Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Śrem

„ Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem.“

Konfucjusz

Telefon do opiekuna: Maciej Janicki

605-148-626

EDUMAN Maciej Janicki

Nic nie motywuje lepiej najmłodszych niż wspólna nauka poprzez zabawę! Wychodząc z tego założenia, stworzyliśmy Twój Robot Śrem – inicjatywę organizującą jedyne w swoim rodzaju kursy i zajęcia z robotyki dla dzieci. Prowadzone przez nas warsztaty udowadniają, że programowanie dla początkujących może być fascynującą przygodą, pozwalającą nauczyć się porozumiewać z komputerem i rozwinąć kompetencje informatyczne.

Twoj Robot

EDUCARIUM
pl. 20-go Października 27
63-100 Śrem

+48 605-148-626
srem@twojrobot.pl

Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem.

Czy wiesz, że nauka programowania dla dzieci przynosi najlepsze efekty, gdy odbywa się przez zabawę? Chcesz, by w Twojej szkole odbywały się zajęcia z robotyki dla najmłodszych? Jeżeli tak, doskonale trafiłeś. Twój Robot Śrem to lider na rynku edukacyjnych inicjatyw pozalekcyjnych, których głównym celem jest rozwijanie zamiłowania do takiej dziedziny jak robotyka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kadrze wysoce wykwalifikowanych instruktorów z pasją i zaangażowaniem wprowadzamy dzieci oraz młodzież w niesamowity świat programowania. Do tego celu wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne takie jak klocki LEGO NXT, BOOST, EV3 oraz łatwą w obsłudze platformę umożliwiającą programowanie z Minecraftem.

Na naszych zajęciach mali konstruktorzy mogą na własne oczy przekonać się, jak wygląda budowanie robotów, przyswajając w ten sposób wiedzę informatyczną i rozwijając kreatywne myślenie. Wspólnie z uczestnikami tworzymy proste roboty do programowania, krok po kroku wyjaśniając ich sposób funkcjonowania i nieograniczone możliwości działania. Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie Minercraft, ferie zimowe oraz różne inne edukacyjne atrakcje dla dzieci, które jesteśmy w stanie zorganizować w każdym miejscu w Polsce.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen

Aktualności

8.2018

Rok szkolny 2018/2019

Zaczynamy rekrutację na zajęcia w nowym roku szkolnym!

czytaj dalej