Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Sochaczew

„W kursach z robotyki dla dzieci doceniam jak bardzo zaangażowane są moje pociechy. Ich radość po zajęciach jest dla mnie bezcenna.“

Agnieszka, mama Adama i Jadzi

Agata 606 299 977

Telefon do opiekuna: Agata

606 299 977

Robocreator sp. z o.o.

Od 12 lat prowadzimy w Polsce kursy robotyki i programowania dla dzieci, wykorzystując do tego zestawy edukacyjne LEGO, RoboRobo i Arduino. Naszą przygodę z robotami rozpoczęliśmy w Poznaniu, teraz jako główny dostawca programu edukacyjnego z robotyki prowadzimy zajęcia także w mniejszych miastach, w tym także w Sochaczewie.

Twoj Robot

ul. Głogowska 31, lok 33
60-702 Poznań, Polska
NIP: 7822619344

+48 606 299 977
centrala@twojrobot.pl

Kursy z robotyki i programowania to:
"Budowanie - Programowanie - Zabawa"

Jesteśmy miejscem, w którym podczas warsztatów z robotyki dzieci uczą się od podstaw wszystkiego co związane z robotyką i programowaniem. Twój Robot Sochaczew to zajęcia dla dzieci już od 5 roku życia. Poprzez półkolonie w ferie zimowe i wakacje, kursy roczne oraz eventy pokazujemy, że nauka może być zabawą, która zamienia się w naturalny sposób w najlepszą edukację dla Twojego dziecka!

Kursy z robotyki w Sochaczewie prowadzimy już ponad rok i na bezpłatne zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych co roku we wrześniu!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych wydarzeniach w Sochaczewie. Co roku, w ramach naszego wewnętrznego planu "wakacje dla dzieci" zapewniamy dzieciom, które spędzają wakacje w domu, ciekawy sposób na nudę podczas lata w mieście czy zimy w mieście.

Podczas roku szkolnego natomiast zapewniamy dzieciom pozalekcyjne kursy z robotyki w soboty, mamy przewidziane warsztaty dla 2 grup wiekowych:

LEGO Boost dla dzieci 5- 7 lat: budujemy proste roboty oraz programujemy je , używając tabletów.

LEGO Ev3 dla dzieci 8- 12 lat: budujemy roboty na trudniejszych zestawach i programujemy je wykorzystując do tego komputery.

Nasi "najlepsi z najlepszych" mają szansę na wyjazd na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, gdzie wezmą udział w turnieju robotów Sumo i ogólnopolskim evencie fanów robotyki!

Średnia ocena: 4.14 (82.8%)
Na podstawie: 16 ocen

Aktualności

3.2020

Półkolonie letnie z robotami 2021!

Nie pozwól na nudę w wakacje! WRESZCIE RAZEM Z RÓWIEŚNIKAMI !!! Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować je naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Mamy do wyboru oferty obozów i kolonii, istnieje duża szansa, że będzie zgoda na taką formę wypoczynku, ale pewności nie mamy. Dzieci mogą ten czas spędzić także z dziadkami, jest to wygodne rozwiązanie, tylko to będzie kolejny czas spędzony z dorosłymi. Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Ten rok to pokazał i coraz częściej mierzymy się z jego konsekwencjami. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje. Warto uzupełnić plany wakacyjne o czas spędzony w mieście w gronie rówieśników. Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen atrakcji, wspólnych wyzwań i działań. Ponadto półkolonie to forma wypoczynku wakacyjnego, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe, istnieje pewność, że w te wakacje półkolonie będą mogły się odbywać. Zapraszamy do zapisów na nasze półkolonie letnie w Sochaczewie! Do wyboru cztery nowe bloki tematyczne: Minecraft Minecraft: wyzwania z robotami LEGO Inventor (7-13 lat) Minecraft: wyzwania z robotami LEGO ev3 (7-13 lat) Kosmiczne klocki i roboty LEGO (5-10 lat) Superbohater w świecie LEGO i robotów (5-10 lat) OPŁATY Obowiązuje cena podana na stronie w momencie zpisu. Wciągu 7 dni od zapisu i otrzymania potwierdzenia należy wpłacić 200 zł zaliczki, pozostała kwotę najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem się półkolonii. Zadbaliśmy o Państwa […]

czytaj dalej

4.2022

PÓŁKOLONIE I WARSZTATY DLA DZIECI Z ROBOTAMI I MINECRAFTEM W Sochaczewie! Wakacje 2022

Półkolonie letnie 2022 w Sochaczewie Rozpoczynamy zapisy na gostynińskie półkolonie, szczegóły 606 299 977 lub ZAPIS w Sochaczewie Mamy nowe bloki tematyczne – Półkolonie letnie dla dzieci wakacje 2022! Wiemy, że program półkolonii ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o ich atrakcyjność, Dlatego na nasze wakacyjne półkolonie przygotowaliśmy DWA bloki tematyczne, podczas których dzieci angażują się w ciekawe zajęcia! W programie między innymi: 🔹Budowa i programowanie robotów z klocków LEGO. 🔹Budowa robotów w świecie MINECRAFT. 🔹Kursy z grafiki komputerowej lub pisania stron internetowych. 🔹Zajęcia sportowe – rozruch w stylu zabaw szpiegowskich, każdego dnia 1-2 godziny! 🔹Tworzenie kreatywnych filmów w świecie Tik Toka. W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. Na koniec po aktywnym dniu będzie czas na słodką niespodziankę! Przy zapisie pobieramy tylko zaliczkę w wysokości 250zł, a pozostała kwota płatna tuż przed półkoloniami. Przykładowy dzień – półkolonie w Sochaczewie: WSochaczewie organizujemy 2 turnusy półkolonii. Każdy taki turnus to, aż 5 dni wspólnych zabaw i warsztatów. W tym roku każdy dzień półkolonii dla dzieci to warsztaty w ramach 2 bloków tematycznych. Pierwszy blok tematyczny to robotyka i warsztaty komputerowe. Następnie dzieci mają obiad, aby uzupełnić siły. Drugi etap dnia to zabawy sportowe i zajęcia Tik-Tokowe. Pragniemy, aby dzieci nie tylko były odbiorcami popularnych portali społecznościowych, ale także kreatorami interesujących treści! Ważne, że jedna grupa zaczyna najpierw blokiem robotycznym, a druga blokiem sportowym- po południu jest wymiana. Cena i terminy – półkolonie SOCHACZEW W Sochaczewie półkolonie letnie, odbędą się w podanych terminach: 27.06-01.07 18-22.07 Regularna cena półkolonii […]

czytaj dalej

5.2022

Półkolonie w Sochaczewie – kto pyta nie błądzi! Zebraliśmy listę najczęstszych pytań dotyczących półkolonii!

O co chodzi z tą robotyką? Robotyka to budowanie i programowanie robotów LEGO. Roboty składają się ze zwykłych klocków LEGO ale także z czujników, silników i sterownika – dzięki temu można programować je na tabletach lub komputerach. Zestawy robotów są dobierane do wieku dzieci. Dzieci pracują na zestawach: LEGO Boost, LEGO EV3, LEGO Inventor.   Jakie warsztaty przewidziane są podczas półkolonii? – 5 warsztatów z robotyki i programowania: dzieci będą budować roboty z zestawów do robotyki LEGO a następnie je programować „ożywiać”.  Każdy warsztat to inny projekt robota. Młodsze dzieci uczą się programować na tabletach (aplikacja intuicyjna blokowa- nie wymaga umiejętności czytania) starsze dzieci na komputerach. W grupie starzej 9-14 lat będziemy uczyć programować w Pythonie. – warsztaty pracy zespołowej z minecraftem, dzieci będą realizować wspólnie misję w świecie gry Minecraft – 5 warsztatów sportowo-animacyjnych po 2 godziny dziennie na naszych półkoloniach nie zapominamy o aktywności fizycznej, i grach zespołowych -5 warsztatów kreatywnych LEGO, wspólnie puścimy wodze naszej wyobraźni tworząc kreatywne projekty z klocków LEGO -warsztaty graficzne -będziemy robić zdjęcia naszych projektów a następnie nauczymy dzieci prostej obróbki graficznej- stworzymy niezapomniany plakat z naszych półkolonii -warsztaty filmowe- będziemy nagrywać filmy z naszymi projektami a następnie będziemy się uczyć prostych efektów specjalnych, będziemy tworzyć filmy w stylu Tik tok   Czym są warsztaty Minecraft? Warsztaty minecraft to warsztaty rozwijające umiejętności pracy zespołowej, dzieci mają zadania na platformie minecraft- np. zbudowanie wspólnie wioski, ich zadaniem jest podzielić się praca pomiędzy sobą, wybranie lidera itd Co 20 minut praca jest przerywana, aby dzieci […]

czytaj dalej