nasi doświadczeni instruktorzy doskonale wiedzą, w jaki sposób obudzić w najmłodszych zamiłowanie do tak fascynującej dziedziny, jaką jest robotyka. Poprzez zajęcia ruchowe, budowanie z klocków i radosną zabawę przekazują niezbędną wiedzę informatyczną, pokazując, jak wyglądają i co potrafią roboty do programowania. Mali inżynierowie pod czujnym okiem nauczycieli mogą nie tylko zaprogramować, ale także wprawić robota w ruch, na żywo przekonując się o ich niezwykłych możliwościach.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

6.2022

Półkolonie w Tarnowie Podgórnym 2022! FAQ – pytania i odpowiedzi na temat półkolonii letnich!

Czym jest robotyka? Robotyka to budowanie i programowanie robotów LEGO.Roboty składają się nie tylko z klocków LEGO ale także z czujników, silników i sterownika – dzięki temu można programować je na tabletach lub komputerach. Zestawy robotów są dobierane do wieku dzieci. Dzieci pracują na zestawach: LEGO Boost, LEGO EV3, LEGO Inventor.  Jakie warsztaty przewidziane są podczas półkolonii? Podczas półkolonii zapewniamy:…

czytaj dalej