Twój robot
Sochaczew

„W kursach z robotyki dla dzieci doceniam jak bardzo zaangażowane są moje pociechy. Ich radość po zajęciach jest dla mnie bezcenna.“

Agnieszka, mama Adama i Jadzi

Kamil 600 380 780

Telefon do opiekuna: Kamil

600 380 780

Sochaczew Robocreator sp. z o.o.

Od 12 lat prowadzimy w Polsce kursy robotyki i programowania dla dzieci, wykorzystując do tego zestawy edukacyjne LEGO, RoboRobo i Arduino. Naszą przygodę z robotami rozpoczęliśmy w Poznaniu, teraz jako główny dostawca programu edukacyjnego z robotyki prowadzimy zajęcia także w mniejszych miastach, w tym także w Sochaczewie.

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Ryszarda Kaczorowskiego 7
96-500 Sochaczew

+48 600 380 780
centrala@twojrobot.pl

Kursy z robotyki i programowania to:
"Budowanie - Programowanie - Zabawa"

Jesteśmy miejscem, w którym podczas warsztatów z robotyki dzieci uczą się od podstaw wszystkiego co związane z robotyką i programowaniem. Twój Robot Sochaczew to zajęcia dla dzieci już od 5 roku życia. Poprzez półkolonie w ferie zimowe i wakacje, kursy roczne oraz eventy pokazujemy, że nauka może być zabawą, która zamienia się w naturalny sposób w najlepszą edukację dla Twojego dziecka!

Kursy z robotyki w Sochaczewie prowadzimy już ponad rok i na bezpłatne zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych co roku we wrześniu!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych wydarzeniach w Sochaczewie. Co roku, w ramach naszego wewnętrznego planu "wakacje dla dzieci" zapewniamy dzieciom, które spędzają wakacje w domu, ciekawy sposób na nudę podczas lata w mieście czy zimy w mieście.

Podczas roku szkolnego natomiast zapewniamy dzieciom pozalekcyjne kursy z robotyki w soboty, mamy przewidziane warsztaty dla 2 grup wiekowych:

LEGO Boost dla dzieci 5- 7 lat: budujemy proste roboty oraz programujemy je , używając tabletów.

LEGO Ev3 dla dzieci 8- 12 lat: budujemy roboty na trudniejszych zestawach i programujemy je wykorzystując do tego komputery.

Nasi "najlepsi z najlepszych" mają szansę na wyjazd na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, gdzie wezmą udział w turnieju robotów Sumo i ogólnopolskim evencie fanów robotyki!

Aktualności

12.2018

Półkolonie zimowe z robotami!

Nie pozwól na nudę w wakacje!   Zapraszamy do zapisów na półkolonie letnie z robotyki i programowania w Mińsku Mazowieckim! Do wyboru trzy bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka, Robotyka i Gry oraz Mistrzowie Efektów Specjalnych. Półkolonie w terminach 01.07-05.07, 08.07-12.07, 29.07-02.08 oraz 05.08-09.08 zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez pięć dni w tygodniu podczas ferii letnich. […]

czytaj dalej