Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Słubice

„TwojRobot.pl Słubice to miejsce, gdzie dzieci uczą się robotyki i programowania w formie dobrej zabawy. Wszystkie kursy i półkolonie przygotowane są tak, aby dzieci mogły zdobyć kluczowe umiejętności i dobrze się bawić!“

TwojRobot.pl Słubice

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

Kursy robotyki i programowania organizowane przez firmę TwojRobot.pl znane są w całej Polsce już od kilkunastu lat. W wielu miastach dostępna jest oferta jakościowej edukacji, która oferuję rozwój cyfrowych kompetencji wśród dzieci. Także kursy robotyki i programowania można znaleźć w mieście Słubice.

Twoj Robot

kod pocztowy miasto,
ulica

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Misją firmy TwojRobot.pl jest rozwój wśród dzieci
cyfrowych kompetencji takich, jak: programowanie i logiczne myślenie.

Ponadto przy okazji naszych kursów dzieci uczą się tworzenia algorytmów, rozwijają wyobraźnie przestrzenną, umiejętności manualne, a także trenują koncentrację i skupienie. Oczywiście przy tym ucząc się skomplikowanych pojęć związanych z programowaniem w przystępnej formie, bo w formie dobrej zabawy!
TwojRobot.pl Słubice to miejsce z innowacyjną metodyką nauczania, która angażuje dzieci i zachęca do rozwoju z pasją i dobrą motywacją.

W ramach roku szkolnego zapraszamy na kursy pozalekcyjne z robotyki i programowania. Zajęcia te organizowane są przy wykorzystaniu robotów LEGO oraz tabletów i komputerów. Przede wszystkim to najnowszy zestaw LEGO do robotyki i programowania, bo dzieci uczą się scratcha i pythona. Grupa wiekowa dzieci to 5-15 lat! Młodsze programują na tabletach lub w obrazkowym języku na komputerach, a starsze już używają języka Python.

Podczas wakacji i ferii zimowych zapraszamy na kultowe półkolonie, podczas których budujemy budowle z LEGO, programujemy roboty i wspólnie przechodzimy misję w lubianym przez dzieci świecie Minecraft!

Najlepszych uczestników natomiast zapraszamy do Warszawy na ogólnopolskie zawody sumo robotów, organizowane na Politechnice Warszawskiej.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen