Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Sochaczew

„W kursach z robotyki dla dzieci doceniam jak bardzo zaangażowane są moje pociechy. Ich radość po zajęciach jest dla mnie bezcenna.“

Agnieszka, mama Adama i Jadzi

Agata 606 299 977

Telefon do opiekuna: Agata

606 299 977

Sochaczew Robocreator sp. z o.o.

Od 12 lat prowadzimy w Polsce kursy robotyki i programowania dla dzieci, wykorzystując do tego zestawy edukacyjne LEGO, RoboRobo i Arduino. Naszą przygodę z robotami rozpoczęliśmy w Poznaniu, teraz jako główny dostawca programu edukacyjnego z robotyki prowadzimy zajęcia także w mniejszych miastach, w tym także w Sochaczewie.

Twoj Robot

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Ryszarda Kaczorowskiego 7
96-500 Sochaczew

+48 606 299 977
centrala@twojrobot.pl

Kursy z robotyki i programowania to:
"Budowanie - Programowanie - Zabawa"

Jesteśmy miejscem, w którym podczas warsztatów z robotyki dzieci uczą się od podstaw wszystkiego co związane z robotyką i programowaniem. Twój Robot Sochaczew to zajęcia dla dzieci już od 5 roku życia. Poprzez półkolonie w ferie zimowe i wakacje, kursy roczne oraz eventy pokazujemy, że nauka może być zabawą, która zamienia się w naturalny sposób w najlepszą edukację dla Twojego dziecka!

Kursy z robotyki w Sochaczewie prowadzimy już ponad rok i na bezpłatne zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych co roku we wrześniu!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych wydarzeniach w Sochaczewie. Co roku, w ramach naszego wewnętrznego planu "wakacje dla dzieci" zapewniamy dzieciom, które spędzają wakacje w domu, ciekawy sposób na nudę podczas lata w mieście czy zimy w mieście.

Podczas roku szkolnego natomiast zapewniamy dzieciom pozalekcyjne kursy z robotyki w soboty, mamy przewidziane warsztaty dla 2 grup wiekowych:

LEGO Boost dla dzieci 5- 7 lat: budujemy proste roboty oraz programujemy je , używając tabletów.

LEGO Ev3 dla dzieci 8- 12 lat: budujemy roboty na trudniejszych zestawach i programujemy je wykorzystując do tego komputery.

Nasi "najlepsi z najlepszych" mają szansę na wyjazd na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, gdzie wezmą udział w turnieju robotów Sumo i ogólnopolskim evencie fanów robotyki!

Średnia ocena: 4.14 (82.8%)
Na podstawie: 16 ocen

Aktualności

3.2020

Półkolonie letnie z robotami!

  Nie pozwól na nudę w wakacje! Zapraszamy do zapisów na półkolonie letnie z robotyki i programowania w Sochaczewie! Do wyboru trzy bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka (8-13 lat),  Robotyka dla najmłodszych BOOST + animacje (5-8 lat), Robotyka na wypasie EV3 + animacje (7-11 lat) Półkolonie w terminach 27.07.2020-31.07.2020, 3.08.2020-7.08.2020 oraz 10.08.2020-14.08.2020 zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez pięć dni w tygodniu podczas ferii letnich. Zapisz się już dzisiaj:  https://twojrobot.pl/miasto/sochaczew/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów. 🙂

czytaj dalej