Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Tarnów

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Tarnów to kursy i półkolonie robotyki i programowania dla dzieci. Jako firma organizujemy takie zajęcia w kilkudziesięciu miastach w Polsce i nadal się rozwijamy. Natomiast klienci z naszych usług mogą korzystać już od ponad 10 lat!

Twoj Robot

kod pocztowy miasto,
ulica

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

5.2022

Półkolonie Tarnów dla dzieci 2022- lato w mieście

Półkolonie letnie dla dzieci 2022 w Tarnowie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii TwójRobot.pl w Tarnowie.  Nasze półkolonie to doskonały moment, aby oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych przygód lub gier znanych i lubianych. Program półkolonii- jak będzie wyglądał tydzień uczestników?  zajęcia z robotyki i nowych technologii- zajęcia z programowania,  warsztaty w świecie MINEGRAFT,  tworzenie filmików w stylu Tik-Tok, kreatywne warsztaty z LEGO,  zajęcia sportowe i animacje. W ofercie także:  2 grupy wiekowe (młodsze dzieci 5-8 oraz starsze 9-14 lat),  grupy 12-14 osobowe,  wyżywienie (obiad + na podwieczorek słodka przekąska), Jak wygląda przykładowy dzień podczas półkolonii w Tarnowie 2022? Po pierwsze aktywnie, kreatywnie, bezpiecznie i z szeregiem atrakcji! na start zajęcia z robotyki. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne banery czy posty lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia. W przerwie pomiędzy blokami dzieci zjedzą obiad przywieziony przez firmę cateringową. A po obiadku czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 1-2 godziny (w zależności od preferencji dzieci), gdzie uczestnicy spędzają czas na świeżym powietrzu. ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i , w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Znajdą się w tym też triki tiktokerów. Na koniec niespodzianka w postaci słodkiej przekąski. Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie w Tarnowie? Podczas wakacji czy ferii zimowych każdy z nas chce dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci […]

czytaj dalej