Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Sulejów

„TwojRobot.pl Sulejów to miejsce, gdzie Twoje dziecko może wziąć udział w kursach programowania i robotyki oraz półkoloniach!“

TwojRobot.pl Sulejów

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

Szukasz dla swojego dziecka najlepszej edukacji? W takim razie zapoznaj się z nami i naszą ofertą. TwojRobot.pl działa na rynku polskim już od kilkunastu lat. Jesteśmy w różnych miastach, w tym też w mieście Sulejów. Podczas roku szkolnego organizujemy kursy programowania i robotyki, a podczas wakacji półkolonie i warsztaty dla dzieci.

Twoj Robot

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym celem jest organizacja
najlepszych kursów programowania i robotyki

TwojRobot.pl cen ten realizuje już od kilkunastu lat, prowadząc kursy programowania i robotyki w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Nasza metodyka jest cały czas aktualizowana, ale przede wszystkim skupiamy się na tym, aby Twoje dziecko rozwijało kompetencje cyfrowe, a przy tym dobrze się bawiło i czuło dobrze.

Kursy robotyki i programowania to nie tylko umiejętności programistyczne, ale także to dla dziecka rozwój logicznego myślenia, rozwiązywania problemów, krok po kroku docierania do rozwiązania. Także uczestnicy rozwijają wyobraźnie przestrzenną, umiejętności manualne, pracę zespołową oraz pracują nad lepszą koncentracją i skupieniem.

Oferta kursów i półkolonii dla dzieci jest bogata w mieście Sulejów. Podczas roku szkolnego organizujemy kursy pozalekcyjne. Młodsze dzieci programują roboty Inventor wykorzystując tablety lub komputery oraz język Scratch. Natomiast dzieci starsze programują te same roboty, ale już wykorzystując język programowania Python. Dodatkowo organizujemy kursy programowania dla najmłodszych z użyciem świata Minecraft!

Półkolonie to natomiast czas dobrej zabawy dla dzieci. Dlatego też w tym czasie proponujemy warsztaty kreatywnego budowania z LEGO, programowania różnych robotów, wspólnych misji w Minecraft oraz dużo zabaw na świeżym powietrzu!

Dla najlepszych dajemy możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskich zawodach sumo robotów na Politechnice Warszawskiej!

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

4.2022

Sulejów półkolonie letnie – lato w mieście 2022

Nowe półkolonie letnie dla dzieci w Sulejowie – wakacje 2022! Nie masz pomysłu na wakacje? Chętnie pomożemy! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne półkolonie z  TwojRobot.pl w Sulejowie! Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych 🚀 przygód oraz gier znanych i lubianych🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie 🔹…

czytaj dalej